رفتن به محتوای اصلی
 توطئه برای قتل هولناک شوهر
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۹۱۲۲۷
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۲۰۱۷ November 11    -    ۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۰
bato-adv
bato-adv
 پرونده زنی که همسرش را به قتل رسانــــده و طــــوری صحنه سازی کرده بود که ماجرا به گونه ای دیگر به نظر برسد، وارد مرحله تازه ای شد.

چندی قبل پليس فارس در جريان مرگ مردی میانسال در يكي از محله هاي شهر قرار گرفت. تحقيقات اوليه حاكي از آن بود كه برادر اين مرد نخستين كسي بوده كه با جسد وی روبهرو شده و پليس را خبر كرده است.
 
این مرد تحت تحقیق قرار گرفت و گفت كه همسر برادرش مي گويد که فردی پس از ورود به منزل شوهرش را به قتل رسانده است.پرونده با عنوان مرگ مشكوك به دادسرا ارسال و رسيدگي به آن شروع شد. همزمان جسد قرباني نيز به پزشكي قانوني منتقل شد تا بررسيهاي تخصصي راز مرگ این مرد را فاش كند.
 
ساعت ها از اين جنایت گذشت تا اينكه پرونده براي ادامه رسيدگي در اختيار بازپرس جنايي قرار گرفت. با توجه به سرنخ های به دست آمده از پزشكي قانوني خواسته شد مشخص كند علت دقیق مرگ چه بوده است.
 
نتيجه پزشكي قانوني مشخص كرد كه قربانی به دلیل خفگی جان خود را از دست داده است از این رو تحقیقات پیرامون این موضوع متمرکز شد.
 
با اين گزارش، همسر قرباني به دادسرا احضار شد تا بار ديگر از وي تحقيق شود. آنچه از نظر قاضي عجيب بهنظر ميرسيد، اينبود كه چطور مردی وارد منزل آنها و باعث مرگ مرد میانسال شده و کسی مقاومتی برای این قتل نکرده است.
 
وقتی دستور احضار همسر وی صادر شد ماموران با خبر شدند که از زمان جنایت، وی متواری شده است از این رو احتمال دادند که نامبرده در قتل همسرش دخالت داشته است. به همین دلیل تحقیقات در این رابطه متمرکز شد تا توانستند ردی از این زن را در بوشهر به دست آورند. با شناسایی مخفیگاه این زن ماموران برای بازداشت وی به استان همجوار رفته و نامبرده را دستگیر کردند.
 
وقتي زن در دادسرا حاضر شد، بازپرس پرونده از او درخصوص قتل پرسيد و وی توضيح داد كه مردی پس از ورود به منزلشان همسرش را به قتل رسانده است.
 
در چنين شرايطي بازپرس مطمئن شد كه اگر حرفهاي این زن درست باشد، ميبايست سرنخی از آن مرد در اختیار ماموران قرار می داد و به همين دليل دستور بازداشت وی را صادر كرد و او به اداره آگاهي منتقل شد. پس از چند ساعت بازجوييدر نهايت وی كه چارهاي جز بيان حقيقت نداشت لب به بيان حقيقت گشود و به قتل همسرش اعتراف كرد.
 
او گفت: مدت ها از ازدواج من و همسرم می گذشت در این مدت به شدت با هم اختلاف داشتیم.تا جايي كه چندبار كارمان به درگيري و ضرب و شتم كشيده شد. از دستش خسته شده بودم به همین دلیل دنبال فرصتی بودم که او را به قتل برسانم از این رو چند روز قبل از جنایت نقشه قتل را با مردی که با او آشنایی داشتم مطرح کردم و تصمیم گرفتیم در یک روز مناسب نقشه را عملی کنیم.
 
روز جنایت او به منزلمان آمد و در یک موقعیت مناسب شوهرم را خفه کردیم. سپس جسد را آنجا رها کرده و متواری شدیم. با اعتراف این زن ماموران همدست وی را نیز دستگیر کردند. این دو متهم در ادامه صحنه جنایت را بازسازی کردند. بدین ترتیب با درخواست اولیای دم مبنی بر مجازات متهمان این پرونده برای صدور حکم نهایی به دادگاه ارسال شد.

خبرآنلاین
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
برچسب ها: قتل
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۱ - ۱۳۹۶/۰۸/۲۰
۰
۰
همچین هم هولناک نیست
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv
bato-adv