Advertisment دومین کنفرانس ملی توسعه میادین نفت و گاز | تازه‌های انرژی ایران

دومین کنفرانس ملی توسعه میادین نفت و گاز

دومین کنفرانس ‘توسعه میادین نفت و گاز کشور’ با محوریت طرح های توسعه فناوری ازدیاد برداشت که به ۹ مرکز دانشگاهی و پژوهشی کشور شامل پژوهشکده ازدیادبرداشت از مخازن نفت و گاز، پژوهشگاه صنعت نفت، دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دانشگاه تهران، دانشگاه صنعتی سهند، دانشگاه شیراز، دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه صنعت نفت واگذار شده، برپا خواهد شد.
در این کنفرانس سه نشست تخصصی با عناوین ‘نقشه راه اجرایی یک طرح میدانی ازدیاد برداشت با رویکرد انتقال تکنولوژی’، ‘بررسی موردی شیوه اجرای قراردادهای جدید’ و ‘نقش محوری خلق و انتقال تکنولوژی در اجرای طرح های میدان محور’ برگزار می شود.
همچنین در بخش علمی این کنفرانس مجموعه ای از فعالیت های تحقیقاتی و پژوهشی دانشجویان دکتری در زمینه ازدیاد برداشت از مخازن نفت و گاز به صورت پوستر ارائه خواهد شد.
بخش نمایشگاهی این کنفرانس به ارائه دستاوردها و محصولات دانشگاه ها و مراکز پژوهشی حاضر در کنفرانس، شرکت های اکتشاف و تولید مورد تایید وزارت نفت و شرکتهای خارجی همکار اختصاص داده شده است.
رئیس شرکت ملی نفت فیلیپین، نماینده کنسرسیوم نفتی PERGAS و نماینده شرکت IFP مهمانان خارجی شرکت کننده در این کنفرانس خواهند بود که سخنرانی های کلیدی ارایه خواهند کرد.
علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت های این کنفرانس به نشانی supri.sharif.ir و یا www.eorcof.com مراجعه کنند.

برگزار کننده: 
وضعیت برگزاری: 
برگزار شده
زمان برگزاری - شروع: 
۱۳۹۵/۱۲/۱۳
زمان برگزاری - خاتمه: 
۱۳۹۵/۱۲/۱۳
مکان برگزاری: 
ایران, تهران (استان تهران), تهران (شهر تهران), خیابان آزادی، دانشگاه صنعتی شریف
Facebook icon
Google icon
Twitter icon
Instagram icon
LinkedIn icon
Pinterest icon
Del.icio.us icon
StumbleUpon icon
Digg icon
MySpace icon
Newsvine icon
Reddit icon
Yahoo! icon
Technorati icon
e-mail icon

اخبار رویداد

۴۹