Advertisment چینی ها وارد پتروشیمی روسیه شدند | تازه‌های انرژی ایران
پانیسا حسن زاده
انرژی امروز
w
+۹۸.۲۱.۲۶۴۱۳۹۹۷
Unit 32, No.‎ 26, North Naft Street
Tehran,TH,۱۹۱۸۷۹۳۵۷۲
Iran

چینی ها وارد پتروشیمی روسیه شدند

پروژه بزرگ تولید پلی اتیلن ترفتالات روسیه از سوی بانک های چینی تامین اعتبار می شود.
پانیسا حسن زاده
پروژه بزرگ تولید پلی اتیلن ترفتالات روسیه از سوی بانک های چینی تامین اعتبار می شود.به گزارش، پروژه بزرگ تولید پلاستیک و فیبر پلی اتیلن ترفتالات (PET plastics and fiber) روسیه موسوم به اتانا (Etana) پس از سال ها تاخیر در اجرای آن، در نهایت موفق به تامین اعتبار از سوی بانک های چینی شد. پروژه یادشده قرار است در میسکی (Maisky)، واقع در شمال شرق منطقه فدرالی ققفاز شمالی جمهوری کاباردینو-بالکاریا (Kabardino-Balkaria) روسیه به بهره برداری برسد.در سال ۲۰۱۶ میلادی، دو زیرمجموعه از شرکت ملی نفت چین (CNPC) قراردادی را با سازنده این مجتمع یعنی شرکت اتانا پیور پلیمر (Etana Pure Polymers) برای تامین اعتبار طرح به امضاء رساندند.بر اساس این گزارش ، یوری کوکوف، رئیس این جمهوری نیمه خودمختار روس، در پایان ژانویه امسال از تایید حمایت مالی بانک های چینی برای اجرای این پروژه خبر داد.آژانس خبری PRIME روسیه به نقل از وی اعلام کرد: بانک های چینی پس از اتخاذ تصمیم نهایی متعهد شده اند که از طریق بانک توسعه روسیه موسوم به وی ای بی (VEB) در مرحله اول رقمی حدود یک میلیارد دلار (معادل ۸۰۰ میلیون و ۷۰۰ هزار یورو) اعتبار به این پروژه ترزریق کنند. به این ترتیب شرکت مجری طرح قادر خواهد بود کار ساخت اولین کلاستر (cluster) پروژه اتانا را آغاز کند.کوکوف تایید کرد که کلاستر تولید پلی اتیلن ترفتالات در نظر گرفته شده با سرمایه ای معادل ۹ میلیارد و ۶۰۰ میلیون یورو در سه فاز جداگانه احداث می شود و کار ساخت آن امسال کلید می خورد. فازهای دوم و سوم به ترتیب در سال های ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ میلادی احداث می شوند.

چینی ها وارد پتروشیمی روسیه شدند

پروژه بزرگ تولید پلی اتیلن ترفتالات روسیه از سوی بانک های چینی تامین اعتبار می شود.
اخبار صنعت پتروشیمی

پروژه بزرگ تولید پلی اتیلن ترفتالات روسیه از سوی بانک های چینی تامین اعتبار می شود.

به گزارش، پروژه بزرگ تولید پلاستیک و فیبر پلی اتیلن ترفتالات (PET plastics and fiber) روسیه موسوم به اتانا (Etana) پس از سال ها تاخیر در اجرای آن، در نهایت موفق به تامین اعتبار از سوی بانک های چینی شد. پروژه یادشده قرار است در میسکی (Maisky)، واقع در شمال شرق منطقه فدرالی ققفاز شمالی جمهوری کاباردینو-بالکاریا (Kabardino-Balkaria) روسیه به بهره برداری برسد.

در سال ۲۰۱۶ میلادی، دو زیرمجموعه از شرکت ملی نفت چین (CNPC) قراردادی را با سازنده این مجتمع یعنی شرکت اتانا پیور پلیمر (Etana Pure Polymers) برای تامین اعتبار طرح به امضاء رساندند.

بر اساس این گزارش ، یوری کوکوف، رئیس این جمهوری نیمه خودمختار روس، در پایان ژانویه امسال از تایید حمایت مالی بانک های چینی برای اجرای این پروژه خبر داد.

آژانس خبری PRIME روسیه به نقل از وی اعلام کرد: بانک های چینی پس از اتخاذ تصمیم نهایی متعهد شده اند که از طریق بانک توسعه روسیه موسوم به وی ای بی (VEB) در مرحله اول رقمی حدود یک میلیارد دلار (معادل ۸۰۰ میلیون و ۷۰۰ هزار یورو) اعتبار به این پروژه ترزریق کنند. به این ترتیب شرکت مجری طرح قادر خواهد بود کار ساخت اولین کلاستر (cluster) پروژه اتانا را آغاز کند.

کوکوف تایید کرد که کلاستر تولید پلی اتیلن ترفتالات در نظر گرفته شده با سرمایه ای معادل ۹ میلیارد و ۶۰۰ میلیون یورو در سه فاز جداگانه احداث می شود و کار ساخت آن امسال کلید می خورد. فازهای دوم و سوم به ترتیب در سال های ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ میلادی احداث می شوند.

انعکاس نظر شما

کپچا
لطفا به پرسش امنیتی پاسخ دهید (برای ارزیابی کاربر)
تایپ پاسخ به صورت فارسی یا فارسی/انگلیسی مجاز میباشد.
Facebook icon
Google icon
Twitter icon
Instagram icon
LinkedIn icon
Pinterest icon
Del.icio.us icon
StumbleUpon icon
Digg icon
MySpace icon
Newsvine icon
Reddit icon
Yahoo! icon
Technorati icon
e-mail icon
۴۹