Advertisment برایتان پول بیشتری تولید خواهیم کرد! | تازه‌های انرژی ایران رفتن به محتوای اصلی
فاطمه لطفی
انرژی امروز
w
+۹۸.۲۱.۲۶۴۱۳۹۹۷
Unit 32, No.‎ 26, North Naft Street
Tehran,TH,۱۹۱۸۷۹۳۵۷۲
Iran

برایتان پول بیشتری تولید خواهیم کرد!

انتظار می‌رود که تولید نفت شیل ایالات متحده در ماه جاری به ۶.۱ میلیون بشکه در روز برسد،‌ یعنی ۳۵ درصد بیشتر از مقدار آن در مدت مشابه سال قبل.
فاطمه لطفی
تولیدکنندگان شیل ایالات متحده، وعده بازگشت و تولید بالا را داده‌اند.به گزارش خبرنگار بین‌الملل «انرژی امروز» تولیدکنندگان شیل ایالات متحده به سرمایه‌گذاران بی‌تاب بازگشت سرمایه می‌گویند که این صنعت می‌تواند به شدت تولید نفت خود را بالا برد و برای ذی‌نفعان خود پول تولید کند.دست‌کم هفت شرکت بزرگ شیل ایالات متحده شامل نوبل انرژی، و دیوون انرژی، ‌پیش‌بینی کردند که در این سه‌ماهه سال تولید خود از میدان پرمیان تگزاس غربی و نیومکزیکو، بزرگ‌ترین میدان نفتی ایالات متحده را افزایش می‌دهند.تولیدکنندگان شیل اعلام کردند که حتی با وجود اینکه برخی چاه‌های حوزه پرمیان گاز طبیعی بیشتری تولید می‌کنند، باز هم تولید خود را بیشتر می‌کنند.بر اساس اعلام اداره اطلاعات انرژی ایالات متحده، انتظار می‌رود که تولید نفت شیل ایالات متحده در ماه جاری به ۶.۱ میلیون بشکه در روز برسد،‌ یعنی ۳۵ درصد بیشتر از مقدار آن در مدت مشابه سال قبل.رویترز اعلام کرده است که شرکت‌های بزرگ نفتی فعال در تولید نفت پرمیان برای افزایش ۱۶ هزار بشکه‌ای نفت خود برنامه‌ریزی کرده‌اند.البته اوپک به شدت پیگیر مقدار افزایش تولید نفت شیل آمریکاست. و احتمالا این موضوع در نشست روز ۳۰ نوامبر سران اوپک در وین بررسی شود.در نشست قبلی این کشورها،‌ وزیر نفت نیجریه از اعضای اوپک خواسته بود در خصوص کاری که می‌توانند در برابر تولید نفت شیل انجام دهند تصمیم‌گیری کنند.از سویی شرکت‌هایی مثل شورون و اکسون موبیل هم برنامه‌هایی برای تولید شیل در میدان پرمیان دارند.شرکت اکسون موبیل در نظر دارد تعداد دکل‌های حفاری خود در پرمیان را با ۵۰ درصد افزایش به ۳۰ دکل در انتهای سال برساند. تا سال ۲۰۲۰ هم انتظار می‌رود این شرکت تولید خود از میدان نفتی پرمیان را ۴۵ درصد افزایش دهد.شورون هم که از سال ۱۹۳۰ در پرمیان فعالیت می‌کند اخیرا پانزدهمین دکل نفتی خود در این حوزه را راه‌اندازی کرد و برنامه‌هایی برای پنج دکل دیگر را هم اعلام کرده است.
وعده شرکت‌های نفتی شیل به سهامدارانشان:

برایتان پول بیشتری تولید خواهیم کرد!

انتظار می‌رود که تولید نفت شیل ایالات متحده در ماه جاری به ۶.۱ میلیون بشکه در روز برسد،‌ یعنی ۳۵ درصد بیشتر از مقدار آن در مدت مشابه سال قبل.
اخبار صنعت نفت

تولیدکنندگان شیل ایالات متحده، وعده بازگشت و تولید بالا را داده‌اند.

به گزارش خبرنگار بین‌الملل «انرژی امروز» تولیدکنندگان شیل ایالات متحده به سرمایه‌گذاران بی‌تاب بازگشت سرمایه می‌گویند که این صنعت می‌تواند به شدت تولید نفت خود را بالا برد و برای ذی‌نفعان خود پول تولید کند.

دست‌کم هفت شرکت بزرگ شیل ایالات متحده شامل نوبل انرژی، و دیوون انرژی، ‌پیش‌بینی کردند که در این سه‌ماهه سال تولید خود از میدان پرمیان تگزاس غربی و نیومکزیکو، بزرگ‌ترین میدان نفتی ایالات متحده را افزایش می‌دهند.

تولیدکنندگان شیل اعلام کردند که حتی با وجود اینکه برخی چاه‌های حوزه پرمیان گاز طبیعی بیشتری تولید می‌کنند، باز هم تولید خود را بیشتر می‌کنند.

بر اساس اعلام اداره اطلاعات انرژی ایالات متحده، انتظار می‌رود که تولید نفت شیل ایالات متحده در ماه جاری به ۶.۱ میلیون بشکه در روز برسد،‌ یعنی ۳۵ درصد بیشتر از مقدار آن در مدت مشابه سال قبل.

رویترز اعلام کرده است که شرکت‌های بزرگ نفتی فعال در تولید نفت پرمیان برای افزایش ۱۶ هزار بشکه‌ای نفت خود برنامه‌ریزی کرده‌اند.

البته اوپک به شدت پیگیر مقدار افزایش تولید نفت شیل آمریکاست. و احتمالا این موضوع در نشست روز ۳۰ نوامبر سران اوپک در وین بررسی شود.

در نشست قبلی این کشورها،‌ وزیر نفت نیجریه از اعضای اوپک خواسته بود در خصوص کاری که می‌توانند در برابر تولید نفت شیل انجام دهند تصمیم‌گیری کنند.

از سویی شرکت‌هایی مثل شورون و اکسون موبیل هم برنامه‌هایی برای تولید شیل در میدان پرمیان دارند.

شرکت اکسون موبیل در نظر دارد تعداد دکل‌های حفاری خود در پرمیان را با ۵۰ درصد افزایش به ۳۰ دکل در انتهای سال برساند. تا سال ۲۰۲۰ هم انتظار می‌رود این شرکت تولید خود از میدان نفتی پرمیان را ۴۵ درصد افزایش دهد.

شورون هم که از سال ۱۹۳۰ در پرمیان فعالیت می‌کند اخیرا پانزدهمین دکل نفتی خود در این حوزه را راه‌اندازی کرد و برنامه‌هایی برای پنج دکل دیگر را هم اعلام کرده است.

انعکاس نظر شما

کپچا
لطفا به پرسش امنیتی پاسخ دهید (برای ارزیابی کاربر)
تایپ پاسخ به صورت فارسی یا فارسی/انگلیسی مجاز میباشد.
Facebook icon
Google icon
Twitter icon
Instagram icon
LinkedIn icon
Pinterest icon
Del.icio.us icon
StumbleUpon icon
Digg icon
MySpace icon
Newsvine icon
Reddit icon
Yahoo! icon
Technorati icon
e-mail icon
۴۹