رفتن به محتوای اصلی
ایبنا - کنگره بین‌المللی شعر جهادگران فراخوان داد
 
 

کنگره بین‌المللی شعر جهادگران فراخوان داد

 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۵۴
 
 
فراخوان کنگره بین‌المللی شعر جهادگران با موضوع فرهنگ جهادی و روحیه خدمت منتشر شد.
کنگره بین‌المللی شعر جهادگران فراخوان داد
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، فراخوان کنگره بین‌المللی شعر جهادگران با موضوعات اردوهای جهادی با محوریت خدمت رسانی و محرومیت زدایی، ایثارگران و شهدای جهادی (در عرصه خدمت رسانی و دفاع از حرم)، فعالیت‌های فرهنگی و اقتصادی در موضوع حاشیه نشینی، جهادگران اربعین (خادمین مستضعفین در میان خدام حسینی (ع))، سبک زندگی جهادی، و روحیه خدمت و مطالبه گری، آتش به اختیار فرهنگی (در عرصه جهاد و خدمت)، اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال، ارائه الگوی جهادی و مدیریت جهادی منتشر شد.

بر اساس این فراخوان مهلت ارسال آثار به این کنگره بین‌المللی تا ۲۰ آبان‌ماه و زمان برگزاری کنگره نیز ۲ آذر در تهران اعلام شده است.

علاقه‌مندان برای ارسال آثار خود می‌توانند از طریق آدرس تلگرام @irjhd و همچنین درگاه اینترنتی irjhd.com اقدام کنند. همچنین اشعار به زبان اصلی و با ترجمه دریافت می‌شود.

دبیرخانه بخش داخلی کنگره در  اصفهان، خیابان سروش، کوچه مهدیه بزرگ اصفهان، حسینیه فرهنگی صرافان واقع شده است و دبیرخانه بین المللی نیز در قم، خیابان معلم، مرکز جامعه المصطفی، اداره کل فرهنگی، طبقه دوم قرار دارد.

برگزیدگان این کنگره به تریب اول تا سوم، از دو تا چهار میلیون ریال جایزه نقدی و نفرات چهارم تا دهم نیز یک و نیم میلیون ریال جایزه نقدی دریافت خواهند کرد.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: ۲۵۳۶۴۹