رفتن به محتوای اصلی
پایگاه اطلاع رسانی تازه‌های انرژی ایران (رسانه سبز)
اخبار و مقالات نفت، گاز، پتروشیمی و حوزه انرژی
اخبار و مقالات نفت، گاز، پتروشیمی و حوزه انرژی
طی ۶ سال گذشته

خاموشی‌های برق ۳۰ درصد کاهش یافت

به گفته معاون توانیر، خاموشی های برق در سطح کشور طی ۶ سال گذشته ۳۰ درصد کاهش یافته است.

اخبار صنعت برق

معاون هماهنگی شرکت مادر تخصصی توانیر، گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده و گسترش زیرساخت ها، خاموشی های برق در سطح کشور طی ۶ سال گذشته ۳۰ درصد کاهش یافته است.
محمودرضا حقی فام  امروز در مراسم تکریم و معارفه مدیران قبلی و جدید شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان، افزود: به طور متوسط در سطح کشور ۹۰۰ دقیقه خاموشی برای هر مشترک اعمال می شود.
معاون هماهنگی شرکت مادر تخصصی توانیر یادآور شد: در سایر کشورهای صنعتی به طور متوسط خاموشی ها طی سال ۲۱ دقیقه است.
حقی فام با بیان اینکه شاخص تلفات انرژی در کشور ۱۱ درصد است، تاکید کرد: برای کاهش این آمار هدف گذاری های لازم انجام شده است.
وی افزود: هر درصد کاهش تلفات برق، ۲هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال صرفه جویی برای کشور به همراه خواهد داشت و می توان این هزینه را برای گسترش و نوسازی شبکه توزیع صرف کرد.
معاون هماهنگی شرکت مادر تخصصی توانیر تاکید کرد: توسعه دولت الکترونیک از دیگر برنامه های اولویت دار، این شرکت است و بنا داریم تا خدمات الکترونیکی مشترکان را تا حد امکان گسترش دهیم.
حقی فام اضافه کرد: نزدیک به یک سوم درآمد شرکت توانیر وصول نشده و دولت برای وصول مطالبات این شرکت، همکاری های لازم را انجام دهد، چرا که پرداخت نشدن مطالبات باعث مشکل افزایی در امور خواهد شد.
وی گفت: با شرکت های بزرگ در حوزه های مختلف مذاکره کرده ایم و با برخی از آنها آماده عقد قرارداد همکاری هستیم.
معاون هماهنگی شرکت مادر تخصصی توانیر تصریح کرد: برای پیشبرد اهداف شرکت، در سطح کشور دنبال جذب منابع داخلی و خارجی هستیم.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری زنجان در ادامه گفت: استان زنجان شاهراهی برای انتقال انرژی برق کشور به شمار می آید و باید رویکردهای شرکت توزیع نیروی برق استان نیز در همین راستا برنامه ریزی شود.
جواد رحمتی افزود: اولویت اساسی زنجان توسعه شاخص های صنعتی است و صنعت برق نیز حلقه مهمی از این توسعه محسوب می شود.
در این مراسم، علیرضا علیزاده به عنوان مدیر جدید شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان معرفی و از خدمات هفت ساله عادل کاظمی، مدیر قبلی این شرکت تقدیر شد.

تازه‌ترین اخبار، تحلیل‌ها و اطلاعات انرژی ایران و جهان در کانال تلگرامی «انرژی امروز»

انعکاس نظر شما

کپچا
لطفا به پرسش امنیتی پاسخ دهید (برای ارزیابی کاربر)
تایپ پاسخ به صورت فارسی یا فارسی/انگلیسی مجاز میباشد.
دبیر تحریریه
انرژی امروز
w
+۹۸.۲۱.۲۶۴۱۳۹۹۷
Unit 32, No.‎ 26, North Naft Street
Tehran,TH,۱۹۱۸۷۹۳۵۷۲
Iran

خاموشی‌های برق ۳۰ درصد کاهش یافت

به گفته معاون توانیر، خاموشی های برق در سطح کشور طی ۶ سال گذشته ۳۰ درصد کاهش یافته است.
دبیر تحریریه
معاون هماهنگی شرکت مادر تخصصی توانیر، گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده و گسترش زیرساخت ها، خاموشی های برق در سطح کشور طی ۶ سال گذشته ۳۰ درصد کاهش یافته است.محمودرضا حقی فام  امروز در مراسم تکریم و معارفه مدیران قبلی و جدید شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان، افزود: به طور متوسط در سطح کشور ۹۰۰ دقیقه خاموشی برای هر مشترک اعمال می شود.معاون هماهنگی شرکت مادر تخصصی توانیر یادآور شد: در سایر کشورهای صنعتی به طور متوسط خاموشی ها طی سال ۲۱ دقیقه است.حقی فام با بیان اینکه شاخص تلفات انرژی در کشور ۱۱ درصد است، تاکید کرد: برای کاهش این آمار هدف گذاری های لازم انجام شده است.وی افزود: هر درصد کاهش تلفات برق، ۲هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال صرفه جویی برای کشور به همراه خواهد داشت و می توان این هزینه را برای گسترش و نوسازی شبکه توزیع صرف کرد.معاون هماهنگی شرکت مادر تخصصی توانیر تاکید کرد: توسعه دولت الکترونیک از دیگر برنامه های اولویت دار، این شرکت است و بنا داریم تا خدمات الکترونیکی مشترکان را تا حد امکان گسترش دهیم.حقی فام اضافه کرد: نزدیک به یک سوم درآمد شرکت توانیر وصول نشده و دولت برای وصول مطالبات این شرکت، همکاری های لازم را انجام دهد، چرا که پرداخت نشدن مطالبات باعث مشکل افزایی در امور خواهد شد.وی گفت: با شرکت های بزرگ در حوزه های مختلف مذاکره کرده ایم و با برخی از آنها آماده عقد قرارداد همکاری هستیم.معاون هماهنگی شرکت مادر تخصصی توانیر تصریح کرد: برای پیشبرد اهداف شرکت، در سطح کشور دنبال جذب منابع داخلی و خارجی هستیم.معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری زنجان در ادامه گفت: استان زنجان شاهراهی برای انتقال انرژی برق کشور به شمار می آید و باید رویکردهای شرکت توزیع نیروی برق استان نیز در همین راستا برنامه ریزی شود.جواد رحمتی افزود: اولویت اساسی زنجان توسعه شاخص های صنعتی است و صنعت برق نیز حلقه مهمی از این توسعه محسوب می شود. در این مراسم، علیرضا علیزاده به عنوان مدیر جدید شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان معرفی و از خدمات هفت ساله عادل کاظمی، مدیر قبلی این شرکت تقدیر شد.
۴۹