رفتن به محتوای اصلی
پایگاه اطلاع رسانی تازه‌های انرژی ایران (رسانه سبز)
اخبار و مقالات نفت، گاز، پتروشیمی و حوزه انرژی
اخبار و مقالات نفت، گاز، پتروشیمی و حوزه انرژی
اخبار و مقالات نفت، گاز، پتروشیمی و حوزه انرژی

آب منطقه زلزله‌زده ازگله وصل شد

مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل وزارت نیرو گفت: تا امروز ۷ مجتمع آبرسانی روستایی که در حدود ۷۰ روستا را پوشش می‌دهند؛ ترمیم شده است.
اخبار آب

مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل وزارت نیرو از وصل شدن شبکه آب منطقه زلزله زده ازگله خبر داد.

به گزارش «انرژی امروز» از وزارت نیرو،  میثم جعفرزاده  مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل وزارت نیرو دقایقی قبل از منطقه زلزله زده غرب کشور با بیان این مطلب که از دیروز (سه شنبه)  عمده تمرکز بر روی وضعیت شبکه های آب روستایی بوده، افزود: تا امروز ۷ مجتمع آبرسانی روستایی که در حدود ۷۰ روستا را پوشش می دهند ترمیم شده و شرایط کاملا عادی پیدا کرده اند و مشکل شبکه آبرسانی منطقه  ازگله  نیز که نقطه اصلی وقوع زلزله بود، کاملا رفع و به حالت پایدار درآمده است.
وی با بیان اینکه از این پس تمرکز بر روی سایر روستاهای تخریب شده فاقد آب خواهد بود و تلاش خواهد شد تا هرچه سریعتر شبکه های آبرسانی آن ها نیز ترمیم شود، افزود: با حضور تیم های عملیاتی موجود و امکاناتی نظیر ۲۳ دستگاه تانکر و ۷۰ هزار بطری آب معدنی که در اختیار زلزله زدگان روستایی قرار می گیرد، تلاش خواهیم کرد تا هرچه سریعتر شرایط آب پایدار را برای این روستاها فراهم کنیم.
جعفر زاده با اشاره به اینکه ۱۵۰ روستا بین ۸۰ تا ۱۰۰ درصد تخریب شده اند و با مشکل آب مواجه هستند، افزود: در زمان حاضر در حال تلاش هستیم تا با کمک چند تیم عملیاتی از شرکت توانیر و شرکت توزیع نیروی برق، چاه های ایستگاه های پمپاژ تخریب شده را وارد مدار کنیم که با ورود پمپ ها به مدار، حداقل شرایط آب این روستاها در ورودی روستا به حالت طبیعی در آید.
وی تصریح کرد: به دلیل تخریب بالای روستاها، تا زمانیکه آوار برداری به طور کامل صورت نگیرد ، نمی توانیم شبکه های آب داخل روستا را وصل کنیم. 

انعکاس نظر شما

کپچا
لطفا به پرسش امنیتی پاسخ دهید (برای ارزیابی کاربر)
تایپ پاسخ به صورت فارسی یا فارسی/انگلیسی مجاز میباشد.
فاطمه لطفی
انرژی امروز
w
+۹۸.۲۱.۲۶۴۱۳۹۹۷
Unit 32, No.‎ 26, North Naft Street
Tehran,TH,۱۹۱۸۷۹۳۵۷۲
Iran

آب منطقه زلزله‌زده ازگله وصل شد

مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل وزارت نیرو گفت: تا امروز ۷ مجتمع آبرسانی روستایی که در حدود ۷۰ روستا را پوشش می‌دهند؛ ترمیم شده است.
فاطمه لطفی
مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل وزارت نیرو از وصل شدن شبکه آب منطقه زلزله زده ازگله خبر داد.به گزارش «انرژی امروز» از وزارت نیرو،  میثم جعفرزاده  مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل وزارت نیرو دقایقی قبل از منطقه زلزله زده غرب کشور با بیان این مطلب که از دیروز (سه شنبه)  عمده تمرکز بر روی وضعیت شبکه های آب روستایی بوده، افزود: تا امروز ۷ مجتمع آبرسانی روستایی که در حدود ۷۰ روستا را پوشش می دهند ترمیم شده و شرایط کاملا عادی پیدا کرده اند و مشکل شبکه آبرسانی منطقه  ازگله  نیز که نقطه اصلی وقوع زلزله بود، کاملا رفع و به حالت پایدار درآمده است. وی با بیان اینکه از این پس تمرکز بر روی سایر روستاهای تخریب شده فاقد آب خواهد بود و تلاش خواهد شد تا هرچه سریعتر شبکه های آبرسانی آن ها نیز ترمیم شود، افزود: با حضور تیم های عملیاتی موجود و امکاناتی نظیر ۲۳ دستگاه تانکر و ۷۰ هزار بطری آب معدنی که در اختیار زلزله زدگان روستایی قرار می گیرد، تلاش خواهیم کرد تا هرچه سریعتر شرایط آب پایدار را برای این روستاها فراهم کنیم. جعفر زاده با اشاره به اینکه ۱۵۰ روستا بین ۸۰ تا ۱۰۰ درصد تخریب شده اند و با مشکل آب مواجه هستند، افزود: در زمان حاضر در حال تلاش هستیم تا با کمک چند تیم عملیاتی از شرکت توانیر و شرکت توزیع نیروی برق، چاه های ایستگاه های پمپاژ تخریب شده را وارد مدار کنیم که با ورود پمپ ها به مدار، حداقل شرایط آب این روستاها در ورودی روستا به حالت طبیعی در آید. وی تصریح کرد: به دلیل تخریب بالای روستاها، تا زمانیکه آوار برداری به طور کامل صورت نگیرد ، نمی توانیم شبکه های آب داخل روستا را وصل کنیم. 
Facebook icon
Google icon
Twitter icon
Instagram icon
LinkedIn icon
Pinterest icon
Del.icio.us icon
StumbleUpon icon
Digg icon
MySpace icon
Newsvine icon
Reddit icon
Yahoo! icon
Technorati icon
e-mail icon
۴۹