رفتن به محتوای اصلی

برگزاری تورهای گردشگری با کشتی‌ های کروز در ایران |

اخبار گردشگری,اخبار روز گردشگری,تورهای گردشگری با کشتی‌ های کروز,کشتی های کروز در ایران,تور کشتی کروز,گردشگری دریایی در ایران،کشتی کروز,کشتی کروز ترکیه,گردشگری دریایی,تور کشتی کروز,تور گردشگری دریایی در ایران

برگزاری تورهای گردشگری با کشتی‌ های کروز در ایران

برگزاری تورهای گردشگری با کشتی‌ های کروز در ایران

به نقل از خبرگزاری تسنیم، علی اصغر مونسان رئیس سازمان میراث فرهنگی و معاون ریاست جمهوری در بازدیدی که از جشنواره "دریا در مسیر پیشرفت" داشت، نظر جالبی در مورد گردشگری دریایی در ایران بیان نمود و چشم انداز روشنی را برای این نوع پرطرفدار گردشگری در کشورمان ترسیم کرد. "دریا در مسیر پیشرفت" نام جشنواره ای است که سومین دوره آن از تاریخ ۹ تا ۱۱ آبان به مدت سه روز در محل باغ موزه ی دفاع مقدس برگزار می شود. هدف از برگزاری این مراسم شناسایی و تربیت نیروهای خلاق عنوان شده است.

علی اصغر مونسان با بیان اینکه گردشگری دریایی از مهم ترین و پردرآمدترین انواع گردشگری است، اظهار داشت: 

با وجود اینکه در دنیا از ظرفیت دریا برای توسعه ی گردشگری استفاده شده اما در ایران تاکنون این ظرفیت به خوبی مورد بهره برداری قرار نگرفته است.

 او در ادامه در مورد برنامه و راهکاری که سازمان میراث فرهنگی و گردشگری در زمینه ی گسترش گردشگری دریایی دارد، توضیحاتی داده و اضافه نمود: 

برنامه هایی را برای توسعه گردشگری دریایی داریم که یکی از آن ها برگزاری تورهای گردشگری مشترک با برخی از کشورها با استفاده از کشتی های کروز است. 

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در مورد نبود تجهیزات و زیرساخت های مناسب گردشگری دریایی در ایران و راه حل سازمان در این زمینه، اظهار داشت: 

این کشتی های کروز را در قالب یک کار مشترک از ترکیه می آوریم و با استفاده از شناورهایی در مقیاس بزرگ در توسعه گردشگری از آن ها استفاده می کنیم. 

کشتی کروز
 

#اخبار روز گردشگری را در کارناوال دنبال کنید.

ورود به صفحه اختصاصی راهنمای سفر به ایران
دیدگاه ها : ۰
account_circle
email

لطفا منتظر بمانید ....