Advertisment افزایش توان پهلودهی نفتکش‌ها در عسلویه | تازه‌های انرژی ایران رفتن به محتوای اصلی
نسیم خانه زرین
انرژی امروز
w
+۹۸.۲۱.۲۶۴۱۳۹۹۷
Unit 32, No.‎ 26, North Naft Street
Tehran,TH,۱۹۱۸۷۹۳۵۷۲
Iran

افزایش توان پهلودهی نفتکش‌ها در عسلویه

رییس پایانه صادرات میعانات گازی عسلویه گفت: توان پهلودهی و بارگیری همزمان سه فروند نفتکش پهن پیکر در این منطقه پارس جنوبی فراهم شد.
نسیم خانه زرین
رییس پایانه صادرات میعانات گازی عسلویه گفت: توان پهلودهی و بارگیری همزمان سه فروند نفتکش پهن پیکر در این منطقه پارس جنوبی فراهم شد.​به گزارش انرژی امروز، غلامعباس حیدری تصریح کرد: خوشبختانه گام‌های بسیار مهمی در راستای توسعه زیرساخت‌های عملیاتی پایانه صادرات میعانات گازی عسلویه برداشته شده و این توسعه، شتاب عملیات پهلودهی، بارگیری و تحویل میعانات گازی به مشتریان آسیایی و اروپایی جمهوری اسلامی را درپی داشته است.وی ادامه داد: نکته برجسته فعالیت‌های تخصصی در پایانه‌های نفتی ایران، تلاش نیروهای توانمند صنعت نفت در راستای توسعه و مدرن سازی زیرساخت ها و تاسیسات است که با همت مدیریت این شرکت و تعهد و انسجام کاری در بین تلاشگران شرکت پایانه های نفتی ایران محقق شده است.حیدری یادآور شد: رکورد پهلودهی سه فروند نفتکش پهن پیکر در گوی های شناور شماره های ۱ تا ۳ پایانه میعانات گازی عسلویه و همچنین رکورد پهلودهی همزمان ۱۰ کشتی نفتکش در پایانه نفتی خارگ نشان از تدبیر و همت عالی مدیریت و کارکنان این شرکت برای دستیابی به اهداف و ماموریت های مهم وزارت نفت است.رییس پایانه میعانات گازی عسلویه تصریح کرد: این موفقیت ها سبب شده است تا شرکت پایانه‌های نفتی ایران استانداردهای بین‌المللی در حوزه های مختلف عملیاتی خود را از شرکت‌های معتبر دریافت کند.

افزایش توان پهلودهی نفتکش‌ها در عسلویه

رییس پایانه صادرات میعانات گازی عسلویه گفت: توان پهلودهی و بارگیری همزمان سه فروند نفتکش پهن پیکر در این منطقه پارس جنوبی فراهم شد.
اخبار پالایش پخش

رییس پایانه صادرات میعانات گازی عسلویه گفت: توان پهلودهی و بارگیری همزمان سه فروند نفتکش پهن پیکر در این منطقه پارس جنوبی فراهم شد.

​به گزارش انرژی امروز، غلامعباس حیدری تصریح کرد: خوشبختانه گام‌های بسیار مهمی در راستای توسعه زیرساخت‌های عملیاتی پایانه صادرات میعانات گازی عسلویه برداشته شده و این توسعه، شتاب عملیات پهلودهی، بارگیری و تحویل میعانات گازی به مشتریان آسیایی و اروپایی جمهوری اسلامی را درپی داشته است.

وی ادامه داد: نکته برجسته فعالیت‌های تخصصی در پایانه‌های نفتی ایران، تلاش نیروهای توانمند صنعت نفت در راستای توسعه و مدرن سازی زیرساخت ها و تاسیسات است که با همت مدیریت این شرکت و تعهد و انسجام کاری در بین تلاشگران شرکت پایانه های نفتی ایران محقق شده است.

حیدری یادآور شد: رکورد پهلودهی سه فروند نفتکش پهن پیکر در گوی های شناور شماره های ۱ تا ۳ پایانه میعانات گازی عسلویه و همچنین رکورد پهلودهی همزمان ۱۰ کشتی نفتکش در پایانه نفتی خارگ نشان از تدبیر و همت عالی مدیریت و کارکنان این شرکت برای دستیابی به اهداف و ماموریت های مهم وزارت نفت است.

رییس پایانه میعانات گازی عسلویه تصریح کرد: این موفقیت ها سبب شده است تا شرکت پایانه‌های نفتی ایران استانداردهای بین‌المللی در حوزه های مختلف عملیاتی خود را از شرکت‌های معتبر دریافت کند.

انعکاس نظر شما

کپچا
لطفا به پرسش امنیتی پاسخ دهید (برای ارزیابی کاربر)
تایپ پاسخ به صورت فارسی یا فارسی/انگلیسی مجاز میباشد.
Facebook icon
Google icon
Twitter icon
Instagram icon
LinkedIn icon
Pinterest icon
Del.icio.us icon
StumbleUpon icon
Digg icon
MySpace icon
Newsvine icon
Reddit icon
Yahoo! icon
Technorati icon
e-mail icon
۴۹