رفتن به محتوای اصلی
احسان صابونیها
انرژی امروز
w
+۹۸.۲۱.۲۶۴۱۳۹۹۷
Unit 32, No.‎ 26, North Naft Street
Tehran,TH,۱۹۱۸۷۹۳۵۷۲
Iran

افتتاحیه مسابقه طراحی سیال سبک حفاری

اولین دوره مسابقات دانشجویی مهندسی نفت با حضور ۱۶ تیم دانشجویی منتخب در تاریخ ۱۸ آذرماه در دانشگاه صنعتی امیر کبیر برگزار می‌شود.
احسان صابونیها
اولین دوره مسابقات دانشجویی مهندسی نفت با حضور ۱۶ تیم دانشجویی منتخب در تاریخ ۱۸ آذرماه در دانشگاه صنعتی امیر کبیر برگزار می‌شود.به گزارش خبرنگار دانش و فناوری «انرژی امروز»،ش این مسابقه با استقبال گسترده گروه‌های دانشجویی و صنعتی از دانشگاه‌های مطرح کشور نظیر دانشگاه صنعتی شریف، صنعتی امیرکبیر، صنعتی اصفهان، شیراز و شاهرود و گروه‌های صنعتی از شرکت‌های کارفرمایی نظیر: شرکت ملی نفت ایران، شرکت ملی حفاری، شرکت فلات قاره وشرکت مناطق نفت خیز جنوب و سایر شرکت‌های پیمانکاری روبرو گردید. در میان شرکت کنندگان این مسابقه، علاوه بر رشته‌ مهندسی نفت، حضور دانشجویان و تیم‌های صنعتی از سایر رشته‌های مهندسی پلیمر، مهندسی معدن، مهندسی شیمی، مهندسی مواد و مهندسی مکانیک، به چشم می‌خورد.بعد از انجام فرآیند ثبت نام در بازه زمانی مشخص شده برای این مسابقه، کلیه مراحل قانونی برای تمامی گروه‌ها تشریح گردید و هم‌چنین با برگزاری یک سیمنار تخصصی در تاریخ ۲۱ آبان ماه، ابعاد فنی این مسابقه برای تیم‌های متقاضی بیشتر تبیین شد.با دریافت گزارشات مربوط به ۲۶ تیم شرکت کننده در این مسابقه، فرآیند داوری مسابقه با حضور تیم‌های دانشگاهی و صنعتی، انجام و هم اکنون تیم برگزار کننده این مسابقه مفتخر است تا اجرای این مسابقه را در بین ۱۶ گروه منتخب و در تاریخ ۱۸ آذر ماه در محل  دانشگاه صنعتی امیرکبیر اعلام نماید.همانگونه که قبلا نیز اشاره گردید؛ با توجه به این‌که برگزاری مسابقات سراسری در حوزه‌ مهندسی نفت، بیش از دیگر رشته‌ها مورد غفلت قرار گرفته، سعی شده است تا در اجرای این مسابقه از همفکری مجموعه  از استادان، دانشجویان و صاحب نظران این حوزه استفاده و گام‌های موثری در این خصوص برداشته شود.اختتامیه این مسابقه در  هفته پژوهش و در تاریخ ۲۵ آذرماه و با حضور تیم‌های منتخب، نمایندگان صنعت نفت و حامیان محترم مالی برگزار می‌شود. حضور تمامی علاقه‌مندان و مشتاقان به این حوزه در مراسم افتتاحیه و اختتامیه آزاد است. 

افتتاحیه مسابقه طراحی سیال سبک حفاری

پایگاه اطلاع رسانی تازه‌های انرژی ایران (رسانه سبز)
اخبار و مقالات نفت، گاز، پتروشیمی و حوزه انرژی
اخبار و مقالات نفت، گاز، پتروشیمی و حوزه انرژی
اخبار و مقالات نفت، گاز، پتروشیمی و حوزه انرژی
با حضور ۱۶ تیم در دانشگاه امیرکبیر برگزار می شود

افتتاحیه مسابقه طراحی سیال سبک حفاری

اولین دوره مسابقات دانشجویی مهندسی نفت با حضور ۱۶ تیم دانشجویی منتخب در تاریخ ۱۸ آذرماه در دانشگاه صنعتی امیر کبیر برگزار می‌شود.
اخبار فناوری انرژی

اولین دوره مسابقات دانشجویی مهندسی نفت با حضور ۱۶ تیم دانشجویی منتخب در تاریخ ۱۸ آذرماه در دانشگاه صنعتی امیر کبیر برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار دانش و فناوری «انرژی امروز»،ش این مسابقه با استقبال گسترده گروه‌های دانشجویی و صنعتی از دانشگاه‌های مطرح کشور نظیر دانشگاه صنعتی شریف، صنعتی امیرکبیر، صنعتی اصفهان، شیراز و شاهرود و گروه‌های صنعتی از شرکت‌های کارفرمایی نظیر: شرکت ملی نفت ایران، شرکت ملی حفاری، شرکت فلات قاره وشرکت مناطق نفت خیز جنوب و سایر شرکت‌های پیمانکاری روبرو گردید. در میان شرکت کنندگان این مسابقه، علاوه بر رشته‌ مهندسی نفت، حضور دانشجویان و تیم‌های صنعتی از سایر رشته‌های مهندسی پلیمر، مهندسی معدن، مهندسی شیمی، مهندسی مواد و مهندسی مکانیک، به چشم می‌خورد.

بعد از انجام فرآیند ثبت نام در بازه زمانی مشخص شده برای این مسابقه، کلیه مراحل قانونی برای تمامی گروه‌ها تشریح گردید و هم‌چنین با برگزاری یک سیمنار تخصصی در تاریخ ۲۱ آبان ماه، ابعاد فنی این مسابقه برای تیم‌های متقاضی بیشتر تبیین شد.

با دریافت گزارشات مربوط به ۲۶ تیم شرکت کننده در این مسابقه، فرآیند داوری مسابقه با حضور تیم‌های دانشگاهی و صنعتی، انجام و هم اکنون تیم برگزار کننده این مسابقه مفتخر است تا اجرای این مسابقه را در بین ۱۶ گروه منتخب و در تاریخ ۱۸ آذر ماه در محل  دانشگاه صنعتی امیرکبیر اعلام نماید.

همانگونه که قبلا نیز اشاره گردید؛ با توجه به این‌که برگزاری مسابقات سراسری در حوزه‌ مهندسی نفت، بیش از دیگر رشته‌ها مورد غفلت قرار گرفته، سعی شده است تا در اجرای این مسابقه از همفکری مجموعه  از استادان، دانشجویان و صاحب نظران این حوزه استفاده و گام‌های موثری در این خصوص برداشته شود.

اختتامیه این مسابقه در  هفته پژوهش و در تاریخ ۲۵ آذرماه و با حضور تیم‌های منتخب، نمایندگان صنعت نفت و حامیان محترم مالی برگزار می‌شود. حضور تمامی علاقه‌مندان و مشتاقان به این حوزه در مراسم افتتاحیه و اختتامیه آزاد است.

 

انعکاس نظر شما

کپچا
لطفا به پرسش امنیتی پاسخ دهید (برای ارزیابی کاربر)
تایپ پاسخ به صورت فارسی یا فارسی/انگلیسی مجاز میباشد.
Facebook icon
Google icon
Twitter icon
Instagram icon
LinkedIn icon
Pinterest icon
Del.icio.us icon
StumbleUpon icon
Digg icon
MySpace icon
Newsvine icon
Reddit icon
Yahoo! icon
Technorati icon
e-mail icon
۴۹