رفتن به محتوای اصلی
پایگاه اطلاع رسانی تازه‌های انرژی ایران (رسانه سبز)
اخبار و مقالات نفت، گاز، پتروشیمی و حوزه انرژی
اخبار و مقالات نفت، گاز، پتروشیمی و حوزه انرژی
اخبار و مقالات نفت، گاز، پتروشیمی و حوزه انرژی

واکنش به خبر رفتن بهمنی

انتصاب سپهری و خداحافظی بهمنی از سوی روابط عمومی شرکت ملی حفاری تکذیب شد.
اخبار صنعت نفت

روابط عمومی شرکت ملی حفاری انتصاب سپهری و خداحافظی بهمنی را تکذیب کرد.

به گزارش انرژی امروز، رئیس روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران در  خصوص اخبار منتشر شده از سوی سایت ها و کانال های خبری مبنی بر خداحافظی حیدر بهمنی از شرکت ملی حفاری گفت: در شرکت ملی حفاری هیچ خبری در خصوص این انتصاب نیست و همچون ماه های گذشته که عده ای با اغراض خاص شایعه انتصاب آقایان سید شریف حسینی و حافظی را منتشر کردند ودر فضای مجازی انها  را مدیر عامل شرکت معرفی کردند، امروز نیز از انتصاب اقای سپهری خبر می دهند.

راهداری افزود: به طور قطع انتشار دهندگان این اخبار غیرواقعی،اهدافی جز ایجاد بی انگیزگی در بین کارکنان شریف و زحمتکش شرکت ملی حفاری ندارند.

وی گفت: از همکاران رسانه انتظار می رود تا اخبار را به صورت حرفه ای دنبال کرده و صحت خبر را از مجاری رسمی پیگیری کنند.

رئیس روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران اظهار کرد: در همین ارتباط روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران آمادگی خود را برای پاسخگویی شفاف به اصحاب رسانه اعلام می کند.

«انرژی امروز» با توجه به اهمیت موضوع و مطالب منتشرشده از سوی منابع مختلف خبر را منتشر کرده است؛ با این حال، نسبت به درج توضیحات روابط عمومی شرکت ملی حفاری اقدام می کند.

انعکاس نظر شما

کپچا
لطفا به پرسش امنیتی پاسخ دهید (برای ارزیابی کاربر)
تایپ پاسخ به صورت فارسی یا فارسی/انگلیسی مجاز میباشد.
نسیم خانه زرین
انرژی امروز
w
+۹۸.۲۱.۲۶۴۱۳۹۹۷
Unit 32, No.‎ 26, North Naft Street
Tehran,TH,۱۹۱۸۷۹۳۵۷۲
Iran

واکنش به خبر رفتن بهمنی

انتصاب سپهری و خداحافظی بهمنی از سوی روابط عمومی شرکت ملی حفاری تکذیب شد.
نسیم خانه زرین
روابط عمومی شرکت ملی حفاری انتصاب سپهری و خداحافظی بهمنی را تکذیب کرد. به گزارش انرژی امروز، رئیس روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران در  خصوص اخبار منتشر شده از سوی سایت ها و کانال های خبری مبنی بر خداحافظی حیدر بهمنی از شرکت ملی حفاری گفت: در شرکت ملی حفاری هیچ خبری در خصوص این انتصاب نیست و همچون ماه های گذشته که عده ای با اغراض خاص شایعه انتصاب آقایان سید شریف حسینی و حافظی را منتشر کردند ودر فضای مجازی انها  را مدیر عامل شرکت معرفی کردند، امروز نیز از انتصاب اقای سپهری خبر می دهند.راهداری افزود: به طور قطع انتشار دهندگان این اخبار غیرواقعی،اهدافی جز ایجاد بی انگیزگی در بین کارکنان شریف و زحمتکش شرکت ملی حفاری ندارند.وی گفت: از همکاران رسانه انتظار می رود تا اخبار را به صورت حرفه ای دنبال کرده و صحت خبر را از مجاری رسمی پیگیری کنند.رئیس روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران اظهار کرد: در همین ارتباط روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران آمادگی خود را برای پاسخگویی شفاف به اصحاب رسانه اعلام می کند.«انرژی امروز» با توجه به اهمیت موضوع و مطالب منتشرشده از سوی منابع مختلف خبر را منتشر کرده است؛ با این حال، نسبت به درج توضیحات روابط عمومی شرکت ملی حفاری اقدام می کند.
Facebook icon
Google icon
Twitter icon
Instagram icon
LinkedIn icon
Pinterest icon
Del.icio.us icon
StumbleUpon icon
Digg icon
MySpace icon
Newsvine icon
Reddit icon
Yahoo! icon
Technorati icon
e-mail icon
۴۹