Advertisment ژاپنی‌ها به دنبال ساخت کشتی‎های گازسوز | تازه‌های انرژی ایران رفتن به محتوای اصلی
دبیر تحریریه
انرژی امروز
w
+۹۸.۲۱.۲۶۴۱۳۹۹۷
Unit 32, No.‎ 26, North Naft Street
Tehran,TH,۱۹۱۸۷۹۳۵۷۲
Iran

ژاپنی‌ها به دنبال ساخت کشتی‎های گازسوز

شرکت کشتی‎سازی صنایع سنگین میتسوبیشی (MHI) ژاپن قصد دارد فعالیت خود را بر کشتی‎های گازسوز متمرکز کند.
دبیر تحریریه
شرکت کشتی‎سازی صنایع سنگین میتسوبیشی (MHI) ژاپن قصد دارد تحولی بزرگ در فعالیت کشتی‎سازی خود انجام دهد و فعالیت خود را بر کشتی‎های گازسوز متمرکز کند.این اقدام در پی آن صورت می گیرد که قوانین سختگیرانه‎تر محیط زیستی در حمل و نقل دریایی جهان به اجرا گذاشته می شود و ممکن است تقاضا برای کشتی‎های با سوخت گاز را که با محیط زیست سازگاری بیشتری دارند، بالاتر ببرد.شرکت MHI اعلام کرد: در بخش کشتی‎سازی تجاری، ما فعالیت‎های تجاری و مهندسی را در ماه جولای ۲۰۱۷ یکپارچه کردیم. ما سعی می‎کنیم توانایی خود را در ساخت کشتی‎های بهینه‏سوز، و ورود به عرصه‌ها‌‌ی جدید بیشتر کنیم.در بیانیه این شرکت ژاپنی آمده است: علاوه بر این، از طریق اتحاد با سایر شرکت‏ها قصد داریم از فرصت‌ها‌‌یی که در حوزه‌ها‌‌ی دیگر هست نیز استفاده کنیم، مانند کشتی‏های گازسوز که می توانند تخصص فنی ما را به خوبی نشان دهد.در راستای این تصمیم، شرکت MHI با شرکت کشتی‏سازی Oshima ژاپن در زمینه فعالیت تجاری کشتی‏سازی توافق کرد. هدف از این توافق ایجاد یک اتحاد فنی برای توسعه ایده‏های جدید برای ساخت کشتی‌ها‌‌ و فن آوری‌ها‌‌ی جدید، استانداردسازی طراحی و ساخت، و به اشتراک گذاری بهینه ابزارها و تجهیزات است.در حالی MHI تصمیم گرفته است که بر روی ساخت کشتی‎های گازسوز تمرکز خود را بیشتر کند که تولید کشتی‎های بزرگ مسافربری و کروز خود را کاهش داده است.

ژاپنی‌ها به دنبال ساخت کشتی‎های گازسوز

شرکت کشتی‎سازی صنایع سنگین میتسوبیشی (MHI) ژاپن قصد دارد فعالیت خود را بر کشتی‎های گازسوز متمرکز کند.
اخبار پالایش پخش

شرکت کشتی‎سازی صنایع سنگین میتسوبیشی (MHI) ژاپن قصد دارد تحولی بزرگ در فعالیت کشتی‎سازی خود انجام دهد و فعالیت خود را بر کشتی‎های گازسوز متمرکز کند.

این اقدام در پی آن صورت می گیرد که قوانین سختگیرانه‎تر محیط زیستی در حمل و نقل دریایی جهان به اجرا گذاشته می شود و ممکن است تقاضا برای کشتی‎های با سوخت گاز را که با محیط زیست سازگاری بیشتری دارند، بالاتر ببرد.

شرکت MHI اعلام کرد: در بخش کشتی‎سازی تجاری، ما فعالیت‎های تجاری و مهندسی را در ماه جولای ۲۰۱۷ یکپارچه کردیم. ما سعی می‎کنیم توانایی خود را در ساخت کشتی‎های بهینه‏سوز، و ورود به عرصه‌ها‌‌ی جدید بیشتر کنیم.

در بیانیه این شرکت ژاپنی آمده است: علاوه بر این، از طریق اتحاد با سایر شرکت‏ها قصد داریم از فرصت‌ها‌‌یی که در حوزه‌ها‌‌ی دیگر هست نیز استفاده کنیم، مانند کشتی‏های گازسوز که می توانند تخصص فنی ما را به خوبی نشان دهد.

در راستای این تصمیم، شرکت MHI با شرکت کشتی‏سازی Oshima ژاپن در زمینه فعالیت تجاری کشتی‏سازی توافق کرد. هدف از این توافق ایجاد یک اتحاد فنی برای توسعه ایده‏های جدید برای ساخت کشتی‌ها‌‌ و فن آوری‌ها‌‌ی جدید، استانداردسازی طراحی و ساخت، و به اشتراک گذاری بهینه ابزارها و تجهیزات است.

در حالی MHI تصمیم گرفته است که بر روی ساخت کشتی‎های گازسوز تمرکز خود را بیشتر کند که تولید کشتی‎های بزرگ مسافربری و کروز خود را کاهش داده است.

انعکاس نظر شما

کپچا
لطفا به پرسش امنیتی پاسخ دهید (برای ارزیابی کاربر)
تایپ پاسخ به صورت فارسی یا فارسی/انگلیسی مجاز میباشد.
Facebook icon
Google icon
Twitter icon
Instagram icon
LinkedIn icon
Pinterest icon
Del.icio.us icon
StumbleUpon icon
Digg icon
MySpace icon
Newsvine icon
Reddit icon
Yahoo! icon
Technorati icon
e-mail icon
۴۹