Advertisment قرارداد 6 میلیارد دلاری ایران و ایتالیا/راه هموار انی در ایران | تازه‌های انرژی ایران رفتن به محتوای اصلی
فاطمه لطفی
انرژی امروز
w
+۹۸.۲۱.۲۶۴۱۳۹۹۷
Unit 32, No.‎ 26, North Naft Street
Tehran,TH,۱۹۱۸۷۹۳۵۷۲
Iran

قرارداد ۶ میلیارد دلاری ایران و ایتالیا/راه هموار انی در ایران

ایران و ایتالیا روز ۵ شنبه چهارچوب موافقتنامه همکاری برای تامین مالی سرمایه‌گذاری‌هایی به ارزش ۶.۰۲ میلیارد دلار را امضا کردند.
فاطمه لطفی
ایران و ایتالیا قرارداد سرمایه‌گذاری ۶ میلیارد دلاری را امضا کردند.به گزارش خبرنگار بین‌الملل «انرژی امروز» وزارت اقتصاد ایتالیا اعلام کرد ایران و ایتالیا روز ۵ شنبه چهارچوب موافقتنامه همکاری برای تامین مالی سرمایه‌گذاری‌هایی به ارزش ۵ میلیارد یورو برابر با ۶.۰۲ میلیارد دلار را امضا کردند.این قرارداد بین موسسات ایرانی، بانک صنعت و معدن و بانک خاورمیانه و بازوی سرمایه‌گذاری ایتالیا، اینویتالیا، امضا شده است.بر اساس گزارش رویترز، این منبع مالی برای پروژه‌هایی که شرکت‌های ایرانی و ایتالیایی در آن شرکت دارند، ‌از جمله در بخش زیرسخت‌ها، ساختمان، نفت و گاز، برق و مواد شیمایی، پتروشیمی، و صنایع متالوژی صرف خواهد شد.به گزارش «انرژی امروز»، شرکت نفتی انی  ایتالیا یکی از ۷ غول نفتی جهان است که پیش از تمایل خود به سرمایه‌گذاری در ایران را اعلام کرده‌ است و حتی مذاکراتی نیز با ایران انجام داده بودند.  اما تامین فاینانس پروژه‌های سرمایه‌گذاری یکی از مشکلاتی‌ست که با سنگ اندازی‌های امریکا برای اجرای برجام به تاخیر افتاده است.حال با راه‌‌اندازی این خط اعتباری، احتمالا شرکت انی بتواند مذاکرات خود برای سرمایه‌‌گذاری در پروژ‌ه‌‌های نفتی ایران را ادامه دهد.
وزارت اقتصاد ایتالیا اعلام کرد:

قرارداد ۶ میلیارد دلاری ایران و ایتالیا/راه هموار انی در ایران

ایران و ایتالیا روز ۵ شنبه چهارچوب موافقتنامه همکاری برای تامین مالی سرمایه‌گذاری‌هایی به ارزش ۶.۰۲ میلیارد دلار را امضا کردند.
اخبار بین االملل

ایران و ایتالیا قرارداد سرمایه‌گذاری ۶ میلیارد دلاری را امضا کردند.

به گزارش خبرنگار بین‌الملل «انرژی امروز» وزارت اقتصاد ایتالیا اعلام کرد ایران و ایتالیا روز ۵ شنبه چهارچوب موافقتنامه همکاری برای تامین مالی سرمایه‌گذاری‌هایی به ارزش ۵ میلیارد یورو برابر با ۶.۰۲ میلیارد دلار را امضا کردند.

این قرارداد بین موسسات ایرانی، بانک صنعت و معدن و بانک خاورمیانه و بازوی سرمایه‌گذاری ایتالیا، اینویتالیا، امضا شده است.

بر اساس گزارش رویترز، این منبع مالی برای پروژه‌هایی که شرکت‌های ایرانی و ایتالیایی در آن شرکت دارند، ‌از جمله در بخش زیرسخت‌ها، ساختمان، نفت و گاز، برق و مواد شیمایی، پتروشیمی، و صنایع متالوژی صرف خواهد شد.

به گزارش «انرژی امروز»، شرکت نفتی انی  ایتالیا یکی از ۷ غول نفتی جهان است که پیش از تمایل خود به سرمایه‌گذاری در ایران را اعلام کرده‌ است و حتی مذاکراتی نیز با ایران انجام داده بودند.  اما تامین فاینانس پروژه‌های سرمایه‌گذاری یکی از مشکلاتی‌ست که با سنگ اندازی‌های امریکا برای اجرای برجام به تاخیر افتاده است.

حال با راه‌‌اندازی این خط اعتباری، احتمالا شرکت انی بتواند مذاکرات خود برای سرمایه‌‌گذاری در پروژ‌ه‌‌های نفتی ایران را ادامه دهد.

انعکاس نظر شما

کپچا
لطفا به پرسش امنیتی پاسخ دهید (برای ارزیابی کاربر)
تایپ پاسخ به صورت فارسی یا فارسی/انگلیسی مجاز میباشد.
Facebook icon
Google icon
Twitter icon
Instagram icon
LinkedIn icon
Pinterest icon
Del.icio.us icon
StumbleUpon icon
Digg icon
MySpace icon
Newsvine icon
Reddit icon
Yahoo! icon
Technorati icon
e-mail icon
۴۹