رفتن به محتوای اصلی

چوپان و بره | عکس روز نشنال جئوگرافیک

سعید کنیال، یکی از عکاسان حرفه ای نشنال جئوگرافیک، برای گشت و گذار به روستای بِی‌شهر ترکیه رفته بود که با این چوپان خوش اخلاق و جالب برخورد کرد. بره کوچک که به تازگی مادرش را از دست داده بود، با گوسفند مادر دیگری هم ارتباط نمی گرفت و از خوردن شیر گوسفند سمت راست عکس، امتناع می کرد. چوپان هم مهربانانه بره را در آغوش گرفته بود و به او غذا می داد. وقتی به چوپان نگاه کنید، پیش از همه، خرقه بلند و نمدینش توجه را به خود جلب می کند که نوعی پوشش سنتی در میان چوپانان ترکی است و «کِپِنِک» نام دارد. 

چوپان و بره | عکس روز نشنال جئوگرافیک

چوپان و بره | عکس روز نشنال جئوگرافیک

عکس روز ننشنال جئوگرافیک
 

سعید کنیال (Seyit Konyali)، یکی از عکاسان حرفه ای نشنال جئوگرافیک، برای گشت و گذار به روستای بِی‌شهر ترکیه رفته بود که با این چوپان خوش اخلاق و جالب برخورد کرد. بره کوچک که به تازگی مادرش را از دست داده بود، با گوسفند مادر دیگری هم ارتباط نمی گرفت و از خوردن شیر گوسفند سمت راست عکس، امتناع می کرد. چوپان هم مهربانانه بره را در آغوش گرفته بود و به او غذا می داد. 

وقتی به چوپان نگاه کنید، پیش از همه، خرقه بلند و نمدینش توجه را به خود جلب می کند که نوعی پوشش سنتی در میان چوپانان ترکی است و «کِپِنِک» نام دارد. 

ورود به صفحه اختصاصی راهنمای سفر به ترکیه
دیدگاه ها : ۰
account_circle
email

لطفا منتظر بمانید ....