رفتن به محتوای اصلی
پایگاه اطلاع رسانی تازه‌های انرژی ایران (رسانه سبز)
اخبار و مقالات نفت، گاز، پتروشیمی و حوزه انرژی
اخبار و مقالات نفت، گاز، پتروشیمی و حوزه انرژی

تشریح نیازهای ایرانشهر در بخش آب و برق

تامین دیزل ژنراتور برای ایستگاه‌های آب و فاضلاب شهری و روستایی و تجهیز انبارهای برق و آب از مهمترین نیازهای ایرانشهر است.

اخبار آب

نماینده وزیر نیرو و عضو ستاد حوادث غیرمترقبه در سفر به ایرانشهر در جنوب سیستان وبلوچستان در نشستی با حضور مسئولان محلی به بررسی خسارت‌های بارندگی و سیل اخیر در این شهرستان پرداخت.

به گزارش «انرژی امروز» میثم جعفرزاده یکشنبه شب در نشست تخصصی با حضور فرماندار ایرانشهر، مدیرعامل آب و فاضلاب شهری سیستان وبلوچستان و دیگر مسئولان استانی و شهرستانی آخرین خسارت‌های بارندگی اخیر را مورد بررسی قرار داد.
معاون استاندار سیستان وبلوچستان و فرماندار شهرستان ویژه ایرانشهر در این نشست نیازهای شهرستان را برای کاهش مشکلات و پیگیری حل آنها پس از حوادث احتمالی در آینده مطرح کرد.
نبی بخش داوودی تامین دیزل ژنراتور برای ایستگاه‌های آب و فاضلاب شهری و روستایی به منظور جلوگیری از اختلالات شبکه های آبرسانی بعد از قطع برق و تجهیز انبارهای برق و آب و فاضلاب شهری و روستایی برای ترمیم فوری شبکه های آب و برق در مواقع حوادث و بحران‌ها با توجه به گرمای طاقت فرسای منطقه را از مهمترین نیازهای ایرانشهر عنوان کرد.
وی گفت: اتفاقات اخیر در شهرستان ایرانشهر باید آسیب شناسی و برای برطرف کردن نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت تدابیر لازم اندیشیده شود.
فرماندار ایرانشهر افزود: تربیت و تامین به موقع تیم‌های واکنش سریع و استقرار آنان در مراکز جمعیتی و قطب های چهارگانه منطقه سیستان، زاهدان، ایرانشهر و چابهار نقش مهمی در جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه در مواقع بحرانی دارد.
وی اظهار داشت: ساخت منابع ذخیره سازی آب آشامیدنی در بمپور و دیگر مناطق جمعیتی ایرانشهر، اعطای کمک های بلاعوض و کم بهره به خسارت دیدگان منطفه بدون فوت وقت، تامین اعتبار کافی برای بازسازی و مقاوم سازی شبکه های فرسوده و مستهلک آب و برق و اصلاح و بازسازی مسیر شبکه های آب و برق مدخل رودخانه ها و سیلاب و نظارت تام و کافی بر پیمانکاران و پروژه های منطقه از دیگر نیازهای این شهرستان است.
داودی تسریع در عملیاتی شدن قول های اخیر وزیر نیرو در سفر به منطقه در خصوص ساخت پست ۶۳ کیلوولت و ژنراتور دیزل هشت مگاواتی بزمان را از مهمترین نیازهای منطقه دانست.
میثم جعفرزاده نماینده وزیر نیرو نیز در پایان این نشست قول داد خواسته های و نیازهای منطقه را پیگیری کند.
وی گفت: حتما پیگیری می‌کنیم تا اعتبارات لازم برای بازسازی زیرساخت های فرسوده آب و فاضلاب و برق منطقه اختصاص یابد.

کد خبر: 
۱۰۲۷۷
منبع خبر: 

دسته‌بندی‌ها

تازه‌ترین اخبار، تحلیل‌ها و اطلاعات انرژی ایران و جهان در کانال تلگرامی «انرژی امروز»

انعکاس نظر شما

کپچا
لطفا به پرسش امنیتی پاسخ دهید (برای ارزیابی کاربر)
تایپ پاسخ به صورت فارسی یا فارسی/انگلیسی مجاز میباشد.
فاطمه لطفی
انرژی امروز
w
+۹۸.۲۱.۲۶۴۱۳۹۹۷
Unit 32, No.‎ 26, North Naft Street
Tehran,TH,۱۹۱۸۷۹۳۵۷۲
Iran

تشریح نیازهای ایرانشهر در بخش آب و برق

تامین دیزل ژنراتور برای ایستگاه‌های آب و فاضلاب شهری و روستایی و تجهیز انبارهای برق و آب از مهمترین نیازهای ایرانشهر است.
فاطمه لطفی
نماینده وزیر نیرو و عضو ستاد حوادث غیرمترقبه در سفر به ایرانشهر در جنوب سیستان وبلوچستان در نشستی با حضور مسئولان محلی به بررسی خسارت‌های بارندگی و سیل اخیر در این شهرستان پرداخت.به گزارش «انرژی امروز» میثم جعفرزاده یکشنبه شب در نشست تخصصی با حضور فرماندار ایرانشهر، مدیرعامل آب و فاضلاب شهری سیستان وبلوچستان و دیگر مسئولان استانی و شهرستانی آخرین خسارت‌های بارندگی اخیر را مورد بررسی قرار داد. معاون استاندار سیستان وبلوچستان و فرماندار شهرستان ویژه ایرانشهر در این نشست نیازهای شهرستان را برای کاهش مشکلات و پیگیری حل آنها پس از حوادث احتمالی در آینده مطرح کرد. نبی بخش داوودی تامین دیزل ژنراتور برای ایستگاه‌های آب و فاضلاب شهری و روستایی به منظور جلوگیری از اختلالات شبکه های آبرسانی بعد از قطع برق و تجهیز انبارهای برق و آب و فاضلاب شهری و روستایی برای ترمیم فوری شبکه های آب و برق در مواقع حوادث و بحران‌ها با توجه به گرمای طاقت فرسای منطقه را از مهمترین نیازهای ایرانشهر عنوان کرد. وی گفت: اتفاقات اخیر در شهرستان ایرانشهر باید آسیب شناسی و برای برطرف کردن نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت تدابیر لازم اندیشیده شود. فرماندار ایرانشهر افزود: تربیت و تامین به موقع تیم‌های واکنش سریع و استقرار آنان در مراکز جمعیتی و قطب های چهارگانه منطقه سیستان، زاهدان، ایرانشهر و چابهار نقش مهمی در جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه در مواقع بحرانی دارد. وی اظهار داشت: ساخت منابع ذخیره سازی آب آشامیدنی در بمپور و دیگر مناطق جمعیتی ایرانشهر، اعطای کمک های بلاعوض و کم بهره به خسارت دیدگان منطفه بدون فوت وقت، تامین اعتبار کافی برای بازسازی و مقاوم سازی شبکه های فرسوده و مستهلک آب و برق و اصلاح و بازسازی مسیر شبکه های آب و برق مدخل رودخانه ها و سیلاب و نظارت تام و کافی بر پیمانکاران و پروژه های منطقه از دیگر نیازهای این شهرستان است. داودی تسریع در عملیاتی شدن قول های اخیر وزیر نیرو در سفر به منطقه در خصوص ساخت پست ۶۳ کیلوولت و ژنراتور دیزل هشت مگاواتی بزمان را از مهمترین نیازهای منطقه دانست. میثم جعفرزاده نماینده وزیر نیرو نیز در پایان این نشست قول داد خواسته های و نیازهای منطقه را پیگیری کند. وی گفت: حتما پیگیری می‌کنیم تا اعتبارات لازم برای بازسازی زیرساخت های فرسوده آب و فاضلاب و برق منطقه اختصاص یابد.
۴۹