Advertisment خداحافظی بهمنی و انتصاب سپهری در شرکت ملی حفاری | تازه‌های انرژی ایران رفتن به محتوای اصلی
نسیم خانه زرین
انرژی امروز
w
+۹۸.۲۱.۲۶۴۱۳۹۹۷
Unit 32, No.‎ 26, North Naft Street
Tehran,TH,۱۹۱۸۷۹۳۵۷۲
Iran

خداحافظی بهمنی و انتصاب سپهری در شرکت ملی حفاری

حیدر بهمنی از شرکت ملی حفاری رفت و سپهر سپهری مدیرعامل این شرکت شد.
نسیم خانه زرین
حیدر بهمنی از شرکت ملی حفاری رفت و سپهر سپهری مدیرعامل این شرکت شد.به گزارش خبرنگار نفت و گاز « انرژی امروز»، طبق اخبار منتشرشده از سوی سایت های مختلف، بنا به مصوبه امروز هیات مدیره نفت، حیدر بهمنی به علت بازنشستگی از شرکت ملی حفاری خداحافظی کرد و سمت خود را به سپهر سپهری واگذار کرد.سپهر سپهری پیش از این مجری فازهای ۱۷ و ۱۸ پارس جنوبی، جانشینی موسی سوری مدیرعامل وقت نفت و گاز پارس، نماینده غلامرضا منوچهری در توسعه لایه نفتی پارس جنوبی را در کارنامه خود دارد.افرادی همچون سعید حافظی (مدیرعامل سابق شرکت نفت فلات قاره ایران)، عبدالله طواف( سرپرست مدیریت تولید طرح آزادگان جنوبی) و محمدرضا تاکایدی (قائم‌مقام شرکت ملی حفاری) از گزینه‌های احتمالی جانشینی حیدر بهمنی بودند.

خداحافظی بهمنی و انتصاب سپهری در شرکت ملی حفاری

حیدر بهمنی از شرکت ملی حفاری رفت و سپهر سپهری مدیرعامل این شرکت شد.
اخبار صنعت نفت

حیدر بهمنی از شرکت ملی حفاری رفت و سپهر سپهری مدیرعامل این شرکت شد.

به گزارش خبرنگار نفت و گاز « انرژی امروز»، طبق اخبار منتشرشده از سوی سایت های مختلف، بنا به مصوبه امروز هیات مدیره نفت، حیدر بهمنی به علت بازنشستگی از شرکت ملی حفاری خداحافظی کرد و سمت خود را به سپهر سپهری واگذار کرد.

سپهر سپهری پیش از این مجری فازهای ۱۷ و ۱۸ پارس جنوبی، جانشینی موسی سوری مدیرعامل وقت نفت و گاز پارس، نماینده غلامرضا منوچهری در توسعه لایه نفتی پارس جنوبی را در کارنامه خود دارد.

افرادی همچون سعید حافظی (مدیرعامل سابق شرکت نفت فلات قاره ایران)، عبدالله طواف( سرپرست مدیریت تولید طرح آزادگان جنوبی) و محمدرضا تاکایدی (قائم‌مقام شرکت ملی حفاری) از گزینه‌های احتمالی جانشینی حیدر بهمنی بودند.

دیدگاه‌ها

بالاخره آقای بهمنی شرکت ملی حفاری را رها کرد تا شاید با آمدن آقای سپهری بتواند موقعیت ویران شده خود را ترمیم نماید. آقای بهمنی با جذب هزاران نیروی قراردادی سفارش شده از سوی نمایندگان و مسئولین ، واگذاری پروژه های متعدد به آشنایان از جمله داماد گرامیشان که دارای چندین شرکت میباشند، با گماردن افراد فاقد صلاحیت بر برخی پستهای مدیریتی ، جعل مدرک فوق لیسانس و ..... شرکت را به ورطه نابودی کشاند. این در حالی بود که عوامل ایشان او را به عنوان نابغه حفاری و مدیری نمونه معرفی میکردند. امیدوارم شرکت ملی حفاری به جایگاه واقعی خود را در صنعت نفت دست یابد. انشاالله

آقای خسرو در کامنت خود ، در چند جمله بهمنی را آنگونه که هست معرفی کردی . بهمنی از دید کسانی که او را از طریق رسانه ها و عواملش میشناسند یک نابغه است.ولی واقعیت چیز دیگری است. بهمنی شرکت ملی حفاری را فدای منافع شخصی خود کرد. برای منافع شخصی ، بی کیفیت ترین دکلها را خریداری کرد و هر گونه اعتراضی را سرکوب میکرد. من نمیدانم آقای سپهری چگونه میخواهد این وضعیت را سر و سامان دهد. با این کسانی که خود را وامدار بهمنی میدانند ، حل مشکلات بسیار دشوار است.

نباید منکر زحمات ایشان شد هیچ‌غردی همه کارنامه اش مثبت نیست و‌راضی کرده ده هزار نیرووو کار بسیار سخت اما بهر حال تغبییر و‌تحول در هر سازمانی نباز می باشد با ارزوی موفقیت برای هر بزرگوار اقای بهمنی و سپهری

درست است هیچ فردی همه کارنامه اش مثبت نیست. ولی ایشون با گماردن افراد نالایق در بسیاری از پستها ، زد و بندهای سیاسی ، واگذاری بسیاری از پروژه ها به دامادشان که صاحب چندین شرکت پیمانکاری میباشند، استخدام هزاران نیروی قراردادی بدون صلاحیت فقط بهصرف همشهری بودن ، سرکوب نیروهای متخصص و کاردانی که حاضر به چاپلوسی نبودند و دهها مورد دیگر کارنامه بسیار بدی از خود بجا گذاشت و شرکت را واقعا ویران کرد. الان نیز به جز همان افراد باند خودش ، تقریبا همه در ملی حفاری از رفتنش خوشحالند.

واقعا شرکت را نابود کرد و رفت روسا و مدیران نالایق فامیلی ایشان بر مسند امور مهندسی و نت و امور بانوان و ... واقعا شرکت را به ورطه فلاکت رساند الحمدا... رب العالمین

در خبری از قول یکی مسئولین نوشته بود "پدر حفاری ایران" برکنار شد. واقعا خنده دار است. زمانی واژه پدر را برای شخصی بکار میبرند که شخص مزبور بنیانگذار آن صنعت یا علم در کشور باشد. زمانی که بهمنی مدیرعامل ملی حفاری شد، بیش از هفتاد سال از شروع صنعت حفاری در کشور میگذشت. حال چگونه بهمنی میتواند پدر صنعت حفاری ایران باشد ؟ بهمنی با سیاستهای ویرانگرش قاتل صنعت حفاری در کشور بود. زمانی که بهمنی ملی حفاری را تحویل گرفت این شرکت پویا و زنده بود و در اثر عملکرد ضعیف و اتخاذ سیاستهای منفعت طلبانه بهمنی تقریبا به ورطه نابودی کشیده شده است. مقصر فقط بهمنی نیست. آقای زنگنه وزیر نفت نیز که علیرغم اطلاع از عملکرد بهمنی زودتر ایشان را برکنار نکرد مقصر است. تمام مسئولینی که با لابی گری مانع برکناری بهمنی توسط وزیر نفت در سال گذشته شدند ، نیز مقصرند. من نمیدانم آقای سپهری با چه برنامه ای میخواهد ملی حفاری را از این وضعیت رها سازد.

بايد يادمان باشد كه پدر حفاري دكتر عاصمي بود و بس . ايشان با دادن امتيازات فراواني به افراد زحمت كش و تلاشگر حفاري و احداث چندين پروژه رفاهي براي كاركنان و فرزندانشان شان و منزلت حفاري را سطح وزارت رسانيد . در ضمن كسي از خانواده اش و بستگانش را سر كار نياورد.
اميدوارم سالم و سلامت باشند.
به اميد موفق جناب آقاي مهندس سپهري در اين شركت زيرا اين ويرانه رو بايد خراب كرد و از نوع ساخت ، ترميم و بازسازي فايده اي ندارد. اركان اصلي شركت هنوز همان افراد نالايقند.

سلام
آيا ميشه با اقاي سپهري ارتباط برقرار كرد؟!
اگر نميشه ميخواستم اينجا درخواست توجه بيشتري به كساني كه تازه بازنشسته شدن و بيمه شون هنوز ريخته نشده بشه!
لطفا توسط مسئولين رسيدگي شود.

صفحه

انعکاس نظر شما

کپچا
لطفا به پرسش امنیتی پاسخ دهید (برای ارزیابی کاربر)
تایپ پاسخ به صورت فارسی یا فارسی/انگلیسی مجاز میباشد.
Facebook icon
Google icon
Twitter icon
Instagram icon
LinkedIn icon
Pinterest icon
Del.icio.us icon
StumbleUpon icon
Digg icon
MySpace icon
Newsvine icon
Reddit icon
Yahoo! icon
Technorati icon
e-mail icon
۴۹