رفتن به محتوای اصلی
پایگاه اطلاع رسانی تازه‌های انرژی ایران (رسانه سبز)

دستگیری عاملان حمله به ترانس برق در اهواز

فرمانده انتظامی استان خوزستان از شناسایی ودستگیری عاملین تیراندازی به سمت ترانس برق کمتر از یک ساعت در شهرستان اهواز خبر داد.

فرمانده انتظامی استان خوزستان از شناسایی ودستگیری عاملین تیراندازی به سمت ترانس برق کمتر از یک ساعت در شهرستان اهواز خبر داد

به گزارش «انرژی امروز» سردار حیدر عباس زاده گفت:در پی اعلام یک فقره تیراندازی به سمت یک دستگاه ترانس برق جنب حسینیه در یکی از نقاط اهواز در بامداد امروز توسط سه جوان بلافاصله موضوع در دستور کار عوامل انتظامی شهرستان قرار گرفت.

وی افزود:سه جوان که سرنشین یک دستگاه خودرو پراید سفید رنگ بودند. با استفاده از سلاح کلاش اقدام به تیراندازی به سمت ترانس برق جنب حسینه نموده واز محل متواری شدند.

سردار عباس زاده در ادامه افزود: پلیس به محض اطلاع از تیراندازی درمحل حاضر، خودرو وافراد تیرانداز را شناسایی و پس ازتعقیب کمتر از یک ساعت هر سه نفرسرنشین به هویت معلوم دستگیر ویک قبضه سلاح کلاش ۲ تیغه خشاب بهمراه ۲ عدد فشنگ جنگی و۸عدد پوکه سلاح کلاش کشف وضبط شد.

وی در ادامه با بیان اینکه: در بررسی صحنه جرم تعداد ۱۶ عدد پوکه متعلق به عاملان تیراندازی در محل حادثه کشف شد.افزود:متهمان در تحقیقات پلیس به بزه ارتکابی اعتراف وعلت وانگیزه خود را اختلاف قبلی با فردی به هویت (ک . م ) که در جنب حسینیه ساکن بود، عنوان کردند.

سردار عباس زاده در خاتمه با تشکر از همکاری خوب مردم شهرستان اهواز در اطلاع رسانی به موقع به پلیس تصریح کرد: نیروی انتظامی مصمم است با مخلین نظم وامنیت به ویژه عاملین تیراندازی ها برخورد قاطع داشته ومحیط را برای مخلین آسایش شهروندان ،نا امن سازد وعاملین هرگونه تیراندازی را تعقیب ودستگیر کند.

کد خبر: 
۱۴۵۹۱

دسته‌بندی‌ها

انعکاس نظر شما

کپچا
لطفا به پرسش امنیتی پاسخ دهید (برای ارزیابی کاربر)
تایپ پاسخ به صورت فارسی یا فارسی/انگلیسی مجاز میباشد.
فاطمه لطفی
انرژی امروز
w
+۹۸.۲۱.۲۶۴۱۳۹۹۷
Unit 32, No.‎ 26, North Naft Street
Tehran,TH,۱۹۱۸۷۹۳۵۷۲
Iran

دستگیری عاملان حمله به ترانس برق در اهواز

فرمانده انتظامی استان خوزستان از شناسایی ودستگیری عاملین تیراندازی به سمت ترانس برق کمتر از یک ساعت در شهرستان اهواز خبر داد.
فاطمه لطفی
فرمانده انتظامی استان خوزستان از شناسایی ودستگیری عاملین تیراندازی به سمت ترانس برق کمتر از یک ساعت در شهرستان اهواز خبر دادبه گزارش «انرژی امروز» سردار حیدر عباس زاده گفت:در پی اعلام یک فقره تیراندازی به سمت یک دستگاه ترانس برق جنب حسینیه در یکی از نقاط اهواز در بامداد امروز توسط سه جوان بلافاصله موضوع در دستور کار عوامل انتظامی شهرستان قرار گرفت.وی افزود:سه جوان که سرنشین یک دستگاه خودرو پراید سفید رنگ بودند. با استفاده از سلاح کلاش اقدام به تیراندازی به سمت ترانس برق جنب حسینه نموده واز محل متواری شدند.سردار عباس زاده در ادامه افزود: پلیس به محض اطلاع از تیراندازی درمحل حاضر، خودرو وافراد تیرانداز را شناسایی و پس ازتعقیب کمتر از یک ساعت هر سه نفرسرنشین به هویت معلوم دستگیر ویک قبضه سلاح کلاش ۲ تیغه خشاب بهمراه ۲ عدد فشنگ جنگی و۸عدد پوکه سلاح کلاش کشف وضبط شد.وی در ادامه با بیان اینکه: در بررسی صحنه جرم تعداد ۱۶ عدد پوکه متعلق به عاملان تیراندازی در محل حادثه کشف شد.افزود:متهمان در تحقیقات پلیس به بزه ارتکابی اعتراف وعلت وانگیزه خود را اختلاف قبلی با فردی به هویت (ک . م ) که در جنب حسینیه ساکن بود، عنوان کردند.سردار عباس زاده در خاتمه با تشکر از همکاری خوب مردم شهرستان اهواز در اطلاع رسانی به موقع به پلیس تصریح کرد: نیروی انتظامی مصمم است با مخلین نظم وامنیت به ویژه عاملین تیراندازی ها برخورد قاطع داشته ومحیط را برای مخلین آسایش شهروندان ،نا امن سازد وعاملین هرگونه تیراندازی را تعقیب ودستگیر کند.
Facebook icon
Google icon
Twitter icon
Instagram icon
LinkedIn icon
Pinterest icon
Del.icio.us icon
StumbleUpon icon
Digg icon
MySpace icon
Newsvine icon
Reddit icon
Yahoo! icon
Technorati icon
e-mail icon
۴۹