رفتن به محتوای اصلی
رشد ۱۰ هزار و ۶۱۵ واحدی شاخص بورس در ۱۴۸
کد خبر: ۱۸۲۵۱۶
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۸
بازدید از صفحه اول |
نسخه چاپی
|
ارسال به دوستان
| ذخیره فایل |
شاخص کل بورس از ابتدای امسال تا کنون، رشد ۱۰۶۱۵ واحدی را در ۱۴۸ روز معاملاتی به ثبت رسانده است.
ایران اکونومیست -
به گزارش خبرنگار ایران اکونومیست؛ تعداد ۱۳۶ میلیارد و ۵۶ میلیون سهم و حق تقدم به ارزش ۳۵۲ هزار و ۵۵۷ میلیارد ریال در ۸ میلیون و ۶۸۳ هزار و ۳۵ دفعه  از ابتدای امسال تاکنون در مدت ۱۴۸ روز معاملاتی مورد معامله قرار گرفته است.
 
همچنین بررسی معاملات بازار سهام به تفکیک بازار نشان می دهد در این مدت ۷۸ میلیارد و ۶۰۹ میلیون سهم به ارزش ۱۶۹ هزار و ۶۰۹ میلیارد ریال در ۳ میلیون و ۵۲۷ هزار و ۵۸۲ نوبت در بازار اول؛ ۴۸ میلیارد و ۳۵۵ میلیون سهم به ارزش ۱۲۱ هزار و ۵۰۴ میلیارد ریال در ۵ میلیون و ۱۰۰ هزار و ۹۹۰ نوبت در بازار دوم؛ ۵۲ میلیون سهم به ارزش ۵۲هزار و ۳۰ میلیارد ریال در ۱۳ هزار و ۷۴۸ نوبت در بازار بدهی؛ ۸ میلیارد و ۱۹۰میلیون سهم به ارزش ۵۳۱ میلیارد ریال در ۱۷۸۳ نوبت در بازار مشتقه و ۸۵۰ میلیون واحد از صندوق های سرمایه گذاری قابل معامله در بورس تهران به ارزش ۸ هزار و ۸۸۴ میلیارد ریال در ۳۸ هزار و ۹۳۲ نوبت مورد معامله قرار گرفته است.
 
این گزارش می افزاید: شاخص کل نیز که معاملات امسال بورس را از ارتفاع ۷۷ هزار و ۲۳۰ واحد آغاز کرده است تاکنون با ۱۰ هزار و ۶۱۵ واحد افزایش معادل ۱۳.۷ درصد رشد را به ثبت رسانده و به ارتفاع ۸۷ هزار و ۸۴۴ واحد رسیده است. شاخص بازار اول نیز در این مدت با ۷۰۷۲ واحد رشد و شاخص بازار دوم با ۲۵ هزار و ۲۷۷ واحد افزایش مواجه شده اند.
خواندنی ها و دیدنی های بیشتر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: