Advertisment جناب زنگنه! هنوز منتظر وعده های شما هستیم | تازه‌های انرژی ایران
فاطمه سادات نجفیان
انرژی امروز
w
+۹۸.۲۱.۲۶۴۱۳۹۹۷
Unit 32, No.‎ 26, North Naft Street
Tehran,TH,۱۹۱۸۷۹۳۵۷۲
Iran

جناب زنگنه! هنوز منتظر وعده های شما هستیم

در دیدار سلحشور، معاون توسعه سرمایه انسانی وزارت نفت و نماینده ویژه انجمن صنفی قرارداد موقت ها، سلحشور از پیگیری شخص وزیر در خصوص مشکلات قرارداد موقت ها خبر داد.
فاطمه سادات نجفیان
در دیدار سلحشور، معاون توسعه سرمایه انسانی وزارت نفت و نماینده ویژه انجمن صنفی قرارداد موقت ها، سلحشور از پیگیری شخص وزیر در خصوص مشکلات قرارداد موقت ها خبر داد.به گزارش خبرنگار نفت و گاز «انرژی امروز»، مشکلات نیروهای قرارداد موقت دغدغه نه تنها، نمایندگان مجلس، بلکه شخص وزیر بوده و است. نیروهایی که با مشاغل سخت، حقوق های ناچیزی دریافت می کنند.در آخرین پیگیری هایی که از سوی انجمن صنفی قرارداد موقت ها صورت گرفته است، کریم سلحشور، معاون توسعه سرمایه انسانی وزارت نفت در دیدار با رسول صابری، نماینده ویژه انجمن صنفی قرارداد موقت ها خاطر نشان کرده است، شخص آقای زنگنه، خود پیگیر موضوع نیروهای قرارداد موقت ها است.پیش از این نیز کارگروهی به منظور رسیدگی به این موضوع با حضور آقایان اسدی، معاون پارلمانی مجلس،  علیرضا محجوب و تعدادی از نمایندگان دولت تشکیل شده است.وزیر نفت نیز به نیروهای قرارداد موقت قول رفع مشکلاتشان را داده است که هنوز عملی نشده است.نیروهای قرارداد موقت در حالی در شرایط سخت و با حقوق های حداقلی کار می کنند که حتی مجلسی ها اذعان کردند شرایط اسفناکی دارند.این وعده ها در حالی است که بیژن زنگنه در دیدار با غلامرضا تاجگردون پیرامون تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی گفته بود، رفع مشکل نیروهای قراردادی دراولویت کارهایم قراردارد و تا١۵روزآینده تکلیف روشن خواهد شد.وی همچنین اولویت را به نیروهای عملیاتی های مناطق نفت خیز جنوب داده بود که تا کنون هیچ تغییری وضعیتی را شاهد نبوده ایم.
نماینده قرارداد موقت ها در دیدار با معاون وزیر نفت/

جناب زنگنه! هنوز منتظر وعده های شما هستیم

در دیدار سلحشور، معاون توسعه سرمایه انسانی وزارت نفت و نماینده ویژه انجمن صنفی قرارداد موقت ها، سلحشور از پیگیری شخص وزیر در خصوص مشکلات قرارداد موقت ها خبر داد.

در دیدار سلحشور، معاون توسعه سرمایه انسانی وزارت نفت و نماینده ویژه انجمن صنفی قرارداد موقت ها، سلحشور از پیگیری شخص وزیر در خصوص مشکلات قرارداد موقت ها خبر داد.

به گزارش خبرنگار نفت و گاز «انرژی امروز»، مشکلات نیروهای قرارداد موقت دغدغه نه تنها، نمایندگان مجلس، بلکه شخص وزیر بوده و است. نیروهایی که با مشاغل سخت، حقوق های ناچیزی دریافت می کنند.

در آخرین پیگیری هایی که از سوی انجمن صنفی قرارداد موقت ها صورت گرفته است، کریم سلحشور، معاون توسعه سرمایه انسانی وزارت نفت در دیدار با رسول صابری، نماینده ویژه انجمن صنفی قرارداد موقت ها خاطر نشان کرده است، شخص آقای زنگنه، خود پیگیر موضوع نیروهای قرارداد موقت ها است.

پیش از این نیز کارگروهی به منظور رسیدگی به این موضوع با حضور آقایان اسدی، معاون پارلمانی مجلس،  علیرضا محجوب و تعدادی از نمایندگان دولت تشکیل شده است.

وزیر نفت نیز به نیروهای قرارداد موقت قول رفع مشکلاتشان را داده است که هنوز عملی نشده است.

نیروهای قرارداد موقت در حالی در شرایط سخت و با حقوق های حداقلی کار می کنند که حتی مجلسی ها اذعان کردند شرایط اسفناکی دارند.

این وعده ها در حالی است که بیژن زنگنه در دیدار با غلامرضا تاجگردون پیرامون تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی گفته بود، رفع مشکل نیروهای قراردادی دراولویت کارهایم قراردارد و تا١۵روزآینده تکلیف روشن خواهد شد.

وی همچنین اولویت را به نیروهای عملیاتی های مناطق نفت خیز جنوب داده بود که تا کنون هیچ تغییری وضعیتی را شاهد نبوده ایم.

دیدگاه‌ها

با تشکر از آقایانی که پیگیر هستند و در جهت حل مشکلات ما نیروهای به اصطلاح قرارداد مدت موقت تلاش میکنند. بنده ۱۵ سال سابقه کار با مدرک لیسانس دارم و در منطقه عملیاتی جزیره خارک در شرکتهای فلات قاره, پایانه های نفتی و... کارکردم. از سال ۹۱ که تبدیل وضعیت شدیم همش وعده و وعید شنیدم وتا به امروز هم هیچکدام عملی نشده و هر سال نیز وضعیت بدتر میشه, تورم و حقوق پایین و تبعیض و تفاوت فاحش با حقوق نیروهای رسمی هم تراز و مشکلاتی که همه میدانند. در پایان باید عرض کنم که حق گرفتنی است. ما مگه از معلمان چه کم داریم که اونها دنبال گرفتن حقشون هستند و ما دنبال گدایی حق. یا حق, موفق و پیروز باشید.

در مملکتی که دینش اسلام هست و عدالت علی (ع) باید حکم فرما باشه این ظلم بزرگتر از گناه چرا ؟ آیا میدانید نیروهای قرارداد موقت و خانواده آنها تو این چند سال چی کشیدند ؟ آیا از وضعیت حقوقی آنها باخبرید ؟ ظاهرا که کسی خبری نداره . خدا به دادشان برسه انشاءا.......

صفحه

انعکاس نظر شما

کپچا
لطفا به پرسش امنیتی پاسخ دهید (برای ارزیابی کاربر)
تایپ پاسخ به صورت فارسی یا فارسی/انگلیسی مجاز میباشد.
Facebook icon
Google icon
Twitter icon
Instagram icon
LinkedIn icon
Pinterest icon
Del.icio.us icon
StumbleUpon icon
Digg icon
MySpace icon
Newsvine icon
Reddit icon
Yahoo! icon
Technorati icon
e-mail icon
۴۹