Advertisment همایش بین المللی حمل و نقل و لجستیک ایران | تازه‌های انرژی ایران رفتن به محتوای اصلی

همایش بین المللی حمل و نقل و لجستیک ایران

شرایط و ویژگی های ایران پس از توافق هسته ای و در دوره موسوم به پسابرجام تغییر و تحول جدی در فضای کسب و کار را طلب می کند. بازگشت رونق، خروج از رکود و انجام پروژه های عمرانــی در حوزه هـای مختلف انرژی، صنعت، کشاورزی و توسعه تجارت بین المللی و داخلی کشور را درپی خواهد داشت و هیچ توسعه ای در هیچ یک از حوزه های اقتصادی امکان پذیر نخواهد بود کــه نیازمنـد سیستـم لجستیـک و حمـل نقل نبـاشد. از اینـرو بـرگزاری «همایش بین المللی حمل و نقل و لجستیک ایران» در کشور در عصر جدید و گشایش فضای بین المللی، از سوی فدراسیون حمل و نقل و لجستیک ایران و شرکت همایش سازان امروز به منظور بررسی، معرفی و سرمایه گذاری داخلی و خارجی در پروژه های مربوطه برنامه ریزی گردید.
از دیرباز ایران به جهت موقعیت جغرافیایی خود محل حمل و نقل کالا و جریان بازرگانی بوده است و از اینرو محل تلاقی فرهنگ ها و تمدن های مختلف نیز بوده است و امروزه این نقش به سبب اضافه شدن مسیرهای ریلی و هوایی در کنار مسیرهای دریایی و زمینی به عنوان هاب منطقه بسیار موثرتر و باورپذیرتر گردیده است.
فدراسیون حمل و نقل و لجستیک ایران به عنوان تشکل بالادستی در حوزه حمل و نقل ایران با همراهی اعضاء خود نقش اساسی و بی بدیل در اقتصاد حمل و نقل کشور ایفا می کند و اینک در راستای مسئولیت و ماموریت خود که همان ارتقا و بهبود فضای کسب و کار در کشور است ضمن حرکت در این سو در صدد بهره گیری از پتانسیل های ملی و بین المللی در بخش حمل و نقل و لجستیک است تا بتواند این حوزه از اقتصاد را به جایگاه واقعی و اثر بخش خود رهنمون کند.
«همایش بین المللی حمل و نقل و لجستیک ایران» با پشتیبانی دولت، وزارت راه و شهرسازی، اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران و تهران و سایر نهادهای ذیربط از سرمایه گذاری ملی و بین المللی، شرکت های حمل و نقل در حوزه های مختلف هوایی، زمینی، دریایی، ریلی و ....
شرکت های مشاوره ای، نهادهای علمی و آموزشی، بانک ها، بیمه ها و موسسات مالی، دعوت می نماید تا در این رویداد مهم شرکت نموده و علاوه بر دستیابی به آخرین اطلاعات، فرصت های حضور و سرمایه گذاری در حمل و نقل ایران با اطلاع از آخرین تحولات و رویداد ها را تجربه نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.iicic.com/logistics/fa مراجعه نمایید.

وضعیت برگزاری: 
برگزار شده
زمان برگزاری - شروع: 
۱۳۹۶/۸/۱۴
زمان برگزاری - خاتمه: 
۱۳۹۶/۸/۱۵
ایران, تهران (استان تهران), تهران (شهر تهران), بزرگراه چمران، مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما
۴۹