رفتن به محتوای اصلی
فاطمه لطفی
انرژی امروز
w
+۹۸.۲۱.۲۶۴۱۳۹۹۷
Unit 32, No.‎ 26, North Naft Street
Tehran,TH,۱۹۱۸۷۹۳۵۷۲
Iran

خودروهای برقی سازگار با محیط زیست نیستند

پوتین می‌گوید: گاز طبیعی یک راه حال بهتر برای خودرو است، چرا که معتقد هستیم نسبت به خودروهای الکتریکی بسیار سازگار با محیط زیست هستند.
فاطمه لطفی
پرداختن به سلایق افراد معروف می‌تواند در بعضی مواقع جالب باشد، همچون بازیکنان مطرح فوتبال که پرداختن به ماشین‌های آنان یکی از جذاب‌ترین مقالات به شمار می‌رود، حال امروز پایمان را فراتر گذاشتیم و وارد مرزهای سیاسی جهان شده‌ایم، زیرا این مقاله در رابطه با ولادیمیر پوتین، رییس جمهور کشور روسیه است که اخیرا در رابطه با یکی از برندهای خودروساز موجود در بازار، یعنی محصولات شرکت خودروسازی تسلا ابراز نظر کرده است و در این خصوص عنوان کرده که به هیچ وجه علاقه به راندن ماشین‌های تمام الکتریکی تسلا ندارند.به گزارش «انرژی امروز» از ولادیمیر پوتین که در یک نشست خبری پیرامون انرژی در مسکو سخنرانی می‌کرد سوال شد که آیا مایل به رانندگی با محصولات شرکت خودروسازی تسلا است یا خیر؟اما ولادیمیر پوتین در جواب گفت که به هیچ وجه علاقه‌مند به راندن محصولات شرکت خودروسازی تسلا نیست که همین موضوع واکنش خبرنگار را در پی داشت.خبرنگاران پرسیدند چرا نه؟ فکر می‌کنید که ما باید گاری یا همچنین چیزی سوار شویم؟ که با پاسخ منفی پوتین همراه شد.باوجود این موارد، پوتین می‌گوید که خودروهای سبک، سریع و کارآمد ساخته شده توسط شرکت‌های ژاپنی و آمریکایی را دوست دارد، اما با این حال معتقد هستیم که آن‌ها از لحاظ اقتصادی سازگار با محیط زیست نیستند، زیرا برق مورد نیاز آنان توسط نیروگاه تامین می‌شود که از سوخت‌های فسیلی همانند ذغال سنگ استفاده می‌کنند.پوتین در ادامه افزود: گاز طبیعی یک راه حال بهتر برای خودرو است، چرا که معتقد هستیم نسبت به خودروهای الکتریکی بسیار سازگار با محیط زیست هستند.البته لازم به ذکر است که روسیه یکی از بزرگ‌ترین تامین کنندگان گاز طبیعی در جهان است و افزایش تقاضا برای دریافت گاز قطعا برای اقتصاد این کشور مفید خواهد بود.

خودروهای برقی سازگار با محیط زیست نیستند

پایگاه اطلاع رسانی تازه‌های انرژی ایران (رسانه سبز)
اخبار و مقالات نفت، گاز، پتروشیمی و حوزه انرژی
اخبار و مقالات نفت، گاز، پتروشیمی و حوزه انرژی
اخبار و مقالات نفت، گاز، پتروشیمی و حوزه انرژی
پوتین:

خودروهای برقی سازگار با محیط زیست نیستند

پوتین می‌گوید: گاز طبیعی یک راه حال بهتر برای خودرو است، چرا که معتقد هستیم نسبت به خودروهای الکتریکی بسیار سازگار با محیط زیست هستند.
اخبار انرژیهای نو

پرداختن به سلایق افراد معروف می‌تواند در بعضی مواقع جالب باشد، همچون بازیکنان مطرح فوتبال که پرداختن به ماشین‌های آنان یکی از جذاب‌ترین مقالات به شمار می‌رود، حال امروز پایمان را فراتر گذاشتیم و وارد مرزهای سیاسی جهان شده‌ایم، زیرا این مقاله در رابطه با ولادیمیر پوتین، رییس جمهور کشور روسیه است که اخیرا در رابطه با یکی از برندهای خودروساز موجود در بازار، یعنی محصولات شرکت خودروسازی تسلا ابراز نظر کرده است و در این خصوص عنوان کرده که به هیچ وجه علاقه به راندن ماشین‌های تمام الکتریکی تسلا ندارند.

به گزارش «انرژی امروز» از ولادیمیر پوتین که در یک نشست خبری پیرامون انرژی در مسکو سخنرانی می‌کرد سوال شد که آیا مایل به رانندگی با محصولات شرکت خودروسازی تسلا است یا خیر؟

اما ولادیمیر پوتین در جواب گفت که به هیچ وجه علاقه‌مند به راندن محصولات شرکت خودروسازی تسلا نیست که همین موضوع واکنش خبرنگار را در پی داشت.

خبرنگاران پرسیدند چرا نه؟ فکر می‌کنید که ما باید گاری یا همچنین چیزی سوار شویم؟ که با پاسخ منفی پوتین همراه شد.

باوجود این موارد، پوتین می‌گوید که خودروهای سبک، سریع و کارآمد ساخته شده توسط شرکت‌های ژاپنی و آمریکایی را دوست دارد، اما با این حال معتقد هستیم که آن‌ها از لحاظ اقتصادی سازگار با محیط زیست نیستند، زیرا برق مورد نیاز آنان توسط نیروگاه تامین می‌شود که از سوخت‌های فسیلی همانند ذغال سنگ استفاده می‌کنند.

پوتین در ادامه افزود: گاز طبیعی یک راه حال بهتر برای خودرو است، چرا که معتقد هستیم نسبت به خودروهای الکتریکی بسیار سازگار با محیط زیست هستند.

البته لازم به ذکر است که روسیه یکی از بزرگ‌ترین تامین کنندگان گاز طبیعی در جهان است و افزایش تقاضا برای دریافت گاز قطعا برای اقتصاد این کشور مفید خواهد بود.

انعکاس نظر شما

کپچا
لطفا به پرسش امنیتی پاسخ دهید (برای ارزیابی کاربر)
تایپ پاسخ به صورت فارسی یا فارسی/انگلیسی مجاز میباشد.
Facebook icon
Google icon
Twitter icon
Instagram icon
LinkedIn icon
Pinterest icon
Del.icio.us icon
StumbleUpon icon
Digg icon
MySpace icon
Newsvine icon
Reddit icon
Yahoo! icon
Technorati icon
e-mail icon
۴۹