رفتن به محتوای اصلی

صادقی: فدراسیون به استقلال یاد داده چه کار کند!

امیرحسین صادقی از رفتاری که باشگاه استقلال با او و وکیلش انجام داده به شدت ناراحت بود.شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۶

صادقی: فدراسيون به استقلال ياد داده چه كار كند! | روزنامه خبرورزشی
-
- شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶۰۱:۳۳
-
-
-
-
-
-
۲
صادقی: فدراسيون به استقلال ياد داده چه كار كند!
اميرحسين صادقي از رفتاري كه باشگاه استقلال با او و وكيلش انجام داده به شدت ناراحت بود.

 حتماً مي‌دانيد اعلام شد با جلب رضايت شاكيان مالي، باشگاه استقلال توانسته مشكل مجوز حرفه‌اي‌‌اش را برطرف كند و صادقي از اين موضوع هنوز ناراحت است.

* روزبه چشمي در پست دفاع مياني در تركيب تيم ملي به ميدان رفت و مانند شهرآورد ۸۵ يك خطاي پنالتي داد. او مي‌تواند در اين پست موفق باشد؟

مدافع مياني بايد قدرت سرزني و پخش‌ كنندگي توپ را داشته باشد كه چشمي هر دو را دارد. اصلاً بحث تخريبي بازي كردن مطرح نيست. اتفاقاً هر دو پست مدافع مياني و هافبك دفاعي شبيه هم هستند. چشمي در تيم اميد هم در اين پست بازي مي‌كرد.

* دو خطاي پنالتي در اين مدت كوتاه نمي‌تواند در كارش تأثيرگذار باشد؟

مگر فورواردها در محوطه پنالتي نمي‌دهند؟ دروازه‌بان هم پنالتي مي‌كند. اين حرف‌ها نيست. او يك بازيكن تواناست و هوشمندانه بازي مي‌كند. چشمي حكم آچار فرانسه را دارد و از آن دسته بازيكناني است كه شبيه كريم باقري فوتبال بازي مي‌كند. به ياد دارم كريم باقري هم مدتي در دفاع مياني تيم ملي بازي مي‌كرد.

* به عنوان يك پيشكسوت در دفاع مياني تيم ملي و استقلال چه راهنمايي براي او داري؟

روزي كه داشتم از استقلال مي‌رفتم به او گفتم «چهارِ مرا بپوش و با اين لباس خوب بازي كن...» چون در او ديدم كه بازيكن قابلي است. الان هم او جوان است و بايد از اين پنالتي‌ها بدهد تا تجربه كسب كند. كدام مدافعي در عمر بازي‌‌اش پنالتي نداده كه او ندهد؟ او جسارت اين كار را دارد و بايد به او فرصت داد.

* از باشگاه استقلال سفته يا چك جديدي گرفتيد كه رضايت داديد تا خطر لغو مجوز حرفه‌اي‌شان برطرف شود؟

من كه رنگ باشگاه استقلال را نديده‌ام. چون بعد از چند تماس، از سوي آنهايي كه آنجا هستند بي‌فرهنگي ديدم، ترجيح دادم خودم به شكل مستقيم با آنجا رودررو نشوم. شنبه هفته پيش با وكيلم قرار داشتند كه به مشكلم رسيدگي كنند ولي با اعلام مهلت بيشتر تا ۲۴ آبان ديگر جواب وكيلم را هم ندادند!

* پس دريافتي نداشتيد؟

مسئولان باشگاه «قِرقي بازي» درآوردند. من يك ميليارد و ۵۰ ميليون از طلبم باقي ‌مانده بود كه به وكيلم گفته‌اند ۸۰۰ و خرده‌اي به من مي‌پردازند. ادعاي‌شان هم اين است كه من در برج ۴ سال ۹۴ جريمه شده‌ام. اين درحالي است كه خودشان به من برگه تسويه حساب دادند كه بروم حالا مي‌گويند من خودم رفته‌ام. كاملاً مشخص است كه مي‌خواهند قرقي بازي دربياورند و ۲۰۰ ميليون از پولم را ندهند.

* نمي‌توانستي اين مبلغ را ببخشي تا به پولت برسي؟

به خدا اگر زمان علي فتح‌ا...زاده بود كل مبلغ را مي‌بخشيدم. كما اينكه بارها قيد پولم را به خاطر استقلال و البته مديرعامل صادقي همچون فتح‌ا...زاده زدم ولي نمي‌توانم روي حرف اين افراد حساب كنم. ضمن اينكه من ماليات اين پول را داده‌ام و به اين دليل هرگز از پولم نمي‌گذرم.

* وقتي رضايت شما را جلب نكرده‌اند چطور مشكل‌شان در AFC حل شد؟

من حكم دارم و با اين حكم فدراسيون هم زير سؤال خواهد رفت. ظاهراً آنها به باشگاه استقلال روش اين قرقي بازي‌ها را ياد دادند تا از اين طريق AFC را متقاعد كنند كه اين رفتار درستي از سوي فدراسيون نبود. شبيه چنين مشكلي را با تراكتورسازي هم دارم كه به خاطر آن تمام حساب‌هايم مسدود شده است. از آنها هم نمي‌گذرم كه در قراردادم نوشتند ماليات پولم را مي‌دهند ولي ندادند تا همه حساب‌هايم مسدود شود. 

به اشتراک بگذارید:
- - - - -
-
-
نام:
ایمیل:
متن شما:
نظر شما با موفقیت ثبت شد.


-

پربیننده ترین
پربحث ترین
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو
-
-
-
-
-
-