رفتن به محتوای اصلی

راستی‌آزمایی به سبک فوتبال ایران

می‌گویند مشکل تراکتورسازی برای حضور در آسیا حل شده و سرخابی‌ها هم اگر یکی، دو ایراد از پرونده‌شان را بگیرند بی‌دردسر راهی آسیا می‌شوند.یکشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۲

راستی‌آزمایی به سبک فوتبال ایران | روزنامه خبرورزشی
-
- پنج شنبه ۲ آذر ۱۳۹۶۲۳:۵۷
-
-
-
-
-
-
۰
راستی‌آزمایی به سبک فوتبال ایران
می‌گویند مشکل تراکتورسازی برای حضور در آسیا حل شده و سرخابی‌ها هم اگر یکی، دو ایراد از پرونده‌شان را بگیرند بی‌دردسر راهی آسیا می‌شوند.

 یعنی به همین راحتی سه نماینده ایران در آسیا مشکلاتی که سال‌ها است با آن دست به گریبان هستند و بدهی‌های چند ده میلیاردی که دارند را حل کرده‌اند آن هم با برگزاری چند جلسه با مسئولان فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش! حال این که چرا صدای بسیاری از طلبکاران سرخابی و تراکتورسازی درآمده که هیچ توافقی انجام نشده سؤالی است که قطعاً کسی حاضر نیست به آن پاسخ روشنی بدهد. علی دایی می‌گوید هرگز با پرسپولیس توافق نکرده و  صمد مرفاوی هم می‌گوید با استقلال مذاکره‌ای مبنی بر رسیدن به توافق نداشته است. امیر قلعه‌نویی هم نه با استقلال توافق کرده و نه با تراکتورسازی و مثل دایی، قلعه‌نویی و مرفاوی هستند طلبکارانی که ظاهراً روحشان از توافق با ۳ نماینده ایران در آسیا خبر ندارد. روز گذشته هم مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش گفته مشکلات پرسپولیس و استقلال با دقت حل شده و هیچ مشکلی بابت اخذ مدرک حرفه‌ای و حضور در آسیا ندارند و با راستی‌آزمایی هم صحت این ادعا ثابت خواهد شد. البته بحث ما مربوط به وزارت ورزش و شخص وزیر نمی‌شود اما آن‌طور که مشخص است فدراسیون با گرفتن چک و سفته روی مسائل مالی پرسپولیس و استقلال چشم خود را پوشانده و در آستانه صدور مجوز حرفه‌ای برای آنها قرار دارد. یعنی باز هم مثل سال‌های گذشته یکسری مدارک تحویل AFC می‌دهیم و به کنفدراسیون فوتبال آسیا می‌گوییم همه چیز در فوتبال ایران گل و بلبل است و برای این که در راستی‌آزمایی هم نمره قبولی بگیریم هزار و یک راه‌حل خاص پیدا می‌کنیم. ما می‌دانیم همه هم می‌دانند که بدهی بیش از یک‌صد میلیاردی استقلال و پرسپولیس در عرض یکی، دو ماه تسویه نشده و نخواهد شد. سرخابی‌ها که شبه‌دولتی هستند نه قانوناً توان گرفتن پول از دولت دارند و نه توان درآمدزایی به اندازه تسویه‌حساب کردن با طلبکاران‌شان را دارند. حالا چه اتفاقاتی دارد در فدراسیون فوتبال و جلسات‌شان با سرخابی‌ها می‌افتد خدا می‌داند. 

به اشتراک بگذارید:
- - - - -
-
-
نام:
ایمیل:
متن شما:
نظر شما با موفقیت ثبت شد.


-

پربیننده ترین
پربحث ترین
آخرین مطالب یادداشت
آرشیو
-
-
-
-
-
-