رفتن به محتوای اصلی
پایگاه اطلاع رسانی تازه‌های انرژی ایران (رسانه سبز)
اخبار و مقالات نفت، گاز، پتروشیمی و حوزه انرژی
اخبار و مقالات نفت، گاز، پتروشیمی و حوزه انرژی
اخبار و مقالات نفت، گاز، پتروشیمی و حوزه انرژی
وقتی دستیار ویژه وزیر کارت پخش می‌کند/

بی‌نظمی سوال‌برانگیز در یک کنگره راهبردی!

امروز سومین کنگره راهبردی نفت و نیرو در مرکز همایش‌های صداوسیما پر از حاشیه کار خود را آغاز کرد.
اخبار صنعت نفت

امروز سومین کنگره راهبردی نفت و نیرو در مرکز همایش‌های صداوسیما پر از حاشیه کار خود را آغاز کرد. 

به گزارش خبرنگار «انرژی امروز»، کنگره با نارضایتی شدید اکثر مدعوین و شرکت‌کنندگان به دلیل نابه سامانی توزیع کارت ورودی و بی نظمی در دسته‌های توزیع کارت آغاز شد.

نا به سامانی توزیع کارت‌ها به حدی بود که خود آیدین ختلان، مشاور و دستیار ویژه وزیر نفت و مسوول برگزاری کنگره، وارد چادر توزیع کارت شد و به کمک سایرین پرداخت بلکه شرایط کمی بهبود یابد. 

البته، معمولا این نوع بی‌نظمی‌ها و بی‌برنامه‌گی‌ها در همایش‌ها و نمایشگاه‌هایی که از سوی ارگان‌های دولتی و غیردولتی در کشور برگزار می‌شود، تاحدی عادی شده است؛ اما وقتی همایشی تحت عنوان «کنگره راهبردی» با مشارکت دو وزارتخانه بزرگ کشور برگزار می‌شود و از چند روز قبل اسامی مدعوین، خبرنگاران و... دریافت شده؛ انتظار نظم و انضباط بیشتری می‌رفت.

پس از گذشت مدت زیادی بالاخره کارت‌ها به صورت درست و نادرست به دست مدعوین رسید. پس از شروع سخنرانی‌ها، سخنان وزیر نفت و سایر مسوولیت ارشد وزارت نفت فضای کنگره را جدی‌تر کرد.

با این وجود ساعت ۱۱.۵ که زمان افتتاح نمایشگاه جانبی کنگره و پذیرایی بود،  بدون پذیرایی طی شد؛ تنها آب سردکن گوشه لابی سالن یاری‌دهنده مدعوین تا ساعت ۱۲.۵ و هنگام نهار بود. 

شاید در این بین انتظار می‌رفت یک کنگره بین‌المللی در مقابل چشمان فعالان صنعت نفت کشورهای خارجی از نظم بیشتری برخوردار باشد. 

حضور بزرگان وزارت نفت چون بیژن نامدار زنگنه، علی کاردر، رکن‌الدین جوادی، غلامرضا منوچهری و مرضیه شاهدایی کمی به آرام سازی فضا کمک کرد.

انعکاس نظر شما

کپچا
لطفا به پرسش امنیتی پاسخ دهید (برای ارزیابی کاربر)
تایپ پاسخ به صورت فارسی یا فارسی/انگلیسی مجاز میباشد.
پانیسا حسن زاده
انرژی امروز
w
+۹۸.۲۱.۲۶۴۱۳۹۹۷
Unit 32, No.‎ 26, North Naft Street
Tehran,TH,۱۹۱۸۷۹۳۵۷۲
Iran

بی‌نظمی سوال‌برانگیز در یک کنگره راهبردی!

امروز سومین کنگره راهبردی نفت و نیرو در مرکز همایش‌های صداوسیما پر از حاشیه کار خود را آغاز کرد.
پانیسا حسن زاده
امروز سومین کنگره راهبردی نفت و نیرو در مرکز همایش‌های صداوسیما پر از حاشیه کار خود را آغاز کرد. به گزارش خبرنگار «انرژی امروز»، کنگره با نارضایتی شدید اکثر مدعوین و شرکت‌کنندگان به دلیل نابه سامانی توزیع کارت ورودی و بی نظمی در دسته‌های توزیع کارت آغاز شد.نا به سامانی توزیع کارت‌ها به حدی بود که خود آیدین ختلان، مشاور و دستیار ویژه وزیر نفت و مسوول برگزاری کنگره، وارد چادر توزیع کارت شد و به کمک سایرین پرداخت بلکه شرایط کمی بهبود یابد. البته، معمولا این نوع بی‌نظمی‌ها و بی‌برنامه‌گی‌ها در همایش‌ها و نمایشگاه‌هایی که از سوی ارگان‌های دولتی و غیردولتی در کشور برگزار می‌شود، تاحدی عادی شده است؛ اما وقتی همایشی تحت عنوان «کنگره راهبردی» با مشارکت دو وزارتخانه بزرگ کشور برگزار می‌شود و از چند روز قبل اسامی مدعوین، خبرنگاران و... دریافت شده؛ انتظار نظم و انضباط بیشتری می‌رفت.پس از گذشت مدت زیادی بالاخره کارت‌ها به صورت درست و نادرست به دست مدعوین رسید. پس از شروع سخنرانی‌ها، سخنان وزیر نفت و سایر مسوولیت ارشد وزارت نفت فضای کنگره را جدی‌تر کرد.با این وجود ساعت ۱۱.۵ که زمان افتتاح نمایشگاه جانبی کنگره و پذیرایی بود،  بدون پذیرایی طی شد؛ تنها آب سردکن گوشه لابی سالن یاری‌دهنده مدعوین تا ساعت ۱۲.۵ و هنگام نهار بود. شاید در این بین انتظار می‌رفت یک کنگره بین‌المللی در مقابل چشمان فعالان صنعت نفت کشورهای خارجی از نظم بیشتری برخوردار باشد. حضور بزرگان وزارت نفت چون بیژن نامدار زنگنه، علی کاردر، رکن‌الدین جوادی، غلامرضا منوچهری و مرضیه شاهدایی کمی به آرام سازی فضا کمک کرد.
Facebook icon
Google icon
Twitter icon
Instagram icon
LinkedIn icon
Pinterest icon
Del.icio.us icon
StumbleUpon icon
Digg icon
MySpace icon
Newsvine icon
Reddit icon
Yahoo! icon
Technorati icon
e-mail icon
۴۹