Advertisment توافق کاهش تولید نفت تمدید خواهدشد | تازه‌های انرژی ایران
نسیم خانه زرین
انرژی امروز
w
+۹۸.۲۱.۲۶۴۱۳۹۹۷
Unit 32, No.‎ 26, North Naft Street
Tehran,TH,۱۹۱۸۷۹۳۵۷۲
Iran

توافق کاهش تولید نفت تمدید خواهدشد

رییس جمهوری ونزوئلا اعلام کرد: به طور قطع پس از مارس ۲۰۱۸ میلادی توافق کاهش تولید نفت که بین اعضای اوپک و غیراوپکی ها صورت گرفت، تمدید می شود.
نسیم خانه زرین
رییس جمهوری ونزوئلا اعلام کرد: به طور قطع پس از مارس ۲۰۱۸ میلادی (یازدهم فروردین ۱۳۹۷) توافق کاهش تولید نفت که بین اعضای اوپک و غیراوپکی ها صورت گرفت، تمدید می شود.به گزارش انرژی امروز، «نیکلاس مادورو» امروز در یک سخنرانی تلویزیونی افزود: من در آخرین سفر خود به خاورمیانه، این مساله را با رییس جمهوری اسلامی ایران مطرح کردم و تهران نیز با تمدید این توافق موافق بود.مادورو که برای شرکت در نخستین نشست سران سازمان همکاری اسلامی در زمینه علم و فناوری به آستانه قزاقستان سفر کرده بود، یکشنبه این هفته (نوزدهم شهریورماه) با رییس جمهوری اسلامی ایران دیدار کرد.«حسن روحانی» در دیدار همتای ونزوئلایی خود تداوم رایزنی میان کشورهای صادرکننده نفت را ضروری دانست و گفت: تلاش های اعضای اوپک و غیراوپک بویژه ونزوئلا برای کاهش تولید، پایداری و تعادل بهای نفت دستاوردهای مثبتی داشته که تداوم این تلاش ها ضروری است.مادورو در سخنرانی امروز خود اضافه کرد: بیستم سپتامبر (بیست و نهم شهریورماه) وزیران نفت اوپک در وین جلسه دارند که موقعیت مناسبی برای رسیدن به اجماع در این مورد است و بعید نیست توافق یاد شده تمدید شود.
رییس جمهوری ونزوئلا:

توافق کاهش تولید نفت تمدید خواهدشد

رییس جمهوری ونزوئلا اعلام کرد: به طور قطع پس از مارس ۲۰۱۸ میلادی توافق کاهش تولید نفت که بین اعضای اوپک و غیراوپکی ها صورت گرفت، تمدید می شود.
اخبار صنعت نفت

رییس جمهوری ونزوئلا اعلام کرد: به طور قطع پس از مارس ۲۰۱۸ میلادی (یازدهم فروردین ۱۳۹۷) توافق کاهش تولید نفت که بین اعضای اوپک و غیراوپکی ها صورت گرفت، تمدید می شود.

به گزارش انرژی امروز، «نیکلاس مادورو» امروز در یک سخنرانی تلویزیونی افزود: من در آخرین سفر خود به خاورمیانه، این مساله را با رییس جمهوری اسلامی ایران مطرح کردم و تهران نیز با تمدید این توافق موافق بود.

مادورو که برای شرکت در نخستین نشست سران سازمان همکاری اسلامی در زمینه علم و فناوری به آستانه قزاقستان سفر کرده بود، یکشنبه این هفته (نوزدهم شهریورماه) با رییس جمهوری اسلامی ایران دیدار کرد.

«حسن روحانی» در دیدار همتای ونزوئلایی خود تداوم رایزنی میان کشورهای صادرکننده نفت را ضروری دانست و گفت: تلاش های اعضای اوپک و غیراوپک بویژه ونزوئلا برای کاهش تولید، پایداری و تعادل بهای نفت دستاوردهای مثبتی داشته که تداوم این تلاش ها ضروری است.

مادورو در سخنرانی امروز خود اضافه کرد: بیستم سپتامبر (بیست و نهم شهریورماه) وزیران نفت اوپک در وین جلسه دارند که موقعیت مناسبی برای رسیدن به اجماع در این مورد است و بعید نیست توافق یاد شده تمدید شود.

انعکاس نظر شما

کپچا
لطفا به پرسش امنیتی پاسخ دهید (برای ارزیابی کاربر)
تایپ پاسخ به صورت فارسی یا فارسی/انگلیسی مجاز میباشد.
Facebook icon
Google icon
Twitter icon
Instagram icon
LinkedIn icon
Pinterest icon
Del.icio.us icon
StumbleUpon icon
Digg icon
MySpace icon
Newsvine icon
Reddit icon
Yahoo! icon
Technorati icon
e-mail icon
۴۹