رفتن به محتوای اصلی

تصاویر| شوخی دردسرساز شجاع خلیل زاده

در میان اعضای کادر فنی پرسپولیس یک مربی جایگاهی ویژه برای بازیکنان پرسپولیس دارد.
شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۷

تصاویر| شوخی دردسرساز شجاع خلیل زاده | روزنامه خبرورزشی
-
- شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶۰۷:۳۶
-
-
-
-
-
-
۲
تصاویر| شوخی دردسرساز شجاع خلیل زاده
در میان اعضای کادر فنی پرسپولیس یک مربی جایگاهی ویژه برای بازیکنان پرسپولیس دارد.
به گزارش خبرورزشی، ایگور پانادیچ مربی دروازه بان های پرسپولیس به دلیل رفتار صمیمانه و همین طور شوخ طبعی در قبال بازیکنان پرسپولیس، تبدیل به چهره ای محبوب در این تیم شده است.
 
 
محبوبیت او حتی بازیکنی همچون محسن مسلمان را هم تحت تاثیرقرار داد به طوری که مسلمان پس از گلزنی در لیگ قهرمانان آسیا به آغوش پانادیچ رفت و گلش را به مربی گلرهای پرسپولیس تقدیم کرد.
هر زمان که صحبت از شوخی در تمرین پرسپولیس می شود ایگور پانادیچ یک پای ماجرا است. با وجود جایگاهش در تیم فاصله ای میان خود و بازیکنان نمی بیند. کمال کامیابی نیا در خصوص رابطه بازیکنان پرسپولیس با پانادیچ می گوید: بیشترین شخصی که در تمرینات با او شوخی می کنیم ایگور است. رابطه همه بچه ها با او عالی است.
 
 
تازه ترین تصاویر منتشر شده از تمرین پرسپولیس رابطه نزدیک ایگور با پرسپولیسی ها را مشخص می کند. شجاع خلیل زاده مدافع سرخپوشان پس از شوخی با ایگور وارد چالشی دشوار با مرد کروات شد تا جایی که ایگور اصرار داشت باید با شجاع کشتی بگیرد. ماجرا از جایی آغاز شد که شجاع در مقابل ایگور صحبت هایی را در خصوص کشتی مطرح کرد و به مربی گلرهای پرسپولیس گفت کسی حریفش نمی شود اما این شوخی برای او تبدیل به یک دردسر شد تا جایی که ایگور در واکنش به شجاع وارد جدال کشتی با مدافع پرسپولیس شد. حتی زمانی که شجاع اصرار داشت که شوخی کرده ایگور کوتاه نمی آمد و در نهایت نیز فنون کشتی را روی مدافع پرسپولیس اجرا کرد.
 
 
 
به اشتراک بگذارید:
- - - - -
-
-
نام:
ایمیل:
متن شما:
نظر شما با موفقیت ثبت شد.


-

پربیننده ترین
پربحث ترین
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو
-
-
-
-
-
-