رفتن به محتوای اصلی

بازگشت مرد همیشه اخراجی جنجال ساز شد

مردی که در تمام سال های گذشته در هر تیمی مربیگری کرد در مدتی کوتاه اخراج شد دوباره به لیگ ستارگان بازگشت.
شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۰

بازگشت مرد همیشه اخراجی جنجال ساز شد | روزنامه خبرورزشی
-
- جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶۲۳:۴۶
-
-
-
-
-
-
۱
حمله تند رسانه های قطری به سران باشگاه العربی
بازگشت مرد همیشه اخراجی جنجال ساز شد
مردی که در تمام سال های گذشته در هر تیمی مربیگری کرد در مدتی کوتاه اخراج شد دوباره به لیگ ستارگان بازگشت.
به گزارش خبرورزشی، تنها چند هفته بعد از برکناری از نیمکت رهبری باشگاه گسترش فولاد تبریز در تصمیمی عجیب سران باشگاه العربی قطر زمینه بازگرداندن لوکا بوناچیچ به لیگ ستارگان قطر را فراهم کردند تا سرمربی کروات همیشه ناکام و اخراجی در سال های گذشته باز هم صاحب تیم شود.
 بوناچیچ که روز جمعه در پی توافق با سران باشگاه بحران زده العربی تا پایان فصل هدایت تیم را برعهده گرفت و دیروز هم در کنفرانسی مطبوعاتی رسما معرفی و به سئوالات پیرامون سمت جدید پاسخ داد در بازگشت دوباره به دوحه جنجال های فراوانی رقم زد تا جایی که رسانه های دوحه عقد قرارداد با این مربی ناموفق را تصمیمی اشتباه به نوعی خودزنی قلمداد کردند. 
رسانه های قطری از جمله استاد الدوحه، البیان، الوطن، الرایه، العرب و ... در تحلیل های خود با اشاره به این که بوناچیچ از همه تیم هایی که در آن فعالیت داشته بعد از مدتی کوتاه برکنار و اخراج شده است مدعی شدند موفقیت العربی در ادامه فصل با افکار این مربی کروات بسیار بعید به نظر می رسد.
 نکته جالب این که بیشتر انتقادات یقه سران باشگاه العربی را گرفت چون رسانه های قطری مدعی شدند تصمیمات غیرحرفه ای سال های گذشته که باعث سقوط بیش از پیش باشگاه مطرح و پرطرفدار دوحه شده با انتخاب دوباره بوناچیچ بیشتر از قبل این تیم را در معرض نابودی قرار خواهد داد.
بوناچیچ پیش از این در هر تیم حاشیه خلیج فارس مسئولیت گرفته در فاصله دو تا سه ماه از سمت خود اخراج شد که آخرین بار از الاهلی و الشحانیه نیز برکنار شد.
 
به اشتراک بگذارید:
- - - - -
-
-
نام:
ایمیل:
متن شما:
نظر شما با موفقیت ثبت شد.


-

پربیننده ترین
پربحث ترین
آخرین مطالب فوتبال جهان
آرشیو
-
-
-
-
-
-