رفتن به محتوای اصلی

سرمایه‌گذاری یک میلیون دلاری گوگل در لیفت

<p>اخبار خودرو</p>
<p>بلومبرگ روز پنج‌شنبه گزارش داد که شرکت مالک گوگل یعنی آلفابت، با سرمایه‌گذاری یک‌میلیارد‌دلاری، ارزش شرکت اپلیکیشن هم‌سفری لیفت را به ۱۱‌میلیارد‌دلار رساند.</p>
<p>متن کامل مطلب <a rel="nofollow" href="http://www.donyayekhodro.com/204919/%d8%b3%d8%b1%d9%85%d8%a7%db%8c%d9%87.‎.‎.‎سرمایه‌گذاری یک میلیون دلاری گوگل در لیفت</a> منتشر شده در سایت <a rel="nofollow" href="http://www.donyayekhodro.com">اخبار خودرو</a>.</p>

سرمایه‌گذاری یک میلیون دلاری گوگل در لیفت
شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۴

سرمایه‌گذاری یک میلیون دلاری گوگل در لیفت

بلومبرگ روز پنج‌شنبه گزارش داد که شرکت مالک گوگل یعنی آلفابت، با سرمایه‌گذاری یک‌میلیارد‌دلاری، ارزش شرکت اپلیکیشن هم‌سفری لیفت را به ۱۱‌میلیارد‌دلار رساند.

به گزارش اخبار خودرو ، پس از انجام این سرمایه‌گذاری، زیر‌مجموعه توسعه فناوری خودران گروه آلفابت که وایمو نام دارد، خواهد توانست از پتانسیل لیفت در ارائه سرویس تاکسی‌های اپلیکیشن‌محور استفاده کند.

سرمایه‌گذاری یک میلیون دلاری گوگل در لیفت

سرمایه‌گذاری یک میلیون دلاری گوگل در لیفت

به‌همین منظور دیوید لاوی (David Lawee) از اعضای وایمو، به هیات‌مدیره لیفت خواهد پیوست. باید یادآوری کرد که شرکت‌های دیگری نیز در لیفت سرمایه‌گذاری کرده‌اند تا در نهایت سرمایه کلی این شرکت به ۱۱‌میلیارد‌دلار برسد. به‌عنوان مثال جنرال‌موتورز اوایل سال‌۲۰۱۶، در شرکت لیفت سرمایه‌گذاری ۵۰۰‌میلیون‌دلاری انجام داد.

روز چهارشنبه، این شرکت اعلام کرد با این سرمایه‌گذاری‌ها، توانسته ۵۰۰ میلیون تاکسی به مجموعه خود اضافه کند تا درصد نفوذ خدمات این کشور در ایالات‌متحده، از ۵۴‌درصد در اوایل سال ۲۰۱۷ به ۹۵‌درصد افزایش پیدا کند که این خبر بدی برای اوبر و دارا خسروشاهی است.

نویسنده : مدیر سایت

به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما