رفتن به محتوای اصلی

اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مواصلاتی مازندران

<p>اخبار خودرو</p>
<p>رئیس پلیس راه مازندران از اعمال محدودیت‌های ترافیک در محورهای مواصلاتی مازندران خبر داد.</p>
<p>متن کامل مطلب <a rel="nofollow" href="http://www.donyayekhodro.com/204758/%d8%a7%d8%b9%d9%85%d8%a7%d9%84-%d9%8.‎.‎.‎اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مواصلاتی مازندران</a> منتشر شده در سایت <a rel="nofollow" href="http://www.donyayekhodro.com">اخبار خودرو</a>.</p>

اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مواصلاتی مازندران
چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۴

اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مواصلاتی مازندران

رئیس پلیس راه مازندران از اعمال محدودیت‌های ترافیک در محورهای مواصلاتی مازندران خبر داد.

به گزارش اخبار خودرو به نقل از فارس ،سرهنگ قدمی با اشاره به ممنوعیت تردد تریلی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ جمعه در جاده سوادکوه افزود: رفت و آمد انواع کامیون و کامیونت نیز از ساعت ۱۲ تا ۲۴ امروز و ۸ تا ۲۴ پنج شنبه و جمعه در جاده هراز ممنوع است.

رییس پلیس راه مازندران با بیان اینکه جاده کندوان از ساعت ۱۴ جمعه از کرج به سمت شمال بسته می شود گفت: این جاده از ساعت ۱۷ تا ۲۴ همان روز از مرزن آباد به کرج یک طرفه است.

به گفته سرهنگ قدمی به ‌دلیل انجام تعمیرات سیستم روشنایی در تونل کندوان این جاده روزهای شنبه، یک‌شنبه، دوشنبه و سه‌شنبه هر هفته از ساعت ۲۲ تا ۵ بامداد روز بعد بجز تعطیلات رسمی و روزهای قبل و بعد آن ، مسدود است.

وی تصریح کرد: انسداد شبانه در جاده کندوان تا ۲۳ آذر ادامه دارد و رانندگان می توانند از مسیر‌های جایگزین سوادکوه و هراز رفت و آمد کنند.

نویسنده : اخبار خودرو

به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما