Advertisment گسترش همکاری ایران و رومانی در حوزه انرژی | تازه‌های انرژی ایران رفتن به محتوای اصلی
دبیر تحریریه
انرژی امروز
w
+۹۸.۲۱.۲۶۴۱۳۹۹۷
Unit 32, No.‎ 26, North Naft Street
Tehran,TH,۱۹۱۸۷۹۳۵۷۲
Iran

گسترش همکاری ایران و رومانی در حوزه انرژی

معاون امور بین الملل و بازرگانی وزیر نفت درباره گسترش همکاری در بخش انرژی با رییس گروه دوستی پارلمان رومانی دیدار و گفتگو کرد.
دبیر تحریریه
معاون امور بین الملل و بازرگانی وزیر نفت درباره گسترش همکاری در بخش انرژی با ویرجیل پوپسکیو (virgil Popescu)، رئیس گروه دوستی پارلمان رومانی دیدار و گفتگو کرد.به گزارش انرژی امروز به نقل از وزارت نفا، امیرحسین زمانی نیا با اشاره به روابط تاریخی ایران و رومانی اظهار کرد: این کشور علاقه‌مند به دریافت گاز از ایران است و راه‌های همکاری در این بخش بررسی شد.وی با بیان اینکه شرکت‌های رومانیایی علاقه‌مند به حضور در پروژه‌های صنعت نفت ایران هستند، افزود: آنها همچنین برای ساخت تجهیزات نفت و گاز و مشارکت با شرکت‌های ایرانی اعلام آمادگی کرده‌اند.با روی کار آمدن دولت یازدهم، دیدارهای متعددی در سطح دولتی، پارلمانی و بخش خصوصی میان دو کشور انجام شده که در اغلب آنها بر همکاری‌ها در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی تاکید شده است.رومانی بزرگترین کشور حوزه بالکان نهمین رتبه را از بُعد مساحت، میان اتحادیه اروپایی داراست. این کشور با مجارستان از شمال غرب، صربستان از جنوب غرب، اوکراین از شمال، بلغارستان از جنوب، مولداوی از شمال شرق و دریای سیاه از شرق دارای مرز مشترک است. پایتخت آن بخارست با آب و هوایی معتدل در جنوب کشور واقع است.این شهر ششمین شهر بزرگ اتحادیه اروپایی به شمار می‌آید.

گسترش همکاری ایران و رومانی در حوزه انرژی

معاون امور بین الملل و بازرگانی وزیر نفت درباره گسترش همکاری در بخش انرژی با رییس گروه دوستی پارلمان رومانی دیدار و گفتگو کرد.
اخبار صنعت نفت

معاون امور بین الملل و بازرگانی وزیر نفت درباره گسترش همکاری در بخش انرژی با ویرجیل پوپسکیو (virgil Popescu)، رئیس گروه دوستی پارلمان رومانی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش انرژی امروز به نقل از وزارت نفا، امیرحسین زمانی نیا با اشاره به روابط تاریخی ایران و رومانی اظهار کرد: این کشور علاقه‌مند به دریافت گاز از ایران است و راه‌های همکاری در این بخش بررسی شد.
وی با بیان اینکه شرکت‌های رومانیایی علاقه‌مند به حضور در پروژه‌های صنعت نفت ایران هستند، افزود: آنها همچنین برای ساخت تجهیزات نفت و گاز و مشارکت با شرکت‌های ایرانی اعلام آمادگی کرده‌اند.
با روی کار آمدن دولت یازدهم، دیدارهای متعددی در سطح دولتی، پارلمانی و بخش خصوصی میان دو کشور انجام شده که در اغلب آنها بر همکاری‌ها در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی تاکید شده است.
رومانی بزرگترین کشور حوزه بالکان نهمین رتبه را از بُعد مساحت، میان اتحادیه اروپایی داراست. این کشور با مجارستان از شمال غرب، صربستان از جنوب غرب، اوکراین از شمال، بلغارستان از جنوب، مولداوی از شمال شرق و دریای سیاه از شرق دارای مرز مشترک است. پایتخت آن بخارست با آب و هوایی معتدل در جنوب کشور واقع است.
این شهر ششمین شهر بزرگ اتحادیه اروپایی به شمار می‌آید.

انعکاس نظر شما

کپچا
لطفا به پرسش امنیتی پاسخ دهید (برای ارزیابی کاربر)
تایپ پاسخ به صورت فارسی یا فارسی/انگلیسی مجاز میباشد.
Facebook icon
Google icon
Twitter icon
Instagram icon
LinkedIn icon
Pinterest icon
Del.icio.us icon
StumbleUpon icon
Digg icon
MySpace icon
Newsvine icon
Reddit icon
Yahoo! icon
Technorati icon
e-mail icon
۴۹