Advertisment استخدام وزارت نفت نشده‌ام | تازه‌های انرژی ایران
سمیه متقی
انرژی امروز
w
+۹۸.۲۱.۲۶۴۱۳۹۹۷
Unit 32, No.‎ 26, North Naft Street
Tehran,TH,۱۹۱۸۷۹۳۵۷۲
Iran

استخدام وزارت نفت نشده‌ام

نماینده مردم بویراحمد و دنا گفت: من ردیف استخدامی داشتم و پیش از آن تقاضایی مبنی بر انتقال به وزارت نفت داده بودم.
سمیه متقی
 نماینده مردم بویراحمد و دنا گفت: رفتن به وزارت نفت مربوط به دو سال گذشته یعنی برج ۴ سال ۹۴ است. من ردیف استخدامی داشتم و پیش از آن تقاضایی مبنی بر انتقال به وزارت نفت داده بودم.غلام‌محمد زارعی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی انرژی امروز درباره خبر استخدامش در وزارت نفت که طی روطهای اخیر در سایت‌های مخالف وزارت نفت منتشر شده؛ گفت: این موضوع مربوط به دو سال گذشته یعنی برج چهار سال ۹۴ است. من پیش از آن تقاضایی مبنی بر انتقال به وزارت نفت دادم.وی در ادامه افزود: انتقال و استخدام دو مقوله جدا هستند، چنانچه اگر کسی استخدام دولت نباشد و بخواهد استخدام شود مجموعه کارهایی باید انجام بگیرد. درباره من این موضوع انتقال بود، به عبارتی من کارمند دولت بودم و تقاضا کرده‌بودیم از وزارت کشور به وزارت نفت انتقال پیدا کنیم.نماینده مردم بویر احمد و دنا با اشاره به اینکه دو سال پیش با تقاضای ما موافقت شده است، تاکید کرد: نتیجه این درخواست که اعلام شد من حتی آن را پیگیری هم نکرده‌ام. بنابراین من استخدام وزارت نفت نشده ام، استخدام برای افرادی است که دارای ردیف استخدامی نبوده اند. من کارمند دولت بوده ام و این پروسه طبیعی است که فردی تقاضای انتقال از وزارتخانه به وزارتخانه دیگری را بدهد.وی در ادامه افزود: شاید زمانی من درخواست انتقال به وزارت دفاع بدهم یا از شهری به شهر دیگر درخواست انتقال بدهم. این ها هیچ کدام غیرقانونی نیست و معمول است.زارعی درباره فرآیند این کار گفت: پس از درخواست مبدا و مقصد باید موافقت خود را اعلام کنند و استعلام‌هایی دارد که زمان بر است. این موضوع هم مربوط به ۲ سال پیش است و مربوط به حضور من در مجلس نهم است. چون من نماینده هستم حتی موضوع را پیگیری هم نکردم ولی گویا موافقت شده اما پیگیر جزییات آن نبودم.این عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس تاکید کرد: من حتی در جریان نیستم که به کدام بخش وزارت نفت منتقل شده ام. این حساسیت ها که مطرح می‌شود و این روزها بیشتر شده است مربوط به استخدام است اما من از ۲۸ سال پیش ردیف استخدامی داشتم.وی در ادامه افزود: من پیشتر و در سال ۶۸ که پس از جنگ فعالیت می‌کردم، کارمند وزارتخانه دیگری بودم در سال ۷۳ درخواست انتقال به وزارت کشور دادم البته به درخواست دستگاه مقصد که استانداری بود. در حال حاضر هم داستان همین است من درخواست انتقال داده‌ بودم و دستگاه مبدا و مقصد ۲ سال پیش با آن موافقت کردند. طبیعتا اگر خلاف قانونی باشد در بحث استخدام است، نه انتقال.چندی پیش خبری مبنی بر استخدام جلیل مختار و غلام محمد زارعی در وزارت نفت منتشر شد این در حالی بود که پس از انتقاد هدایت الله خادمی نایب رییس کمیسیون انرژی مجلس به عملکرد وزارت نفت در جذب نمایندگان، علی لاریجانی رییس مجلس در جلسه بررسی عملکرد و برنامه بیژن نامدار زنگنه، وزیر پیشنهادی نفت اعلام کرده بود در صورت اثبات چنین ادعایی با مجلس با وزیر نفت برخورد می‌کند.
نماینده مردم بویراحمد در گفتگو با «انرژی امروز»:

استخدام وزارت نفت نشده‌ام

نماینده مردم بویراحمد و دنا گفت: من ردیف استخدامی داشتم و پیش از آن تقاضایی مبنی بر انتقال به وزارت نفت داده بودم.
اخبار دولت مجلس

 نماینده مردم بویراحمد و دنا گفت: رفتن به وزارت نفت مربوط به دو سال گذشته یعنی برج ۴ سال ۹۴ است. من ردیف استخدامی داشتم و پیش از آن تقاضایی مبنی بر انتقال به وزارت نفت داده بودم.

غلام‌محمد زارعی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی انرژی امروز درباره خبر استخدامش در وزارت نفت که طی روطهای اخیر در سایت‌های مخالف وزارت نفت منتشر شده؛ گفت: این موضوع مربوط به دو سال گذشته یعنی برج چهار سال ۹۴ است. من پیش از آن تقاضایی مبنی بر انتقال به وزارت نفت دادم.

وی در ادامه افزود: انتقال و استخدام دو مقوله جدا هستند، چنانچه اگر کسی استخدام دولت نباشد و بخواهد استخدام شود مجموعه کارهایی باید انجام بگیرد. درباره من این موضوع انتقال بود، به عبارتی من کارمند دولت بودم و تقاضا کرده‌بودیم از وزارت کشور به وزارت نفت انتقال پیدا کنیم.

نماینده مردم بویر احمد و دنا با اشاره به اینکه دو سال پیش با تقاضای ما موافقت شده است، تاکید کرد: نتیجه این درخواست که اعلام شد من حتی آن را پیگیری هم نکرده‌ام. بنابراین من استخدام وزارت نفت نشده ام، استخدام برای افرادی است که دارای ردیف استخدامی نبوده اند. من کارمند دولت بوده ام و این پروسه طبیعی است که فردی تقاضای انتقال از وزارتخانه به وزارتخانه دیگری را بدهد.

وی در ادامه افزود: شاید زمانی من درخواست انتقال به وزارت دفاع بدهم یا از شهری به شهر دیگر درخواست انتقال بدهم. این ها هیچ کدام غیرقانونی نیست و معمول است.

زارعی درباره فرآیند این کار گفت: پس از درخواست مبدا و مقصد باید موافقت خود را اعلام کنند و استعلام‌هایی دارد که زمان بر است. این موضوع هم مربوط به ۲ سال پیش است و مربوط به حضور من در مجلس نهم است. چون من نماینده هستم حتی موضوع را پیگیری هم نکردم ولی گویا موافقت شده اما پیگیر جزییات آن نبودم.

این عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس تاکید کرد: من حتی در جریان نیستم که به کدام بخش وزارت نفت منتقل شده ام. این حساسیت ها که مطرح می‌شود و این روزها بیشتر شده است مربوط به استخدام است اما من از ۲۸ سال پیش ردیف استخدامی داشتم.

وی در ادامه افزود: من پیشتر و در سال ۶۸ که پس از جنگ فعالیت می‌کردم، کارمند وزارتخانه دیگری بودم در سال ۷۳ درخواست انتقال به وزارت کشور دادم البته به درخواست دستگاه مقصد که استانداری بود. در حال حاضر هم داستان همین است من درخواست انتقال داده‌ بودم و دستگاه مبدا و مقصد ۲ سال پیش با آن موافقت کردند. طبیعتا اگر خلاف قانونی باشد در بحث استخدام است، نه انتقال.

چندی پیش خبری مبنی بر استخدام جلیل مختار و غلام محمد زارعی در وزارت نفت منتشر شد این در حالی بود که پس از انتقاد هدایت الله خادمی نایب رییس کمیسیون انرژی مجلس به عملکرد وزارت نفت در جذب نمایندگان، علی لاریجانی رییس مجلس در جلسه بررسی عملکرد و برنامه بیژن نامدار زنگنه، وزیر پیشنهادی نفت اعلام کرده بود در صورت اثبات چنین ادعایی با مجلس با وزیر نفت برخورد می‌کند.

انعکاس نظر شما

کپچا
لطفا به پرسش امنیتی پاسخ دهید (برای ارزیابی کاربر)
تایپ پاسخ به صورت فارسی یا فارسی/انگلیسی مجاز میباشد.
Facebook icon
Google icon
Twitter icon
Instagram icon
LinkedIn icon
Pinterest icon
Del.icio.us icon
StumbleUpon icon
Digg icon
MySpace icon
Newsvine icon
Reddit icon
Yahoo! icon
Technorati icon
e-mail icon
۴۹