رفتن به محتوای اصلی
نسیم خانه زرین
انرژی امروز
w
+۹۸.۲۱.۲۶۴۱۳۹۹۷
Unit 32, No.‎ 26, North Naft Street
Tehran,TH,۱۹۱۸۷۹۳۵۷۲
Iran

دوره آموزشی مذاکرات نفتی با هدف روزآمدی دانش مدیران

به همت آموزش مرکزی شرکت ملی نفت ایران، دوره آموزشی مذاکرات بزرگ نفتی ویژه مدیران برگزار شد.
نسیم خانه زرین
دوره آموزشی مذاکرات بزرگ نفتی با هدف ایجاد حساسیت، روزآمدی دانش مدیران و تغییر نگرش در برخی از زمینه های سازمانی و مدیریتی متناسب با نیاز سازمان برگزار شد.به گزارش انرژی امروز، دوره آموزشی مذاکرات بزرگ نفتی، صبح امروز (۱۳ آذرماه) با سخنرانی علی اکبر وحیدی آل آقا و حضور مدیران نفتی در سالن جلسات مرکزی پنجم برگزار شد. از اهم سرفصل های این دوره آموزشی می توان به جایگاه و اهمیت مذاکره در قراردادهای بزرگ نفتی و چگونگی برنامه ریزی ها و راهکارها، اقدامات و توصیه های مورد نیاز برای مذاکره اشاره کرد. علی ستوده، رئیس آموزش مرکزی شرکت ملی نفت ایران در حاشیه این دوره آموزشی در گفت و گو با خبرنگار NIOC، هدف از برگزاری این دوره های آموزشی را  اعلام کرد. وی با بیان اینکه تا پایان امسال برگزاری ۱۰ دوره آموزشی در دستور کار است، گفت: این تقویم آموزشی عمومی و فشرده متناسب با نظر مدیران ستادی شرکت نفت و وزارت نفت و اعلام نیاز آنها تهیه شده که به صورت ماهیانه برگزار می شود. ستوده ادامه داد: برگزاری ۱۲ دوره آموزشی تخصصی ویژه مدیران در سطح شرکت ملی نفت ایران، ستاد و شرکت های تابعه نیز برنامه ریزی شده که به زودی برگزار می شود.به گزارش NIOC، آموزش مرکزی شرکت ملی نفت ایران پیش از این چهار دوره آموزشی با عنوان نقش مدیران در سازمان های هوشمند با رویکرد منابع انسانی (HR)، مدیریت تحول، حکمرانی بنگاهی در شرکت های بین المللی نفت و گاز و آشنایی با قرادادهای نفتی برگزار کرده است.

دوره آموزشی مذاکرات نفتی با هدف روزآمدی دانش مدیران

پایگاه اطلاع رسانی تازه‌های انرژی ایران (رسانه سبز)
اخبار و مقالات نفت، گاز، پتروشیمی و حوزه انرژی
اخبار و مقالات نفت، گاز، پتروشیمی و حوزه انرژی
اخبار و مقالات نفت، گاز، پتروشیمی و حوزه انرژی

دوره آموزشی مذاکرات نفتی با هدف روزآمدی دانش مدیران

به همت آموزش مرکزی شرکت ملی نفت ایران، دوره آموزشی مذاکرات بزرگ نفتی ویژه مدیران برگزار شد.
اخبار صنعت نفت

دوره آموزشی مذاکرات بزرگ نفتی با هدف ایجاد حساسیت، روزآمدی دانش مدیران و تغییر نگرش در برخی از زمینه های سازمانی و مدیریتی متناسب با نیاز سازمان برگزار شد.

به گزارش انرژی امروز، دوره آموزشی مذاکرات بزرگ نفتی، صبح امروز (۱۳ آذرماه) با سخنرانی علی اکبر وحیدی آل آقا و حضور مدیران نفتی در سالن جلسات مرکزی پنجم برگزار شد.

 از اهم سرفصل های این دوره آموزشی می توان به جایگاه و اهمیت مذاکره در قراردادهای بزرگ نفتی و چگونگی برنامه ریزی ها و راهکارها، اقدامات و توصیه های مورد نیاز برای مذاکره اشاره کرد. 

علی ستوده، رئیس آموزش مرکزی شرکت ملی نفت ایران در حاشیه این دوره آموزشی در گفت و گو با خبرنگار NIOC، هدف از برگزاری این دوره های آموزشی را  اعلام کرد.

 وی با بیان اینکه تا پایان امسال برگزاری ۱۰ دوره آموزشی در دستور کار است، گفت: این تقویم آموزشی عمومی و فشرده متناسب با نظر مدیران ستادی شرکت نفت و وزارت نفت و اعلام نیاز آنها تهیه شده که به صورت ماهیانه برگزار می شود.

 ستوده ادامه داد: برگزاری ۱۲ دوره آموزشی تخصصی ویژه مدیران در سطح شرکت ملی نفت ایران، ستاد و شرکت های تابعه نیز برنامه ریزی شده که به زودی برگزار می شود.

به گزارش NIOC، آموزش مرکزی شرکت ملی نفت ایران پیش از این چهار دوره آموزشی با عنوان نقش مدیران در سازمان های هوشمند با رویکرد منابع انسانی (HR)، مدیریت تحول، حکمرانی بنگاهی در شرکت های بین المللی نفت و گاز و آشنایی با قرادادهای نفتی برگزار کرده است.

کد خبر: 
۱۶۸۴۲

دسته‌بندی‌ها

انعکاس نظر شما

کپچا
لطفا به پرسش امنیتی پاسخ دهید (برای ارزیابی کاربر)
تایپ پاسخ به صورت فارسی یا فارسی/انگلیسی مجاز میباشد.
Facebook icon
Google icon
Twitter icon
Instagram icon
LinkedIn icon
Pinterest icon
Del.icio.us icon
StumbleUpon icon
Digg icon
MySpace icon
Newsvine icon
Reddit icon
Yahoo! icon
Technorati icon
e-mail icon
۴۹