Advertisment برای نجات دریاچه ارومیه هیچ اقدام بجایی نشد | تازه‌های انرژی ایران
core
انرژی امروز
w
+۹۸.۲۱.۲۶۴۱۳۹۹۷
Unit 32, No.‎ 26, North Naft Street
Tehran,TH,۱۹۱۸۷۹۳۵۷۲
Iran

برای نجات دریاچه ارومیه هیچ اقدام بجایی نشد

رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: شاهد خشک شدن دریاچه ارومیه بودیم؛ اما هیچ اقدام به‌جایی انجام نشد.
core
رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه شاهد خشک شدن دریاچه ارومیه بودیم اما هیچ اقدام به‌جایی انجام نشد،‌ گفت: یکی دیگر از مشکلات کشور که برای آن چاره‌اندیشی نشده است آلودگی هواست.سید مصطفی میرسلیم ردر مراسم بزرگداشت روز دانشجو در دانشکده کشاورزی دانشگاه تهران گفت: باید قشر جوان به‌ویژه دانشجویان به حفظ و بقای نظام جمهوری اسلامی ایران توجه داشته باشند.میرسلیم با بیان اینکه «دانشجویان باید مطلب حق را تشخیص دهند و تلاش کنند تا بتواند حق را به کرسی نشانده و به موفقیت کشور و جامعه یاری رسانند»، افزود: نباید در دانشگاه‌ها ناهنجاری و بدرفتاری جایگزین انجام کارهای پژوهشی و علمی شود.رییس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی تصریح کرد: دانشجویان با صبر و آگاهی به مسائل سیاسی بپردازند؛ ایجاد تشکل‌های دانشجویی همسو با رسیدن به اهداف نظام واجب و ضروری است.وی تاکید کرد: کمتر از ۱۰۰ میلیارد دلار از انرژی و ذخایر کشور ازجمله گاز و نفت از بین می‌رود؛ می‌توان از نفت و گاز ایران برای تولید کالاهای دیگر استفاده کرد؛ باید در مبحث کم‌آبی کشور به‌صورت چشم‌گیر فعالیت داشته باشیم چرا که ایران جزو کم آب‌ترین کشورهای دنیا است؛ عمق ۳۰۰ متر برای حفر چاه در ایران قابل‌قبول نیست.میرسلیم خاطرنشان کرد: بیش از ۷۰۰ هزار حلقه چاه غیرمجاز در سطح کشور بیانگر عدم نظارت کافی دولت بوده است؛ این روند نشان‌دهنده این است که دولت در این زمینه فعالیت درخوری نداشته است.رییس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی اظهار داشت: شاهد خشک شدن دریاچه ارومیه بودیم اما هیچ اقدام به‌جایی انجام نشد. خشک شدن این دریاچه افزایش گردوغبار را به همراه خواهد داشت، یکی دیگر از مشکلات کشور که برای آن چاره‌اندیشی نشده است را می‌توان آلودگی هوا برشمرد؛ عامل بروز این موضوع وسایل نقلیه نا مناسب و عدم فرهنگ‌سازی در این راستا است که باید تدبیر درستی در این راستا اندیشیده شود.
میرسلیم:

برای نجات دریاچه ارومیه هیچ اقدام بجایی نشد

رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: شاهد خشک شدن دریاچه ارومیه بودیم؛ اما هیچ اقدام به‌جایی انجام نشد.
اخبار دولت مجلس

رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه شاهد خشک شدن دریاچه ارومیه بودیم اما هیچ اقدام به‌جایی انجام نشد،‌ گفت: یکی دیگر از مشکلات کشور که برای آن چاره‌اندیشی نشده است آلودگی هواست.

سید مصطفی میرسلیم ردر مراسم بزرگداشت روز دانشجو در دانشکده کشاورزی دانشگاه تهران گفت: باید قشر جوان به‌ویژه دانشجویان به حفظ و بقای نظام جمهوری اسلامی ایران توجه داشته باشند.
میرسلیم با بیان اینکه «دانشجویان باید مطلب حق را تشخیص دهند و تلاش کنند تا بتواند حق را به کرسی نشانده و به موفقیت کشور و جامعه یاری رسانند»، افزود: نباید در دانشگاه‌ها ناهنجاری و بدرفتاری جایگزین انجام کارهای پژوهشی و علمی شود.
رییس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی تصریح کرد: دانشجویان با صبر و آگاهی به مسائل سیاسی بپردازند؛ ایجاد تشکل‌های دانشجویی همسو با رسیدن به اهداف نظام واجب و ضروری است.
وی تاکید کرد: کمتر از ۱۰۰ میلیارد دلار از انرژی و ذخایر کشور ازجمله گاز و نفت از بین می‌رود؛ می‌توان از نفت و گاز ایران برای تولید کالاهای دیگر استفاده کرد؛ باید در مبحث کم‌آبی کشور به‌صورت چشم‌گیر فعالیت داشته باشیم چرا که ایران جزو کم آب‌ترین کشورهای دنیا است؛ عمق ۳۰۰ متر برای حفر چاه در ایران قابل‌قبول نیست.
میرسلیم خاطرنشان کرد: بیش از ۷۰۰ هزار حلقه چاه غیرمجاز در سطح کشور بیانگر عدم نظارت کافی دولت بوده است؛ این روند نشان‌دهنده این است که دولت در این زمینه فعالیت درخوری نداشته است.
رییس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی اظهار داشت: شاهد خشک شدن دریاچه ارومیه بودیم اما هیچ اقدام به‌جایی انجام نشد. خشک شدن این دریاچه افزایش گردوغبار را به همراه خواهد داشت، یکی دیگر از مشکلات کشور که برای آن چاره‌اندیشی نشده است را می‌توان آلودگی هوا برشمرد؛ عامل بروز این موضوع وسایل نقلیه نا مناسب و عدم فرهنگ‌سازی در این راستا است که باید تدبیر درستی در این راستا اندیشیده شود.

انعکاس نظر شما

کپچا
لطفا به پرسش امنیتی پاسخ دهید (برای ارزیابی کاربر)
تایپ پاسخ به صورت فارسی یا فارسی/انگلیسی مجاز میباشد.
Facebook icon
Google icon
Twitter icon
Instagram icon
LinkedIn icon
Pinterest icon
Del.icio.us icon
StumbleUpon icon
Digg icon
MySpace icon
Newsvine icon
Reddit icon
Yahoo! icon
Technorati icon
e-mail icon
۴۹