Advertisment جلسه اردکانیان با روحانی و معاونان چیت‌چیان | تازه‌های انرژی ایران رفتن به محتوای اصلی
فاطمه لطفی
انرژی امروز
w
+۹۸.۲۱.۲۶۴۱۳۹۹۷
Unit 32, No.‎ 26, North Naft Street
Tehran,TH,۱۹۱۸۷۹۳۵۷۲
Iran

جلسه اردکانیان با روحانی و معاونان چیت‌چیان

اردکانیان پیش از این معاون امور آب وزارت نیرو و رئیس شورای حکام مرکز بین‌المللی قنات بوده و همچنین مدیر برنامه دهه بین‌المللی آب سازمان ملل متحد است.
فاطمه لطفی
رضا اردکانیان اخیرا به ایران برگشته و با روحانی دیداری خصوصی در مورد پذیرش مسئولیت وزارتخانه نیرو داشته است. اردکانیان دیروز عصر به ساختمان ستادی وزارت نیرو رفت و با معاونین وزیر نیرو و مدیران شرکت‌های مادرتخصصی بجز طرزطلب دیدار کرد.به گزارش «انرژی امروز» رضا اردکانیان که بنظر می‌رسد گزینه نهایی روحانی برای وزارت نیرویی دولت دوازدهم باشد دیداری خصوصی با رئیس جمهوری ایران برگزار کرده است. اردکانیان بعد از بازگشت به ایران و بدون هیچ جلسه‌ای؛ یکسره به دیدار روحانی رفت تا در خصوص مسئولیت وزارت نیرویی دولت دوازدهم با وی صحبت کند. بعد  از این جلسه وی به ساختمان ستادی وزارت نیرو در نیایش رفت و با معاونین وزیر نیرو نظر فلاحتیان، میدانی، مهاجری و همچنین مدیرعاملان شرکت‌های مادرتخصصی زیر مجموعه وزارت نیرو بجز محسن طرزطلب مدیرعامل مادرتخصصی تولید نیروی برق حرارتی دیدار کرد.  به نظر می‌رسد اردکانیان بیش از بقیه گزینه‌ها به صندلی وزارت نیرویی دولت دوازدهم نزدیک شده است و تحرکات اخیر وی نیز نشان می‌دهد که دولت نیز تمایل دارد اردکانیان این سمت را بپذیرد. بیطرف نیز وقتی حضورش در وزارت نیرو قطعی شد با معاونان چیت چیان جلسه برگزار کرد و از آنها خواست تا برنامه ارائه دهند. اردکانیان نیز همین مسیر را طی کرده است. حبیب‌الله بیطرف نخستین گزینه مطرح در کابینه دولت دوازدهم برای تصدی وزارت نیرو بود که در جلسه رای اعتماد مجلسی‌ها به وزرای پیشنهادی نتوانست از سد بهارستان عبور کند.  اردکانیان تاکنون هیچ تیم و برنامه‌ای نداشته و شروعش برای پذیرش این مسئولیت همین دیدار دیروز عصر بوده است.  بر اساس اظهار نظر قبلی روحانی، اوایل مهرماه گزینه نهایی دولت برای وزارت نیرو به مجلس معرفی می‌شود و طبیعی است که طی چند روز آینده این وزاتخانه تعیین تکلیف شود. اردکانیان متولد یزد بوده و دارای منش سیاسی اصلاح طلبی است. وی مدیر برنامه دهه بین‌المللی آب سازمان ملل متحد است. او پیش از این عهده‌دار سمت‌های معاونت وزیر نیرو و وزیر کشور، نایب‌رئیسی انجمن آب‌شناسی ایران و مدرس در دانشگاه شریف بوده و طرح‌ها و پروژه‌های مختلفی را به انجام رسانده است.اردکانیان در سال‌های ۱۳۸۰ تا ۱۳۸۴معاون امور آب وزارت نیرو بوده است و همچنین در گذشته به عنوان رئیس شورای حکام مرکز بین‌المللی قنات و سازه‌های تاریخی آبی یزد فعالیت می‌کرده است.وی عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی شریف و دارای دکترای منابع آب از دانشگاه mcmacter کانادا است.در کارنامه مدیریتی اردکانیان در دهه ۶۰ سابقه معاونت عمرانی وزارت کشور و در دهه ۷۰ سابقه معاونت برنامه ریزی وزارت نیرو دیده می شود.در دولت اصلاحات نیز چهار سال قائم مقام وزیر نیرو و چهار سال معاون امور آب بوده و قبل از اتمام دولت اصلاحات مرکز منطقه‌ای مدیریت آب شهری را تاسیس کرد.

جلسه اردکانیان با روحانی و معاونان چیت‌چیان

اردکانیان پیش از این معاون امور آب وزارت نیرو و رئیس شورای حکام مرکز بین‌المللی قنات بوده و همچنین مدیر برنامه دهه بین‌المللی آب سازمان ملل متحد است.
اخبار آب

رضا اردکانیان اخیرا به ایران برگشته و با روحانی دیداری خصوصی در مورد پذیرش مسئولیت وزارتخانه نیرو داشته است. اردکانیان دیروز عصر به ساختمان ستادی وزارت نیرو رفت و با معاونین وزیر نیرو و مدیران شرکت‌های مادرتخصصی بجز طرزطلب دیدار کرد.

به گزارش «انرژی امروز» رضا اردکانیان که بنظر می‌رسد گزینه نهایی روحانی برای وزارت نیرویی دولت دوازدهم باشد دیداری خصوصی با رئیس جمهوری ایران برگزار کرده است.

 اردکانیان بعد از بازگشت به ایران و بدون هیچ جلسه‌ای؛ یکسره به دیدار روحانی رفت تا در خصوص مسئولیت وزارت نیرویی دولت دوازدهم با وی صحبت کند.

 بعد  از این جلسه وی به ساختمان ستادی وزارت نیرو در نیایش رفت و با معاونین وزیر نیرو نظر فلاحتیان، میدانی، مهاجری و همچنین مدیرعاملان شرکت‌های مادرتخصصی زیر مجموعه وزارت نیرو بجز محسن طرزطلب مدیرعامل مادرتخصصی تولید نیروی برق حرارتی دیدار کرد.

  به نظر می‌رسد اردکانیان بیش از بقیه گزینه‌ها به صندلی وزارت نیرویی دولت دوازدهم نزدیک شده است و تحرکات اخیر وی نیز نشان می‌دهد که دولت نیز تمایل دارد اردکانیان این سمت را بپذیرد.

 بیطرف نیز وقتی حضورش در وزارت نیرو قطعی شد با معاونان چیت چیان جلسه برگزار کرد و از آنها خواست تا برنامه ارائه دهند. اردکانیان نیز همین مسیر را طی کرده است.

 حبیب‌الله بیطرف نخستین گزینه مطرح در کابینه دولت دوازدهم برای تصدی وزارت نیرو بود که در جلسه رای اعتماد مجلسی‌ها به وزرای پیشنهادی نتوانست از سد بهارستان عبور کند. 

 اردکانیان تاکنون هیچ تیم و برنامه‌ای نداشته و شروعش برای پذیرش این مسئولیت همین دیدار دیروز عصر بوده است. 

 بر اساس اظهار نظر قبلی روحانی، اوایل مهرماه گزینه نهایی دولت برای وزارت نیرو به مجلس معرفی می‌شود و طبیعی است که طی چند روز آینده این وزاتخانه تعیین تکلیف شود.

 اردکانیان متولد یزد بوده و دارای منش سیاسی اصلاح طلبی است. وی مدیر برنامه دهه بین‌المللی آب سازمان ملل متحد است. او پیش از این عهده‌دار سمت‌های معاونت وزیر نیرو و وزیر کشور، نایب‌رئیسی انجمن آب‌شناسی ایران و مدرس در دانشگاه شریف بوده و طرح‌ها و پروژه‌های مختلفی را به انجام رسانده است.

اردکانیان در سال‌های ۱۳۸۰ تا ۱۳۸۴معاون امور آب وزارت نیرو بوده است و همچنین در گذشته به عنوان رئیس شورای حکام مرکز بین‌المللی قنات و سازه‌های تاریخی آبی یزد فعالیت می‌کرده است.

وی عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی شریف و دارای دکترای منابع آب از دانشگاه mcmacter کانادا است.

در کارنامه مدیریتی اردکانیان در دهه ۶۰ سابقه معاونت عمرانی وزارت کشور و در دهه ۷۰ سابقه معاونت برنامه ریزی وزارت نیرو دیده می شود.

در دولت اصلاحات نیز چهار سال قائم مقام وزیر نیرو و چهار سال معاون امور آب بوده و قبل از اتمام دولت اصلاحات مرکز منطقه‌ای مدیریت آب شهری را تاسیس کرد.

انعکاس نظر شما

کپچا
لطفا به پرسش امنیتی پاسخ دهید (برای ارزیابی کاربر)
تایپ پاسخ به صورت فارسی یا فارسی/انگلیسی مجاز میباشد.
Facebook icon
Google icon
Twitter icon
Instagram icon
LinkedIn icon
Pinterest icon
Del.icio.us icon
StumbleUpon icon
Digg icon
MySpace icon
Newsvine icon
Reddit icon
Yahoo! icon
Technorati icon
e-mail icon
۴۹