Advertisment تشریح نیازهای ایرانشهر در بخش آب و برق | تازه‌های انرژی ایران
فاطمه لطفی
انرژی امروز
w
+۹۸.۲۱.۲۶۴۱۳۹۹۷
Unit 32, No.‎ 26, North Naft Street
Tehran,TH,۱۹۱۸۷۹۳۵۷۲
Iran

تشریح نیازهای ایرانشهر در بخش آب و برق

تامین دیزل ژنراتور برای ایستگاه‌های آب و فاضلاب شهری و روستایی و تجهیز انبارهای برق و آب از مهمترین نیازهای ایرانشهر است.
فاطمه لطفی
نماینده وزیر نیرو و عضو ستاد حوادث غیرمترقبه در سفر به ایرانشهر در جنوب سیستان وبلوچستان در نشستی با حضور مسئولان محلی به بررسی خسارت‌های بارندگی و سیل اخیر در این شهرستان پرداخت.به گزارش «انرژی امروز» میثم جعفرزاده یکشنبه شب در نشست تخصصی با حضور فرماندار ایرانشهر، مدیرعامل آب و فاضلاب شهری سیستان وبلوچستان و دیگر مسئولان استانی و شهرستانی آخرین خسارت‌های بارندگی اخیر را مورد بررسی قرار داد. معاون استاندار سیستان وبلوچستان و فرماندار شهرستان ویژه ایرانشهر در این نشست نیازهای شهرستان را برای کاهش مشکلات و پیگیری حل آنها پس از حوادث احتمالی در آینده مطرح کرد. نبی بخش داوودی تامین دیزل ژنراتور برای ایستگاه‌های آب و فاضلاب شهری و روستایی به منظور جلوگیری از اختلالات شبکه های آبرسانی بعد از قطع برق و تجهیز انبارهای برق و آب و فاضلاب شهری و روستایی برای ترمیم فوری شبکه های آب و برق در مواقع حوادث و بحران‌ها با توجه به گرمای طاقت فرسای منطقه را از مهمترین نیازهای ایرانشهر عنوان کرد. وی گفت: اتفاقات اخیر در شهرستان ایرانشهر باید آسیب شناسی و برای برطرف کردن نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت تدابیر لازم اندیشیده شود. فرماندار ایرانشهر افزود: تربیت و تامین به موقع تیم‌های واکنش سریع و استقرار آنان در مراکز جمعیتی و قطب های چهارگانه منطقه سیستان، زاهدان، ایرانشهر و چابهار نقش مهمی در جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه در مواقع بحرانی دارد. وی اظهار داشت: ساخت منابع ذخیره سازی آب آشامیدنی در بمپور و دیگر مناطق جمعیتی ایرانشهر، اعطای کمک های بلاعوض و کم بهره به خسارت دیدگان منطفه بدون فوت وقت، تامین اعتبار کافی برای بازسازی و مقاوم سازی شبکه های فرسوده و مستهلک آب و برق و اصلاح و بازسازی مسیر شبکه های آب و برق مدخل رودخانه ها و سیلاب و نظارت تام و کافی بر پیمانکاران و پروژه های منطقه از دیگر نیازهای این شهرستان است. داودی تسریع در عملیاتی شدن قول های اخیر وزیر نیرو در سفر به منطقه در خصوص ساخت پست ۶۳ کیلوولت و ژنراتور دیزل هشت مگاواتی بزمان را از مهمترین نیازهای منطقه دانست. میثم جعفرزاده نماینده وزیر نیرو نیز در پایان این نشست قول داد خواسته های و نیازهای منطقه را پیگیری کند. وی گفت: حتما پیگیری می‌کنیم تا اعتبارات لازم برای بازسازی زیرساخت های فرسوده آب و فاضلاب و برق منطقه اختصاص یابد.

تشریح نیازهای ایرانشهر در بخش آب و برق

تامین دیزل ژنراتور برای ایستگاه‌های آب و فاضلاب شهری و روستایی و تجهیز انبارهای برق و آب از مهمترین نیازهای ایرانشهر است.
اخبار آب

نماینده وزیر نیرو و عضو ستاد حوادث غیرمترقبه در سفر به ایرانشهر در جنوب سیستان وبلوچستان در نشستی با حضور مسئولان محلی به بررسی خسارت‌های بارندگی و سیل اخیر در این شهرستان پرداخت.

به گزارش «انرژی امروز» میثم جعفرزاده یکشنبه شب در نشست تخصصی با حضور فرماندار ایرانشهر، مدیرعامل آب و فاضلاب شهری سیستان وبلوچستان و دیگر مسئولان استانی و شهرستانی آخرین خسارت‌های بارندگی اخیر را مورد بررسی قرار داد.
معاون استاندار سیستان وبلوچستان و فرماندار شهرستان ویژه ایرانشهر در این نشست نیازهای شهرستان را برای کاهش مشکلات و پیگیری حل آنها پس از حوادث احتمالی در آینده مطرح کرد.
نبی بخش داوودی تامین دیزل ژنراتور برای ایستگاه‌های آب و فاضلاب شهری و روستایی به منظور جلوگیری از اختلالات شبکه های آبرسانی بعد از قطع برق و تجهیز انبارهای برق و آب و فاضلاب شهری و روستایی برای ترمیم فوری شبکه های آب و برق در مواقع حوادث و بحران‌ها با توجه به گرمای طاقت فرسای منطقه را از مهمترین نیازهای ایرانشهر عنوان کرد.
وی گفت: اتفاقات اخیر در شهرستان ایرانشهر باید آسیب شناسی و برای برطرف کردن نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت تدابیر لازم اندیشیده شود.
فرماندار ایرانشهر افزود: تربیت و تامین به موقع تیم‌های واکنش سریع و استقرار آنان در مراکز جمعیتی و قطب های چهارگانه منطقه سیستان، زاهدان، ایرانشهر و چابهار نقش مهمی در جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه در مواقع بحرانی دارد.
وی اظهار داشت: ساخت منابع ذخیره سازی آب آشامیدنی در بمپور و دیگر مناطق جمعیتی ایرانشهر، اعطای کمک های بلاعوض و کم بهره به خسارت دیدگان منطفه بدون فوت وقت، تامین اعتبار کافی برای بازسازی و مقاوم سازی شبکه های فرسوده و مستهلک آب و برق و اصلاح و بازسازی مسیر شبکه های آب و برق مدخل رودخانه ها و سیلاب و نظارت تام و کافی بر پیمانکاران و پروژه های منطقه از دیگر نیازهای این شهرستان است.
داودی تسریع در عملیاتی شدن قول های اخیر وزیر نیرو در سفر به منطقه در خصوص ساخت پست ۶۳ کیلوولت و ژنراتور دیزل هشت مگاواتی بزمان را از مهمترین نیازهای منطقه دانست.
میثم جعفرزاده نماینده وزیر نیرو نیز در پایان این نشست قول داد خواسته های و نیازهای منطقه را پیگیری کند.
وی گفت: حتما پیگیری می‌کنیم تا اعتبارات لازم برای بازسازی زیرساخت های فرسوده آب و فاضلاب و برق منطقه اختصاص یابد.

انعکاس نظر شما

کپچا
لطفا به پرسش امنیتی پاسخ دهید (برای ارزیابی کاربر)
تایپ پاسخ به صورت فارسی یا فارسی/انگلیسی مجاز میباشد.
Facebook icon
Google icon
Twitter icon
Instagram icon
LinkedIn icon
Pinterest icon
Del.icio.us icon
StumbleUpon icon
Digg icon
MySpace icon
Newsvine icon
Reddit icon
Yahoo! icon
Technorati icon
e-mail icon
۴۹