Advertisment سرمایه‌گذاری اتریشی‌ها در فناوری نوین فیلم‌های پلیمری | تازه‌های انرژی ایران رفتن به محتوای اصلی
پانیسا حسن زاده
انرژی امروز
w
+۹۸.۲۱.۲۶۴۱۳۹۹۷
Unit 32, No.‎ 26, North Naft Street
Tehran,TH,۱۹۱۸۷۹۳۵۷۲
Iran

سرمایه‌گذاری اتریشی‌ها در فناوری نوین فیلم‌های پلیمری

شرکت اتریشی کانستنشا فلکسبلز در فناوری جدید تولید بسته‌بندی‌های انعطاف‌پذیر بر پایه فیلم‌های پلیمری سرمایه‌گذاری می‌کند.
پانیسا حسن زاده
شرکت اتریشی کانستنشا فلکسبلز در فناوری جدید تولید بسته‌بندی‌های انعطاف‌پذیر بر پایه فیلم‌های پلیمری سرمایه‌گذاری می‌کند.به گزارش انرژی امروز به نقل از پایگاه اینترنتی پلاستیک نیوز یوروپ ، شرکت اتریشی کانستنشا فلکسبلز (Constantia Flexibles) به‌تازگی از سرمایه‌گذاری شش میلیون یورویی برای استفاده از تکنولوژی جدید تولید بسته‌بندی‌های انعطاف‌پذیر بر پایه فیلم‌های پلیمری (film-based flexible packaging) در سایت خود واقع در شهر وایدن در ایالت بایرن کشور آلمان خبر داد.این شرکت بسته بندی اتریشی دلیل سرمایه‌گذاری یادشده را رشد فزاینده تقاضا برای لمینت های ویژه (speciality laminates) مانند بسته بندی های با خواص محافظتی بالا (high property barriers) برای انواع شیرینی، صنایع گوشت و غذای فرآوری شده اعلام کرد.این شرکت همچنین در نظر دارد ظرف ماه های آتی یک AlOx دوئل متالیزر (AlOx dual metalliser) را برای تولید فیلم های پلیمری شفاف با خواص محافظتی بالا راه اندازی کند.فناوری به کار رفته در تولید فیلم های پلیمری جدید آن ها را قادر می سازد تا در برابر بو، رطوبت و اکسیژن مقاومت چشمگیری نشان دهند. این در حالیست که فیلم های یادشده شفافیت خود را حفظ می کنند به مصرف کننده اجازه می دهد تا درون بسته بندی را مشاهد کند.شرکت کانستنشا فلکسبلز یکی از عرضه کنندگان کلیدی فیلم های دارای عملکرد بالا (high-performance films) برای صنایع غذایی در اروپا به شمار می رود.

سرمایه‌گذاری اتریشی‌ها در فناوری نوین فیلم‌های پلیمری

شرکت اتریشی کانستنشا فلکسبلز در فناوری جدید تولید بسته‌بندی‌های انعطاف‌پذیر بر پایه فیلم‌های پلیمری سرمایه‌گذاری می‌کند.
اخبار صنعت پتروشیمی

شرکت اتریشی کانستنشا فلکسبلز در فناوری جدید تولید بسته‌بندی‌های انعطاف‌پذیر بر پایه فیلم‌های پلیمری سرمایه‌گذاری می‌کند.

به گزارش انرژی امروز به نقل از پایگاه اینترنتی پلاستیک نیوز یوروپ ، شرکت اتریشی کانستنشا فلکسبلز (Constantia Flexibles) به‌تازگی از سرمایه‌گذاری شش میلیون یورویی برای استفاده از تکنولوژی جدید تولید بسته‌بندی‌های انعطاف‌پذیر بر پایه فیلم‌های پلیمری (film-based flexible packaging) در سایت خود واقع در شهر وایدن در ایالت بایرن کشور آلمان خبر داد.

این شرکت بسته بندی اتریشی دلیل سرمایه‌گذاری یادشده را رشد فزاینده تقاضا برای لمینت های ویژه (speciality laminates) مانند بسته بندی های با خواص محافظتی بالا (high property barriers) برای انواع شیرینی، صنایع گوشت و غذای فرآوری شده اعلام کرد.

این شرکت همچنین در نظر دارد ظرف ماه های آتی یک AlOx دوئل متالیزر (AlOx dual metalliser) را برای تولید فیلم های پلیمری شفاف با خواص محافظتی بالا راه اندازی کند.

فناوری به کار رفته در تولید فیلم های پلیمری جدید آن ها را قادر می سازد تا در برابر بو، رطوبت و اکسیژن مقاومت چشمگیری نشان دهند. این در حالیست که فیلم های یادشده شفافیت خود را حفظ می کنند به مصرف کننده اجازه می دهد تا درون بسته بندی را مشاهد کند.

شرکت کانستنشا فلکسبلز یکی از عرضه کنندگان کلیدی فیلم های دارای عملکرد بالا (high-performance films) برای صنایع غذایی در اروپا به شمار می رود.

کد خبر: 
۱۳۱۰۶
منبع خبر: 

دسته‌بندی‌ها

انعکاس نظر شما

کپچا
لطفا به پرسش امنیتی پاسخ دهید (برای ارزیابی کاربر)
تایپ پاسخ به صورت فارسی یا فارسی/انگلیسی مجاز میباشد.
Facebook icon
Google icon
Twitter icon
Instagram icon
LinkedIn icon
Pinterest icon
Del.icio.us icon
StumbleUpon icon
Digg icon
MySpace icon
Newsvine icon
Reddit icon
Yahoo! icon
Technorati icon
e-mail icon
۴۹