رفتن به محتوای اصلی
پایگاه اطلاع رسانی تازه‌های انرژی ایران (رسانه سبز)
اخبار و مقالات نفت، گاز، پتروشیمی و حوزه انرژی
اخبار و مقالات نفت، گاز، پتروشیمی و حوزه انرژی
اخبار و مقالات نفت، گاز، پتروشیمی و حوزه انرژی

اتمام سبزترین عملیات اوراق کشتی در جهان

بازیافت و اوراق کشتی کروز کنکوردیا به عنوان یکی از مهمترین پروژه‎های اوراق سبز کشتی‎ها در ایتالیا به پایان رسید.
اخبار محیط زیست

موسسه Ship Recycling Consortium اعلام کرد که بازیافت و اوراق کشتی کروز Costa Concordia که به عنوان یکی از مهمترین پروژه‎های اوراق سبز کشتی‎ها در اروپا شناخته می‎شود، در ایتالیا به پایان رسید.

 به گزارش «انرژی امروز»، این پروژه توسط  یارد اوراق San Giorgio del Porto ایتالیا با همکاری شرکت هموطنش Saipem انجام شد. زمان انجام این پروژه کمتر از ۳ سال از زمان رسیدن کشتی به جنوا در ماه جولای ۲۰۱۴ میلادی بود.

در این پروژه نزدیک به ۳۵۰ نفر مشغول به فعالیت بودند و در حدود یک میلیون ساعت زمان صرف اوراق این کشتی تفریحی شد.

میزان بازیافت مواد این کشتی به ۵۳ هزار تن رسید که این مقدار در نزدیک به ۴ هزار محموله به تاسیسات بازیافت ایتالیا ارسال شد. قطعات جدا شده نیز نزدیک به ۸ هزار تن بود که برای انتقال آنها به تاسیسات مربوط نزدیک به ۸۵۰ سفر انجام شد.

کشتی کنکوردیا در حادثه‌ای که در سال ۲۰۱۲ رخ داد شاهد مرگ ۳۲ مسافر از مجموع ۴ هزار و ۲۵۲ سرنشین خود بود. پس از این حادثه کشتی صدمه دیده برای اوراق به جنوا منتقل شد.

انعکاس نظر شما

کپچا
لطفا به پرسش امنیتی پاسخ دهید (برای ارزیابی کاربر)
تایپ پاسخ به صورت فارسی یا فارسی/انگلیسی مجاز میباشد.
فاطمه لطفی
انرژی امروز
w
+۹۸.۲۱.۲۶۴۱۳۹۹۷
Unit 32, No.‎ 26, North Naft Street
Tehran,TH,۱۹۱۸۷۹۳۵۷۲
Iran

اتمام سبزترین عملیات اوراق کشتی در جهان

بازیافت و اوراق کشتی کروز کنکوردیا به عنوان یکی از مهمترین پروژه‎های اوراق سبز کشتی‎ها در ایتالیا به پایان رسید.
فاطمه لطفی
موسسه Ship Recycling Consortium اعلام کرد که بازیافت و اوراق کشتی کروز Costa Concordia که به عنوان یکی از مهمترین پروژه‎های اوراق سبز کشتی‎ها در اروپا شناخته می‎شود، در ایتالیا به پایان رسید. به گزارش «انرژی امروز»، این پروژه توسط  یارد اوراق San Giorgio del Porto ایتالیا با همکاری شرکت هموطنش Saipem انجام شد. زمان انجام این پروژه کمتر از ۳ سال از زمان رسیدن کشتی به جنوا در ماه جولای ۲۰۱۴ میلادی بود.در این پروژه نزدیک به ۳۵۰ نفر مشغول به فعالیت بودند و در حدود یک میلیون ساعت زمان صرف اوراق این کشتی تفریحی شد.میزان بازیافت مواد این کشتی به ۵۳ هزار تن رسید که این مقدار در نزدیک به ۴ هزار محموله به تاسیسات بازیافت ایتالیا ارسال شد. قطعات جدا شده نیز نزدیک به ۸ هزار تن بود که برای انتقال آنها به تاسیسات مربوط نزدیک به ۸۵۰ سفر انجام شد.کشتی کنکوردیا در حادثه‌ای که در سال ۲۰۱۲ رخ داد شاهد مرگ ۳۲ مسافر از مجموع ۴ هزار و ۲۵۲ سرنشین خود بود. پس از این حادثه کشتی صدمه دیده برای اوراق به جنوا منتقل شد.
Facebook icon
Google icon
Twitter icon
Instagram icon
LinkedIn icon
Pinterest icon
Del.icio.us icon
StumbleUpon icon
Digg icon
MySpace icon
Newsvine icon
Reddit icon
Yahoo! icon
Technorati icon
e-mail icon
۴۹