رفتن به محتوای اصلی

افت معاملات اوراق بدهی در بورس

در هفت ماه گذشته تعداد ۴۹ میلیون برگه اوراق بدهی به ارزش ۴۸ هزار و ۶۶۲ میلیارد ریال در بورس داد و ستد شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته از نظر تعداد و ارزش به ترتیب ۸ و ۹ درصد افت را نشان می‌دهد.

افت معاملات اوراق بدهی در بورس
کد خبر: ۱۸۲۲۰۳
تاریخ انتشار: ۱۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۰
بازدید از صفحه اول |
نسخه چاپی
|
ارسال به دوستان
| ذخیره فایل |
در هفت ماه گذشته تعداد ۴۹ میلیون برگه اوراق بدهی به ارزش ۴۸ هزار و ۶۶۲ میلیارد ریال در بورس داد و ستد شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته از نظر تعداد و ارزش به ترتیب ۸ و ۹ درصد افت را نشان می‌دهد.
ایران اکونومیست -
به گزارش ایران اکونومیست ؛ در جریان معاملات نخستین ماه پاییز امسال تعداد ۱۰ میلیون برگه اوراق بدهی به ارزش ۹ هزار و ۵۹۳ میلیارد ریال در بورس داد و ستد شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته از نظر تعداد و ارزش به ترتیب ۲ و یک درصد افزایش را نشان می‌دهد.
 
در آخرین ماه تابستان امسال نیز تعداد ۹ میلیون برگه اوراق بدهی به ارزش ۹ هزار و ۱۲ میلیارد ریال در بورس داد و ستد شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته از نظر تعداد و ارزش به ترتیب ۲۴ و ۲۱ درصد افزایش را نشان می‌دهد.
 
همچنین در مردادماه گذشته تعداد ۵ میلیون برگه اوراق بدهی به ارزش ۴ هزار و ۹۷۷ میلیارد ریال در بورس داد و ستد شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته از نظر تعداد و ارزش به ترتیب ۳۱ و ۳۲ درصد کاهش را نشان می‌دهد.
 
در جریان معاملات تیرماه امسال تعداد ۶ میلیون برگه اوراق بدهی به ارزش ۶ هزار و ۴۸۲ میلیارد ریال در بورس داد و ستد شده است که نسبت به مدت مشابه سال ۹۵ از نظر تعداد و ارزش به ترتیب ۷۴ و ۷۲ درصد افزایش را نشان می‌دهد.
 
در خرداد امسال تعداد ۸ میلیون برگه اوراق بدهی به ارزش ۷ هزار و ۶۲۹ میلیارد ریال در بورس معامله شده است که نسبت به مدت مشابه سال ۹۵ از نظر تعداد و ارزش به ترتیب ۶ و ۶ درصد افزایش را نشان می‌دهد.
 
در اردیبهشت ماه نیز تعداد ۷ میلیون برگه اوراق بدهی به ارزش ۶ هزار و ۷۲۸ میلیارد ریال در بورس دادوستد شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته از نظر تعداد و ارزش به ترتیب ۵۷ و ۵۶ درصد افت را نشان می‌دهد.
 
همچنین جریان معاملات در فروردین امسال تعداد ۴ میلیون برگه اوراق بدهی به ارزش ۴ هزار و ۲۴۰ میلیارد ریال در بورس دادوستد شده که نسبت به مدت مشابه پارسال از نظر تعداد و ارزش به ترتیب ۵۸ و ۶۱ درصد رشد را به ثبت رسانده است.
 
گفتنی است؛ از ابتدای امسال تا پایان مهرماه در مدت هفت ماه تعداد ۴۹ میلیون برگه اوراق بدهی به ارزش ۴۸ هزار و ۶۶۲ میلیارد ریال در بورس دادوستد شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته از نظر تعداد و ارزش به ترتیب ۸ و ۹درصد افت را نشان می‌دهد.
خواندنی ها و دیدنی های بیشتر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: