Advertisment نگاهی به نسخه بتا اپلیکیشن فایل منیجر Files Go: مدیریت حافظه، اشتراک‌گذاری فایل و تمیزکاری اندروید به سبک گوگل | سایت اینترنتی یک پزشک (یک پزشک) | تازه‌های انرژی ایران

نگاهی به نسخه بتا اپلیکیشن فایل منیجر Files Go: مدیریت حافظه، اشتراک‌گذاری فایل و تمیزکاری اندروید به سبک گوگل

گوگل این هفته نسخه بتای اپلیکیشن فایل منیجر خود به نام Files Go را معرفی و عرضه کرد.

Files Go اپلیکیشنی برای مدیریت فایل‌ها روی گوشی‌های اندرویدی است که البته به پاک‌سازی و تمیزی فضای ذخیره‌سازی گوشی نیز کمک می‌کند. دیگر ویژگی مهم اپلیکیشن فایل منیجر گوگل؛ اشتراک‌گذاری فایل‌ها به صورت آفلاین با دیگر گوشی‌ها و یافتن هوشمندانه فایل‌ها است.

به خاطر اهمیت این اپلیکیشن؛ آن را روی گوشی خودم نصب کردم تا از نزدیک با ویژگی‌ها و امکانات‌اش آشنا شوم و ببینیم گوگل پس از سال‌ها، چه اپی در زمینه مدیریت حافظه و فایل‌ها عرضه کرده است.
بررسی اپلیکیشن Files Go
اپلیکیشن Files Go روی اندروید ۵.۰ به بالا نصب می‌شود. این اپلیکیشن هنوز در نسخه بتا وجود دارد و حجم آن حدود ۶ مگابایت است.

این اپلیکیشن را می‌توانید از روی فروشگاه گوگل‌پلی نصب کنید. اگر به اپ استور گوگل دسترسی ندارید یا اجازه نصب به شما نمی‌دهد(به خاطر آدرس آی‌پی ایران) می‌توانید از روی وب‌سایت APKMirror دانلود و نصب کنید. من هنوز این اپلیکیشن را روی فروشگاه‌های اپ داخلی مانند کافه‌بازار ندیدم.