رفتن به محتوای اصلی

ترابی: تصمیمی برای سرباز شدن نگرفته‌ام

مهاجم تیم فوتبال سایپا تأکید کرد که تصمیمی برای سرباز شدن و رفتن به یک تیم نظامی ندارد.

۹۰tv.ir | وبسایت رسمی برنامه ۹۰ - ترابی: تصمیمی برای سرباز شدن نگرفته‌ام

ترابی: تصمیمی برای سرباز شدن نگرفته‌ام

ترابی-تصمیمی-برای-سرباز-شدن-نگرفتهام

وبسایت رسمی برنامه نود - مهاجم تیم فوتبال سایپا تأکید کرد که تصمیمی برای سرباز شدن و رفتن به یک تیم نظامی ندارد.

 

به گزارش وب سایت نود، مهدی ترابی در مورد اینکه چرا همراه با تیم ملی به اتریش نرفته است، گفت: من مصدومیتی داشتم که برطرف شده بود و به دلیل مشکل خروج از کشور نتوانستم همراه تیم ملی باشم. البته این مشکل را برطرف کردم و در حال حاضر دیگر مشکل خروج از کشور ندارم.

وی در مورد اینکه چرا برای بازی با ونزوئلا به اردوی تیم ملی اضافه نشده است، تأکید کرد: این بازی تا چند روز پیش قطعی نشده بود و در نهایت برنامه طوری پیش رفت که من در ایران بمانم. ان‌شاءالله از اردوهای بعدی دیگر مشکلی برای خروج از کشور و همراهی تیم ملی نخواهم داشت.

ترابی در واکنش به شایعات یکی دو روز اخیر مبنی بر جدایی‌اش از سایپا و پیوستنش به تراکتورسازی برای پشت سر گذاشتن خدمت سربازی گفت: واقعیت این است که تصمیمی برای سرباز شدن نگرفته‌ام. الان هم دیگر مشکل خروج از کشور ندارم و می‌توانم به حضورم در سایپا ادامه دهد. فعلاً که تصمیم دیگری ندارد و همچنان بازیکن سایپا هستم.

 

۲۰۵۱

تسنیم

نظرات ۲

 • arya pad

  ایشالا سال دیگه با ی قرارداد خوب میاد استقلال ..پرسپولیسم که محرومه دیگه حداقل امسال قیمت بازیکنا بصورت کاذب بالا نمیره و بازیکنا نمیتونند از رقابت دو تیم بزرگ ایران سواستفاده کنند

  • ترکتور کبیر

   اقا مهدی اگه نمیای نیا خب چرا ناز میکنی

   برچسب ها