رفتن به محتوای اصلی
پایگاه اطلاع رسانی تازه‌های انرژی ایران (رسانه سبز)

گلنگ‌زنی ۳ نیروگاه بادی در سیستان و بلوچستان

عملیات اجرائی ۳ نیروگاه بادی۵۰ مگاواتی با مشارکت کره‌ای‌ها در منطقه میل نادر استان سیستان و بلوچستان برگزار شد.

کلنگ احداث ۳ نیروگاه بادی۵۰ مگاواتی در منطقه میل نادراستان سیستان و بلوچستان به زمین زده شد.

به گزارش «انرژی امروز» از روابط عمومی سازمان انرژی‌های تجدیدپذیر و بهره‌وری انرژی برق(ساتبا)، آئین آغاز عملیات اجرائی ۳ نیروگاه بادی۵۰ مگاواتی که با مشارکت کره ای‌ها احداث خواهد شد، با حضور مقامات استانی، مدیران ساتبا و نمایندگانی از شرکت‌های ایرانی و کره‌ای در منطقه میل نادراستان سیستان و بلوچستان برگزار گردید.

معاون فنی و اجرایی ساتبا در این مراسم گفت: این سازمان از مشارکت بخش خصوصی استقبال نموده و تمام تلاش خود را برای بستر سازی و حمایت پایدار از مشارکت بخش خصوصی برای توسعه نیروگاه های تجدید پذیر به کار می گیرد.
معاون استاندار سیستان و بلوچستان نیز طی سخنانی ضمن حمایت از توسعه طرح‌های تجدیدپذیر در استان، خواهان همکاری همه جانبه دستگاه‌های اجرایی برای توسعه هر چه سریع تر این طرح ها شد.
لازم به ذکر است :منطقه میل نادر زابل در استان سیستان و بلوچستان از مناطق مستعد بادخیز برای احداث نیروگاه های بادی می‌باشد، و با حمایت مقامات استانی بیش از ۱۷۰۰۰ هکتار از اراضی مستعد این منطقه برای احداث و توسعه نیروگاه های بادی در نظر گرفته شده است.

 

انعکاس نظر شما

کپچا
لطفا به پرسش امنیتی پاسخ دهید (برای ارزیابی کاربر)
تایپ پاسخ به صورت فارسی یا فارسی/انگلیسی مجاز میباشد.
فاطمه لطفی
انرژی امروز
w
+۹۸.۲۱.۲۶۴۱۳۹۹۷
Unit 32, No.‎ 26, North Naft Street
Tehran,TH,۱۹۱۸۷۹۳۵۷۲
Iran

گلنگ‌زنی ۳ نیروگاه بادی در سیستان و بلوچستان

عملیات اجرائی ۳ نیروگاه بادی۵۰ مگاواتی با مشارکت کره‌ای‌ها در منطقه میل نادر استان سیستان و بلوچستان برگزار شد.
فاطمه لطفی
کلنگ احداث ۳ نیروگاه بادی۵۰ مگاواتی در منطقه میل نادراستان سیستان و بلوچستان به زمین زده شد.به گزارش «انرژی امروز» از روابط عمومی سازمان انرژی‌های تجدیدپذیر و بهره‌وری انرژی برق(ساتبا)، آئین آغاز عملیات اجرائی ۳ نیروگاه بادی۵۰ مگاواتی که با مشارکت کره ای‌ها احداث خواهد شد، با حضور مقامات استانی، مدیران ساتبا و نمایندگانی از شرکت‌های ایرانی و کره‌ای در منطقه میل نادراستان سیستان و بلوچستان برگزار گردید.معاون فنی و اجرایی ساتبا در این مراسم گفت: این سازمان از مشارکت بخش خصوصی استقبال نموده و تمام تلاش خود را برای بستر سازی و حمایت پایدار از مشارکت بخش خصوصی برای توسعه نیروگاه های تجدید پذیر به کار می گیرد. معاون استاندار سیستان و بلوچستان نیز طی سخنانی ضمن حمایت از توسعه طرح‌های تجدیدپذیر در استان، خواهان همکاری همه جانبه دستگاه‌های اجرایی برای توسعه هر چه سریع تر این طرح ها شد. لازم به ذکر است :منطقه میل نادر زابل در استان سیستان و بلوچستان از مناطق مستعد بادخیز برای احداث نیروگاه های بادی می‌باشد، و با حمایت مقامات استانی بیش از ۱۷۰۰۰ هکتار از اراضی مستعد این منطقه برای احداث و توسعه نیروگاه های بادی در نظر گرفته شده است. 
Facebook icon
Google icon
Twitter icon
Instagram icon
LinkedIn icon
Pinterest icon
Del.icio.us icon
StumbleUpon icon
Digg icon
MySpace icon
Newsvine icon
Reddit icon
Yahoo! icon
Technorati icon
e-mail icon
۴۹