Advertisment آخرین اخبار از زلزله 7 ریشتری | تازه‌های انرژی ایران
دبیر تحریریه
انرژی امروز
w
+۹۸.۲۱.۲۶۴۱۳۹۹۷
Unit 32, No.‎ 26, North Naft Street
Tehran,TH,۱۹۱۸۷۹۳۵۷۲
Iran

آخرین اخبار از زلزله ۷ ریشتری

اخبار دریافتی از زلزه ۷ ریشتری در سلیمانیه عراق و بازتاب گسترده آن در استان های مختلف ایران حکایت دارد.
دبیر تحریریه
اخبار دریافتی از زلزله ۷ ریشتری در سلیمانیه عراق و بازتاب های آن در استان های ایران حکایت دارد. مرکز زمین‌شناسی آمریکا زلزله ۷.۲ ریشتری در استان سلیمانیه عراق را گزارش کرده است.به گزارش انرژی امروز به نقل از خبرگزاری ها، همچنین از شهرهای غربی و مرکزی کشور گزارش شده که مردم زلزله را احساس کرده اند.استاد پژوهشگاه زلزله: مردم ایران نگران زمین لرزه نباشند. کانون زمین لرزه عراق بوده است و هیچ خطری کشور را تهدید نمی کند.زلزله در همدان، اراک، زنجان، اهواز، ایلام، سنندج، کرمانشاه، تبریز، ارومیه، اردبیل و چند شهر دیگر نیز احساس شده است.برخی خبرها همچنین از وقوع زلزله در استان‌های مرکزی، آذربایجان‌شرقی، آذربایجان غربی، کردستان، بوشهر و خوزستان حکایت دارد.زلزله شدید در ایلام ‌مردم را سراسیمه به خیابان‌ها کشاند.در پی وقوع زمین لرزه بسیار شدید در قصرشیرین برق این شهرستان مرزی قطع شد و مردم در خیابان‌ها سرگردان هستند. وقوع زلزله شدید در کرکوک در شمال عراق گزارش شده که بر اثر آن، بغداد، موصل، کربلا، فلوجه ، الرمادی  و بسیاری دیگر از شهرهای عراق نیز لرزید. مردم در کرکوک و برخی مناطق بغداد وحشت زده به خیابان ها ریختند.زمین لرزه به نسبت شدید نجف اشرف و مناطق اطراف ان را لرزند.این زمین لرزه که ساعت حدود ۹ و ۱۷ دقیقه به وقت محلی به وقوع پیوست, همه ان را برای مدتی حدود ۵ تا ۶ ثانیه به راحتی احساس کردند و باعث شد تا زوار از هتل ها و مسافرخانه ها به خیابان ها بروند.این زمین لرزه در چند سال گذشته در این شهر بی سابقه بود.این زمین لرزه در کوفه هم احساس شد.بدنبال این زمین لرزه در حرم مطهر حضرت علی ع اعلام شد خواندن نماز ایات برای زوار واجب است.تاکنون خبری از خسارات احتمالی این زمین لرزه گزارشی دریافت نشده است.درحال حاضر امکان برقراری تماس با شماره تلفن های همراه در کرکوک وجود ندارد.مرکز لرزه‌نگاری اروپایی - مدیترانه‌ای قدرت زلزله را ۷.۶ ریشتر برآورد کرده و نوشته است مرکز زمین‌لرزه ۲۲ کیلومتری شمال شرق سرپل ذهاب بوده است.

آخرین اخبار از زلزله ۷ ریشتری

اخبار دریافتی از زلزه ۷ ریشتری در سلیمانیه عراق و بازتاب گسترده آن در استان های مختلف ایران حکایت دارد.
اخبار مدیریت شهری
اخبار دریافتی از زلزله ۷ ریشتری در سلیمانیه عراق و بازتاب های آن در استان های ایران حکایت دارد.
 
مرکز زمین‌شناسی آمریکا زلزله ۷.۲ ریشتری در استان سلیمانیه عراق را گزارش کرده است.
به گزارش انرژی امروز به نقل از خبرگزاری ها، همچنین از شهرهای غربی و مرکزی کشور گزارش شده که مردم زلزله را احساس کرده اند.
استاد پژوهشگاه زلزله: مردم ایران نگران زمین لرزه نباشند. کانون زمین لرزه عراق بوده است و هیچ خطری کشور را تهدید نمی کند.
زلزله در همدان، اراک، زنجان، اهواز، ایلام، سنندج، کرمانشاه، تبریز، ارومیه، اردبیل و چند شهر دیگر نیز احساس شده است.
برخی خبرها همچنین از وقوع زلزله در استان‌های مرکزی، آذربایجان‌شرقی، آذربایجان غربی، کردستان، بوشهر و خوزستان حکایت دارد.
زلزله شدید در ایلام ‌مردم را سراسیمه به خیابان‌ها کشاند.
در پی وقوع زمین لرزه بسیار شدید در قصرشیرین برق این شهرستان مرزی قطع شد و مردم در خیابان‌ها سرگردان هستند. وقوع زلزله شدید در کرکوک در شمال عراق گزارش شده که بر اثر آن، بغداد، موصل، کربلا، فلوجه ، الرمادی  و بسیاری دیگر از شهرهای عراق نیز لرزید. مردم در کرکوک و برخی مناطق بغداد وحشت زده به خیابان ها ریختند.
زمین لرزه به نسبت شدید نجف اشرف و مناطق اطراف ان را لرزند.
این زمین لرزه که ساعت حدود ۹ و ۱۷ دقیقه به وقت محلی به وقوع پیوست, همه ان را برای مدتی حدود ۵ تا ۶ ثانیه به راحتی احساس کردند و باعث شد تا زوار از هتل ها و مسافرخانه ها به خیابان ها بروند.
این زمین لرزه در چند سال گذشته در این شهر بی سابقه بود.
این زمین لرزه در کوفه هم احساس شد.
بدنبال این زمین لرزه در حرم مطهر حضرت علی ع اعلام شد خواندن نماز ایات برای زوار واجب است.
تاکنون خبری از خسارات احتمالی این زمین لرزه گزارشی دریافت نشده است.
درحال حاضر امکان برقراری تماس با شماره تلفن های همراه در کرکوک وجود ندارد.
مرکز لرزه‌نگاری اروپایی - مدیترانه‌ای قدرت زلزله را ۷.۶ ریشتر برآورد کرده و نوشته است مرکز زمین‌لرزه ۲۲ کیلومتری شمال شرق سرپل ذهاب بوده است.

انعکاس نظر شما

کپچا
لطفا به پرسش امنیتی پاسخ دهید (برای ارزیابی کاربر)
تایپ پاسخ به صورت فارسی یا فارسی/انگلیسی مجاز میباشد.
Facebook icon
Google icon
Twitter icon
Instagram icon
LinkedIn icon
Pinterest icon
Del.icio.us icon
StumbleUpon icon
Digg icon
MySpace icon
Newsvine icon
Reddit icon
Yahoo! icon
Technorati icon
e-mail icon
۴۹