رفتن به محتوای اصلی

زمان و نحوه پرداخت سود نقدی سهامداران ۸ ناشر بورسی و فرابورسی

تازه ترین خبرهای دریافتی از سازمان بورس حاکی از اعلام زمان واریز سود نقدی ناشران بورسی و فرابورسی و آغاز پرداخت این سود است.

زمان و نحوه پرداخت سود نقدی سهامداران ۸ ناشر بورسی و فرابورسی
کد خبر: ۱۸۲۵۳۸
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۴
بازدید از صفحه اول |
نسخه چاپی
|
ارسال به دوستان
| ذخیره فایل |
تازه ترین خبرهای دریافتی از سازمان بورس حاکی از اعلام زمان واریز سود نقدی ناشران بورسی و فرابورسی و آغاز پرداخت این سود است.
ایران اکونومیست -

ناشر شرکت ملی صنایع مس ایران پرداخت سود نقدی مصوب مجمع عادی سالیانه دوره ۹۵ سهامداران خود را از روز شنبه ۲۰ آبان ماه ۹۶ آغاز می کند. همزمان این ناشر مانده مطالبات مربوط به سال های قبل سهامداران را نیز تسویه خواهد کرد.

شرکت ملی صنایع مس ایران اعلام کرده با توجه به پایان مهلت معامله حق تقدم های خرید سهام ناشی از افزایش سرمایه ۲۰ درصدی این شرکت در روز سه شنبه ۱۲ بهمن ماه ۹۶ و با توجه به شروع محاسبه حق تقدم های استفاده نشده ، پرداخت سود از طریق شعب بانک تجارت از تاریخ ۹ بهمن ماه امسال بطور موقت متوقف شده و شروع پرداخت ها دوباره اعلام خواهد شد.

این ناشر با اعلام اینکه به سهامدارانی که تا کنون بهای سهام ترجیحی تعلق گرفته به آنها تسویه نشده در این دوره سودی پرداخت نخواهد شد، از سهامداران حقیقی تا سقف ۲۰ میلیون سهم خواسته تا ضمن معرفی کتبی نماینده خود به یکی از شعب بانک تجارت و یا با ارایه تصویرکارت ملی و اعلام کد بورسی خود سود نقدی را دریافت کنند.

سهامداران حقوقی تا سقف ۲۰ میلیون سهم نیز می توانند در این مدت برای دریافت سود نقدی خود به شعب بانک تجارت در سراسر کشور مراجعه کنند.

شرکت ایرانی تولید اتومبیل با نام تجاری سایپا نیز با اعلام برنامه زمان بندی پرداخت سود سهام از عموم سهامداران حقیقی خواسته تا از تاریخ اول آذر ماه ۹۶ تا ۲۹ اسفند ماه ۹۶ با همراه داشتن اصل و تصویر کارت ملی و ارایه کد سهامداری به کلیه شعب بانک صادرات در سراسر کشور نسبت به دریافت سود نقدی مصوب مجمع عادی سالیانه دوره ۹۵ اقدام کنند.

صندوق های سرمایه گذاری اما از طریق ارسال نامه رسمی با مهر و امضای صندوق و ذکر شماره و تاریخ ثبت و کد سهامداری صندوق ،اعلام شماره حساب بانکی و شماره شبا نزد یکی از بانک های کشور اقدام تا سود نقدی آنها در دوره زمانی مذکور پرداخت شود.

سود نقدی سهامداران حقوقی سایپا نیز از تاریخ اول اسفند ماه ۹۶ پرداخت خواهد شد.

همچنین سهامداران کمتر از دو درصد سهام شرکت نیرو کلر نیز سود سهام دوره مالی منتهی به ۳۱ شهریورماه ۹۶ خود را ۴ ماه پس از تصویب مجمع سالیانه سهامداران دریافت خواهند کرد.

سهامداران سیمان خوزستان اما که مبلغ سود سهام آنها کمتر از ۴۰ میلیون تومان است برای دریافت سود سهام خود با داشتن کارت ملی و کد بورس از تاریخ ۱۳ آبانماه ۹۶ به کلیه شعب بانک تجارت مراجعه کنند.

مالکان حقیقی و حقوقی سهام تا سقف ۶۰۰ هزار سهم نیز از تاریخ یکم بهمن ماه ۹۶ به بعد از طریق مراجعه به کلیه شعب بانک های سپه در سراسر کشور سود نقدی مجمع دوره ۹۵ را دریافت کنند.

مالکان سهام بیش از ۶۰۰ هزار سهم از تاریخ اول تیر ماه ۹۷ تا ۲۲ همان ماه سود سهام خود را دریافت خواهند کرد.

ناشر سهام سرمایه گذاری وثوق امین اما از عموم سهامداران خود خواسته برای دریافت سود عملکرد سال مالی منتهی به پایان تیر ماه ۹۶ که از تاریخ ۱۲ اسفند ماه ۹۶ تا اول تیر ماه ۹۷ قابل پرداخت خواهد بود شماره حساب بانکی خود به همراه فرم مشخصات سهامداری را به این شرکت ارسال کنند.

همزمان ناشر سهام سرمایه گذاری جامی نیز با اعلام اینکه کل سود سهام متعلق به سهامداران حقیقی از تاریخ ۱۲ اسفند ماه ۱۳۹۶ قابل پرداخت خواهد بود از کلیه سهامداران حقیقی و حقوقی درخواست کرده شماره حساب بانکی خود را ترجیحاً نزد بانک اقتصاد نوین به این شرکت جهت واریز سود اعلام کنند.

بر اساس این گزارش سهامداران حقیقی  شرکت سرمایه گذاری شاهد نیز می توانند از اول بهمن ماه ۹۶ تا ۳۱ اردیبهشت ماه ۹۷ سود سهام مصوب مجمع عادی سالیانه منتهی به ۳۱ خرداد ماه ۹۶ را دریافت کنند.

سود صندوق های مشترک و سبد های سرمایه گذاری نیز همزمان با سود سهامداران حقیقی پرداخت می شود.

پرداخت سود نقدی سهامداران حقیقی بانک پاسارگاد از ابتدای آبان ماه نیز در حالی آغاز شده که تاکنون هیچ برنامه زمان بندی رسمی از سوی این ناشر در سامانه کدال منتشر نشده است.

خواندنی ها و دیدنی های بیشتر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: